Niezawodny broker, sygnały online i robot!
Lepiej razem niż osobno!
Zacznij zarabiać
LINK

Witamy Państwa!

Witają Państwa właściciele serwisu BinarOption.PL Anna I Paweł. Od wielu lat naszą profesją są inwestycje finansowe z czego ogromną część stanowi handel online opcjami binarnymi. Oboje mamy także doświadczenie pracy z młodzieżą studencką jako nauczyciele akademiccy. W odpowiedzi na liczne pytania osób zaczynających swoją przygodę w handlu opcjami binarnymi postanowiliśmy wspólnie uruchomić cykl szkoleń z tego ciągle jeszcze mało rozpoznanego obszaru wiedzy. Jesteśmy autorami unikalnego kursu pozwalającego rozpoczęcie zarabiania naprawdę poważnych kwot na opcjach binarnych. I na samym początku dobrze byłoby wyjaśnić, że nie jest to żadna obietnica łatwego sposobu na wzbogacenie się promowana przez liczne grupy czy też osoby w postaci jednej cudownej metody dobrej na wszystko (gwarancja nie tylko szybkiego wzbogacenie się ale również pozbycia się nadwrażliwości zębów i zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa).

Chcemy Państwu przekazać, że takie uniwersalne metody według nas nie istnieją – bez wysiłku, zaangażowania oraz odpowiedniej wiedzy i umiejętności. 

Nie obiecujemy Państwu zdobycia pieniędzy z nikąd. To co możemy zagwarantować to profesjonalne szkolenia mające na celu naukę zarobku wykorzystującą rynek handlu opcjami binarnymi!

Poznacie Państwo zasady podstaw ekonomii, analiz rynków finansowych, poznacie i nauczycie się stosować w praktyce strategie inwestycyjne, stworzycie swój własny plan finansowy oraz w krótkim okresie czasu będziecie w sposób prawidłowy czuli filozofię handlu opcjami.

Dużo? Tak? - I bardzo dobrze! Nasz cel to nie nauka metod kuglarskich wyciągania królika z kapelusza ale sprawienie tego, aby stali się Państwo profesjonalnymi i odpowiedzialnymi handlowcami. A osiągnięcie tego celu z pewnością będzie Państwa cieszyć, ale proszę wierzyć – nas cieszyć będzie JESZCZE BARDZIEJ !!!

Czy handel opcjami binarnymi jest łatwy i czy można go używać dla zabawy? Oczywiście, że można. Szczególnie wtedy gdy ktoś chce w dość raczej dynamiczny sposób, pozbyć się swojego kapitału inwestycyjnego. I to na trwałe. Opcje binarne nie są jakimś "przekrętem" czy też loterią - to trudna sztuka, której trzeba się długo uczyć.

Po odbyciu proponowanego Państwu kursu szkoleniowego z zakresu handlu opcjami binarnymi i dzięki pozyskanym informacjom - będziecie mogli rozpocząć handel pracując w sposób usystematyzowany a nie chaotyczny na chybił – trafił. Państwa depozyt wzrośnie a wraz z nim poczucie własnej wartości, odpowiedzialności, luksusu i niezwykle ważnej rzeczy – komfortu psychicznego!

Rozszerzanie wiedzy gwarancją osiągnięcia sukcesu. Handlu opcjami binarnymi trzeba się uczyć!

Wszyscy doskonale zdajemy sobie doskonale sprawę z tego jak wielką rolę w życiu człowieka odgrywa nauka. Wiedza to potęga – to stare powiedzenie a my pragniemy je nieco rozszerzyć... Wiedza to potęga i pieniądze! Nie chodzi nam o tę część wiedzy, której wykorzystanie w prawdziwym życiu jest mało przydatne (choć w sposób znaczący rozszerza nasze myślowe horyzonty) ale o tą dość wąską gałąź wiedzy, której możliwości przysposobienia nie sposób pominąć z powodu nabycia umiejętności niezwykle pomocnych w naszym życiu – znalezienia nowego zawodu, nowych źródeł dochodu i zapewnienia sobie stabilnego i wygodnego życia.

Jak dowodzą dane wynikające z treści książek traktujących o ludziach sukcesu i z zakresu psychologii osiągnięć – podstawą każdego z nich jest nieustanne poszerzanie swojej wiedzy. Należy nieustannie uczyć się nowych umiejętności. W obecnych czasach występowanie jednego stałego zawodu, dającego nam stabilny dochód do końca życia zdarza się niezwykle rzadko lub wcale.

Chcecie Państwo być niezależni, sami decydować o swoim życiu i na znacznie wyższym poziomie od innych?

Nie przegapcie Państwo okazji i bezustannie zdobywajcie wiedzę!

Wszystkie przytoczone powyżej argumenty mają bezpośrednie zastosowanie do naszego podstawowego tematu dotyczącego obrotu opcjami binarnymi. Podstawą handlu zakończonego pozytywnym wynikiem nie jest łut szczęścia (na nim nie powinniśmy zbytnio polegać) a posiadana wiedza. Dzięki niej można przy wykorzystaniu dużej ilości czasu i niestety wysiłku minimalny depozyt zamienić w poważą kwotę pieniędzy. Szkolenie proponowane przez serwis BinarOption pomoże Państwu w osiągnięciu tego celu. Możecie Państwo skorzystać z tej możliwości, ale do tego są potrzebne Wasze chęci i... odpowiednia decyzja. My jako profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem jesteśmy zawsze gotowi do pomocy a dzielenie się swoją wiedzą z innymi jak również uczestniczenie w zmianie Państwa życia na lepsze sprawia nam ogromną radość! Nadal jesteśmy nauczycielami!

Kompetencje zawodowe właścicieli serwisu BinarOption.PL

Właściciele serwisu BinarOption.PL są absolwentami uczelni wyższych i posiadają wieloletnie doświadczenie pracy ze studentami (wykładowcy akademiccy). Gwarantuje to odpowiednio wysoki poziom przekazywanej wiedzy jak również zrozumiałość treści przekazywanych podczas kursu informacji.

Szkolenia mogą być prowadzone w językach:

Annarosyjski, angielski

Program szkoleń jak również decyzje związane z działalnością portalu szkoleniowego BinarOption.PL uzgadniane i konsultowane są wspólnie przez jego właścicieli. Każdy z cykli szkoleniowych prowadzony przez jednego z instruktorów supportownay jest przez drugiego nauczyciela.

Anna

Jestem związana z obrotem opcjami binarnymi od 2012 roku. Wykształcenie ekonomiczne pomogło mi w rozpoczęciu handlu w każdym razie tak mi się wydawało. No właśnie wydawało się, że kilka artykułów, parę filmów instruktażowych wystarczy aby osiągnąć pełny sukces. Rzeczywistość dość szybko zweryfikowała moje poglądy na ten temat. Szybko dowiedziałam się co to porażka jak również tego, że podstawą sukcesu jest wiedza pozyskiwana przez nieustanne szkolenia. Zrozumienie tych jakże prostych zasad pozwoliło mi na poznanie tajników handlu opcjami, odpowiednie określanie czasów zakupu i sprzedaży oraz stały i nieustanny wzrost zasobów finansowych. Wiedza i związany z nią handel opcjami binarnymi umożliwiły mi także na obrót kwotami, które wcześniej mi nawet nie śniły. Wszystko bez konieczności szukania pracy, wychodzenia z domu i posiadania szefa. Stań się profesjonalistą – twoimi narzędziami pracy będą: wiedza, komputer i dostęp do internetu.

Moje własne doświadczenia, które niestety przynosiły czasami porażki prowadzą jednoznacznie do wniosków, że aby osiągnąć sukces finansowy najpierw trzeba zabrać się za samego siebie. Popracować nad celami, samodyscypliną, przemyśleć i usystematyzować swój własny plan, znaleźć czas na naukę (i chęci...) a to wszystko po to aby stać się człowiekiem wolnym – finansowo i psychicznie. Bez szefa i obawy o utratę pracy.

Szkolenie z opcji binarnych? Czy warto?

Każdy inwestor przechodzi w sumie podobny cykl doświadczeń związanych z obrotem opcjami binarnymi, papierami wartościowymi, akcjami giełdowymi lub innymi aktywami. Na początku jest zawsze fala euforii. Pierwsze sukcesy to radość i poczucie władzy nad światem. Nieco później następuje fala stabilizacji i pierwszych porażek związanych z przeinwestowaniem. Następnie są dwie możliwości. Pierwsza to nauka i wyciągnięcie konstruktywnych wniosków z popełnionych błędów, prawidłowa ocena zaistniałych sytuacji, analiza rynku, właściwe określenie poziomu inwestycji i związanym z nim ryzykiem a w konsekwencji ciągły wzrost wartości depozytu. Lub druga – dalsze błędne próby i niestety utrata kapitału inwestycyjnego. Bardzo chcemy Państwa zachęcić aby razem z nami podążyli według pierwszego scenariusza.

Nasze doświadczenia? Cóż... Jakże błogi stan euforii nie trwał zbyt długo. Każdy z nas w sposób mniej lub bardziej dynamiczny pozbył się depozytu.... Jednak oboje wiedzieliśmy, że opcje binarne są dla nas ogromna życiową szansą, tylko czegoś brakuje. Wyciągnęliśmy jedyny właściwy wniosek – brak dotyczył wiedzy. Natychmiast zaczęliśmy nadrabiać to karygodne zaniedbanie. W czasach w których zaczynaliśmy w naszych ojczystych językach brak było na rynku literatury odnośnie interesujących nas tematów. Brak było również jakichkolwiek szkoleń z tego zakresu. Bazowaliśmy na literaturze anglojęzycznej oraz niezliczonej ilości filmów instruktażowych (głównie w wersji angielskiej choć nie tylko). W ciągu kilku lat opanowaliśmy ogromną ilość informacji i zebraliśmy wiele doświadczeń osiągając sukces.

Obecnie dzięki proponowanemu szkoleniu mają Państwo okazję w ciągu znacznie krótszego okresu czasu poznać w sposób syntetyczny i usystematyzowany zagadnienia, których nauka zajęła nam wiele lat. Osiągnięcie sukcesu bez inwestycji w samego siebie nie jest możliwe!

Wykorzystajcie tę szansę... Przekroczcie nasze wyniki!

Uważacie Państwo, że to trudne a może wręcz niemożliwe? To jest jak najbardziej możliwe! Wierzcie nam! Nie jest możliwe do wykonania tylko to, czego nie spróbujecie...

Opcje binarne: kompleksowe podejście

Na szczególną uwagę zasługuje podkreślenie sformułowania szkolenie kompleksowe z zakresu opcji binarnych. Na zajęciach nie są przekazywane wybrane, pojedyncze strategie czy systemy. Sytuacja na rynkach finansowych zmienia się dość szybko a my musimy za nią nadążyć. Zareagować na czas w przypadku jej zmiany. Tylko takie podejście pomoże Państwu w opanowaniu zawodu tradera.

Комплексное обучение бинарным опционам

Nauka realizowana jest przy wykorzystaniu następujących narzędzi:

- Zajęcia indywidualne za pomocą komunikatora Skype. Każda godzina zajęć uzgadniana jest wcześniej wraz z ścisłym określeniem czasu i długości zajęć – dla każdego z uczestników indywidualnie.

-​ Przygotowanie teoretyczne. Forma zajęć samokształcących. W przerwach pomiędzy zajęciami z instruktorem uczestnicy kursu zdobywają wiedzę i doskonalą swoje umiejętności korzystając z materiałów video i artykułów. Są to nasze własne materiały lub przez nas sprawdzone.
W internecie jest dostępnych wiele materiałów lecz większość z nich zawiera elementarne błędy przekreślające ich przydatność dydaktyczną.

-​ Zajęcia praktyczne z instruktorem. Uczestnik szkolenia ma możliwość obserwowania pracy instruktora, zadawania pytań poprzez komunikator otrzymując w ten sposób prawdziwe doświadczenie handlowe w warunkach „bojowych”.

-​ Dostęp do robotów opcji binarnych. Użytkownik szkolenia otrzymuje dostęp do usługi sygnałów handlowych jednych z najlepszych robotów opcji binarnych. Sygnały umożliwiają analizę sytuacji i zawieranie kontraktów na złoto i pary walutowe. Nie można całkowicie polegać na zautomatyzowanych systemach handlowych, ale używanie ich sprawdzonych I zaufanych wersji nigdy nie zaszkodzi.

Jaką wiedzę zyskacie Państwo po ukończeniu kursu?

1)​ Opanowanie podstawowej wiedzy z zakresu ekonomii i handlu opcjami binarnymi. W jej skład wchodzą również zagadnienia ryzyka, zarządzania kapitałem, określenia celów. Wiedza w ten sposób zdobyta pozwoli Państwu na otwieranie opcji w sposób przemyślany z odpowiednim przygotowaniem i nastawieniem co pozwala na znaczne zmniejszenie poziomu ryzyka.

2)​ Zrozumienie i praktyczna umiejętność wykorzystania analizy technicznej i fundamentalnej jak również strategii handlowych w obowiązujących warunkach rynkowych. Opanowanie techniki metod doboru strategii handlowej do konkretnej sytuacji rynkowej.

3)​ Nauka odczytu i praktycznego wykorzystania sygnałów handlowych przesyłanych za pomocą usług VIP sygnały online i VIP Chat PRO naszego serwisu. Ta część przekazywanych podczas szkolenia informacji ma na celu poznanie techniki kopiowania transakcji dostarczanych przez właścicieli portalu BinarOption.PL w celu powiększenia Państwa depozytu. Przypominamy, że dochodowość sygnałów wynosi ponad 72 procent!

4)​ Uzyskanie możliwości pracy z dwoma robotami opcji binarnych w celu pozyskania większej ilości cennych informacji I jeszcze bardziej kompleksowej analizie rynku.

5)​ No i najważniejsze. Rozpoczęcie osiągania stabilnych zarobków dzięki własnej wiedzy i pozyskanym umiejętnościom.

Nauka handlu opcjami binarnymi - praca samodzielna

Każde szkolenie osiągnie pełną skuteczność tylko i wyłącznie wtedy, gdy uczestnik kursu będzie wykonywał zaplanowane zadania i wykaże się chęcią samodzielnego studiowania materiałów. Jeżeli po zakończeniu szkolenia będą Państwo dążyć do dalszego, ciągłego rozszerzania swojej wiedzy to cudownie! Między innymi właśnie o to w tym chodziło! Idźcie dalej! Nie zatrzymujcie się na jednym etapie, zostańcie profesjonalnymi traderami! Pokonajcie nas!

O co proszą jednocześnie życząc powodzenia traderzy:
Anna i Paweł

Jeżeli Państwo pozwolą udzielimy kilku porad.

Co można wykonać już:

-​ Przeczytać zamieszczone w naszym serwisie artykuły:

Opcje binarne od zera – początkujący traderzy”, „Ranking brokerów”.

Odpowiedzi na niezwykle ważne pytania dotyczące wyboru brokera, wyboru waluty depozytu, procedury weryfikacji itp. – przedstawione są tam w maksymalnie przystępnej formie.

-​ Wybrać najbardziej odpowiedniego dla siebie dostawcę handlu opcjami binarnymi. Oczywiście po zaznajomieniu się z odpowiednimi informacjami oraz naszymi recenzjami.

-​ Dowiedzieć się czym są usługi VIP sygnały online . Pomocnym w tym będzie obejrzenie materiałów video dotyczących sposobu działania tych ważnych informacji praktycznych.

-​ Zrozumienie metodyki działania sygnałów robotów dających sygnały handlowe na złoto i pary walutowe.

Porady bardziej ogólne lecz niezwykle ważne:

1)​ Czytaj więcej specjalistycznej literatury! W naszym serwisie znajdziecie Państwo linki do najlepszych pozycji literaturowych, których listę sporządziliśmy osobiście. Książki występują w różnych wersjach językowych. Niektóre z nich są dostępne za opłatą (wydatki zwrócą się bardzo szybko!), inne można pobrać za darmo lub czytać online.

2)​ Oglądaj więcej filmów o tematyce handlu opcjami binarnymi! W sieci jest bardzo dużo naprawdę przydatnych materiałów w różnych językach. Filmy zapewniają przepływ ważnych informacji w możliwie przystępny sposób – od poglądowych schematów do praktycznych wskazówek. Można zobaczyć na nich jak wygląda proces handlu na żywo. Zachęcamy Państwa do odwiedzania naszych kanałów Youtube, gdzie udzielamy konkretnych wskazówek swoim inwestorom – obecnym i przyszłym.

Chcecie Państwo poważnie zająć się opcjami binarnymi? Przejdźcie nasz kurs i zanurzcie się w tajemnice traderów odnośnie handlu opcjami i.......zacznijcie zarabiać prawdziwe pieniądze!

Jeśli macie Państwo jakieś pytania - prosimy śmiało piszcie:

Anna:
e-mail – binaroptioncom@yandex.ru
skype – binaroptionanna

Polecane
 • Sygnaly online

  Sygnaly online

 • Ranking brokerów

  Ranking brokerów

 • Robot Abi

  Robot Abi

 • Strategie

  Strategie

 • Wykres Online

  Wykres Online

 • Narzędzia tradera

  Narzędzia tradera

728x90

Chcesz dochodowej strategii od tradera Anny?

Dodaj komentarz
Komentarze  
# Tomasz 2017-11-15 12:35
witam chciałbym zorientować sie jaki jest koszt waszego kursu pozdrawiam
:-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Paweł 2017-11-17 17:23
Cytuję Tomasz:
witam chciałbym zorientować sie jaki jest koszt waszego kursu pozdrawiam
:-)


Witamy Panie Tomaszu!
Dziękujemy za przesłaną wiadomość i zainteresowanie szkoleniem.
Każdego szkolącego traktujemy w sposób indywidualny, ponieważ poziom wiadomości odnośnie inwestycji finansowych jest naprawdę różny. Jedni zaczynają a inni inwestują już jakiś czas i posiadają widzę podstawową.
Dlatego też należy wstępnie ustalić jaki zakres wiadomości Pana interesuje.
Ustalenia takie dokonywane są indywidualnie (tematyka, czas ogólny szkolenia, czas oraz termin pojedynczych lekcji, ilość zajęć warsztatowych itd.).
Ustalenia prowadzone są poprzez kontakt Skype lub mail.
Proszę dodać mnie do komunikatora Skype – bardziej określimy granice (live: pawelbinaroptionpl).
Z ważniejszych tematów szkoleniowych możemy wymienić:
1. Opcje binarne – podstawy, zasada działania, wykorzystanie
2. Techniki opcji binarnych
3. Strategie opcji binarnych – wiadomości ogólne
4. Strategie: price action, wydarzeń ekonomicznych, z trendem, przeciw trendowi, Pivot Points, itd. – (bardzo duży temat)
5. Analiza techniczna wykresów
6. Analiza fundamentalna (podstawy).
7. Analiza fundamentalna (zaawansowana)
8. Ocena ryzyka inwstycyjnego
9. Money managment i jego zasady
10. Struktura portfela inwestycyjnego.

I wiele , wiele innych.
Pozdrawiam
Paweł BinarOptionPL
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Krzysztof 2017-05-22 17:42
Witam!
Próbuję swoich sił w opcjach binarnych na koncie demo.Wyniki są różne. Na razie tracę depozyt.
Czy wasze szkolenia pomogą mi uzyskać zarobek na opcjach?
Czego właściwie dotyczy szkolenie i jak jest prowadzone?
Pozdrawiam
Krzysztof
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Paweł 2017-05-22 21:17
Witam panie Krzysztofie!
Dziękujemy za komentarz a właściwie pytanie.
Dobrze, że próbuje Pan swoich sił na koncie demo a nie na realnych pieniądzach.
Opcje binarne nie są takie oczywiste i łatwe jak podają to naciągacze w mailach,
obiecując cudowne metody zarobku. Wpłać, graj i żyj jak król....
Według nas to wpłać, przegraj i płacz.
Aby skutecznie zarabiać na opcjach binarnych należy się kształcić i to nieustannie.
Szkolenie z opcji binarnych daje Panu wiedzę niezbędną w podejmowaniu decyzji dla otwarć pozycji inwestycyjnych.
Szkolenie obejmuje zasadę podziału portfela inwestycyjnego (money managment), naukę analizy technicznej wykresów świecowych, naukę używania indykatorów i strategii inwestycyjnych, które sami stosujemy. Ponadto omawiamy podstawy analizy fundamentalnej mającej niejednokrotnie największy wpływ na trendy.
A czy warto? To już sam musi Pan zdecydować. Szkolenie nie jest darmowe, ale w porównaniu do przegrania kilku tysięcy depozytu – bardzo tanie!
Pracując z nami nauczy się Pan podejmować decyzję takie same jak my i zwyczajnie zarabiać. Szkolenie minie a wiedza i umiejętności zostaną i będą na siebie pracowały.
Pozdrawiam
PawelBinaroptionPL
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować