Niezawodny broker, sygnały online i robot!
Lepiej razem niż osobno!
Zacznij zarabiać
LINK

живой график онлайн  Wykres na żywo                     Sygnały opcji binarnych online живой график онлайн 

Każdy z nas jako handlowiec  chciałby  osiągnąć jak największe zyski - to naturalne. Niektórzy poszukują tylko własnych metod - całkowicie ignorując  automatyczne programy handlu opcjami binarnymi. Jednak większość traderów nie widzi nic złego w użyciu robotów. Robot opcji binarnych może pomóc znacznie zwiększyć procent udanych transakcji.

Oczywiście nastąpi to tylko wtedy, gdy umiejętnie korzystamy z programu - i tylko w przypadku, wyboru naprawdę niezawodnej jego wersji. Polecam dla opcji binarnych Robota Abi – naszego doradcę,  który pokazał się tylko z najlepszej strony.

728x90

Kilka lat temu, program ten nie był popularny w Polsce. Zasadniczo używali go handlowcy ze Stanów Zjednoczonych i Unii Europejskiej - i byli zadowoleni, ponieważ ilość udanych transakcji stale przekraczała 80%. Teraz przy pomocy robota można dokonywać transakcji z dowolnego miejsca na świecie - nie trzeba nawet znać języka angielskiego! Robot może być skonfigurowany do pracy w jednym z sześciu języków europejskich.

Zasada działania

Robot handlowy opcji  binarnych wykonuje kompleksową analizę rynku i posiada duże możliwości. W jego pamięć włączone są najskuteczniejsze strategie handlowe, którymi można dość dokładnie przewidzieć wzrost lub spadek wartości aktywów. Program szybko przetwarza dane w trybie online, uzyskując dokładne informacje na temat statusu trendu. Nawet z pozoru drobne różnice, których prawdopodobieństwo zauważenia przez człowieka jest niewielkie, może służyć jako podstawa do prawidłowego przewidywania kierunku transakcji binarnych - takie sytuacje także wykorzystuje robot. Jego praca może być skonfigurowana według jednego z trzech najbardziej popularnych systemów handlowych: układ klasyczny, praca w systemie Martingale, jak również w system poziomów Fibonacciego.

robot abi opinie

Następnym krokiem –jest wybór branych podczas analizy rzeczywistych wartości wskaźników handlowych (indykatorów): roboty mogą współpracować z 6 wskaźnikami. Na podstawie tych właśnie danych oraz prognozy generowany jest sygnał handlowy. Trader może pracować z programem w trybie półautomatycznym - po złożonej analizie sygnałów użytkownik sam wybiera czy będzie na nie reagować czy nie. Możliwy jest jednak także automatyczny tryb handlu opcjami binarnymi. Transakcje handlowe roboty wykonywać będą za Ciebie.

robot abi opinie

Wiele osób, z resztą słusznie, może obawiać instalacji czy też konieczności instalacji  z Internetu na komputerze lub tablecie oprogramowania nie znanego pochodzenia. Obawiamy się tego również nawet wtedy  jeśli software pochodzi od zaufanego dostawcy. Robot opcji  binarnych Abi jest programem automatycznego obrotu pracującym w trybie online. Nie trzeba nic ściągać i instalować - wystarczy wejść na stronę i rozpocząć pracę. Transakcje mogą być również dokonywane wtedy, gdy użytkownik  nie jest podłączony do sieci internet. Asystent współpracuje z praktycznie wszystkimi najpopularniejszymi systemami operacyjnymi: Windows, Mac, iOS i Android. I jeszcze jedna dość ważna zaleta: asystent nie kosztuje ani grosza! Choć użytkownik planowałby niezwykle długi okres handlu automatycznego opcjami binarnymi to i tak nigdy nic nie zapłaci.

Jak handlować z robotem?

Dlaczego z całej gamy oprogramowania do automatycznego obrotu opcjami binarnymi, wybrałam właśnie ten konkretny program? Przede wszystkim ze względu na swoją prostotę: jednorazowa konfiguracja ustawień dotycząca transakcji binarnych może odpowiednio zaplanować działania  dla wszystkich przyszłych kontraktów handlowych!  Trading może się tym samym odbywać bez bezpośredniego zaangażowania np. w czasie gdy tylko użytkownik nie jest zalogowany.

Co trzeba wykonać, aby rozpocząć pracę z robotem?  Zespół działań można podzielić na pięć etapów.

 1. Po pierwsze - utworzenie konta osobistego znacznie prostsze niż rejestracja u brokera opcji binarnych. Proces ten nie zajmuje dużo czasu - wystarczy wypełnić standardowy formularz. Podczas zakładania konta mającego na celu pracę z robotem nie będą wymagane żadne opłaty.
 2. Przegląd brokerów mogących współpracować z robotem i dokonanie wyboru. Możecie Państwo wybrać jednego lub więcej dostawcę handlu opcjami binarnymi.
  • 24option
  • StockPair
  • BossCapital
  • Opteck
  • TitanTrade
  • BDSwiss et al.
 3. Podczas pracy z robotem można wypracować bardzo duże zyski z nawet niskiej początkowej wpłaty - ale pod warunkiem odpowiedniej konfiguracji i odpowiedniego monitoringu konta. Nie zapomnij zatem doładować swojego depozytu.
 4. Konfiguracja programu,  to bardzo ważne zadanie - nie spiesz się więc z ustawieniami wykonanymi intuicyjnie.  W rzeczywistości to właśnie na tym etapie osiągasz poziom swoich przyszłych zarobków określając sposób przebiegu Twojej pracy przez wybór strategii i taktyk inwestycyjnych. Ustawianie robota obejmuje:
  • wybór systemu obrotu transakcji binarnych (klasyczny, Martingale, Fibonacciego);
  • ustawienie czasu wygaśnięcia opcji (długości trwania opcji);
  • określenie wysokości stawek przy czym minimalna kwota depozytu będzie zależeć od brokera, jakiego użytkownik wybierze. Maksymalny depozyt nie jest ograniczony;
  • określenie maksymalnej ilości jednocześnie otwartych opcji binarnych;
  • wybór indykatorów (wskaźników);
  • wybór aktywów będących przedmiotem zawieranych kontraktów.
 5. Ustawienia gotowe? Rozpocznij trading i przygotuj się na osiągnięcie zysku! Jeśli nasuną się  Państwu jakieś pytania dotyczące pracy robota – możecie i powinniście korzystać z opcji Chat-u (komunikatora) zadając pytania. Proszę odwiedzić stronę Binary Option Robot Abi, otworzyć komunikator IM i opisać problem. Jeśli wolicie Państwo od pierwszej opcji rozwiązywać problemy na własną rękę - proszę dokładnie przeanalizować konfigurację głównych wytycznych mających decydujący wpływ na pracę automatycznego programu handlu opcjami binarnymi.

Jak handlować z zyskiem? Wszystko zależy od poprawności ustawień oraz od poziomu ryzyka.  Moje doświadczenie pokazuje, że pomimo wysokiego poziomu ryzyka większość opcji została zamknięta z zyskiem. Nie było problemów z działaniem i współpracą z robotem. Jeśli czegoś nie rozumiałam – zadawałam pytanie do wsparcia technicznego i szybko otrzymywałam odpowiedź. Podsumowując  praca z tym robotem podobała mi się!

Kolejny raz przedstawiamy listę zalet Robota Opcji Binarnych Abi:

 1. Wysoka rentowność: procent udanych transakcji binarnych nie spada poniżej 70% a często może osiągnąć  wartość 83-85%!
 2. Możliwość wyboru trybu pracy: automatycznego lub ręcznego na podstawie sygnałów podawanych przez robota. Sygnały są generowane wewnątrz konta osobistego użytkownika transakcji binarnych oraz na stronie internetowej.
 3. Różnorodność opcji: można wybrać do tradingu jeden z trzech systemów obrotu bazujący na wskazanych indykatorach dla określonych aktywów jak również określić czas trwania opcji binarnych.
 4. Poprawnie działająca witryna internetowa. Można na niej znaleźć cenne informacje na temat opcji binarnych: artykuły, materiały video, statystyki, opinie i wskazówki.
 5. Współpraca tylko z godnymi zaufania i licencjonowanymi dostarczycielami opcji binarnych – wyeliminowanie przykrych niespodzianek.
 6. Wysoka renoma wśród handlowców. Traderzy z całego świata konsultują się w kwestii pracy Robotów Opcji Binarnych. Robot Abi otrzymał wiele międzynarodowych nagród.

robot abi opinie

 

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy rzetelnego robota -  ZAREJESTRUJ SIĘ - I otrzymaj do niego dostęp za darmo!

Aktualizacja na dzień 06-10-2016

Moja opinia o Robocie Opcji Binarnych Abi

Niedawno otrzymałam ofertę od jednego z traderów z Polski mającą na celu propozycję przetestowania i wypróbowania w praktyce możliwości zarobku z wykorzystaniem Robota Opcji Binarnych Abi.

KROK №1

Weszłam na stronę Robota Opcji Binarnych Abi. Na stronie głównej dostępne jest okno rejestracji przy czym sam proces trwał około 2 minut (lista dostępnych brokerów, imię, nazwisko, e-mail, hasło i numer telefonu).

robot abi opinie

KROK №2

Po kliknięciu na przycisk Register (Rejestracja), automatycznie zostałam przekierowana do głównego okna programu. To, co zobaczyłam (zrzuty ekranu zostały wykonane dla traderów z różnych krajów i aby było to zrozumiałe dla wszystkich - są w wersji angielskiej) przedstawiają poniższe rysunki:

отзыв о роботе бинарных опционов Abi

Przegląd oprogramowania Robota Abi można podzielić na kilka bloków:

1) Panel sterowania (Control Panel). Znajdziemy tu następujące sekcje:

"Przegląd (Overview)"- To jest główna strona strony właśnie tu mamy możliwość uruchomienia automatyzacji tradingu.

"Brokerzy (Brokers)"- Informacje o platformie brokerskiej, którą wybraliśmy do synchronizacji z programem robota. Plus lista dostępnych dostawców handlu opcjami binarnymi, których także można użyć.

"Ustawienia (Settings)"- Bardzo ważna zakładka. To miejsce, gdzie wybieramy aktywa będące przedmiotem obrotu, czas trwania opcji, kwotę inwestycji itd.

"Wsparcie (Support)"- Wsparcie techniczne więc tym samym miejsce w którym zgłaszamy wszelkie niejasności czy też pytania, gdy potrzebujemy pomocy z zakresu obsługi programu.

отзыв о роботе бинарных опционов Abi

2) Nawigacja trybu tardingu. Tu właśnie można włączyć lub wyłączyć tryb automatyczny w dowolnym, dogodnym dla użytkownika momencie.

отзыв о роботе бинарных опционов Abi

3) Pasek "Trading".

Tu użytkownik może zobaczyć swoje ustawienia dotyczące wielkości pojedynczej stawki i czasu trwania opcji. Nieco niżej sygnały robota dla przypadku manualnego sterowania procesem zakupu i sprzedaży opcji binarnych wraz przyciskami sterującymi w kolorze czerwonym i zielonym. Użytkownik może się z sygnałami zgodzić lub nie jak również sprawdzić pozyskane informacje wykorzystując wykres przebiegu wskazanego aktywu na żywo.

отзыв о роботе бинарных опционов Abi

Jeśli zgadzamy się z kierunkiem sugerowanego sygnału wystarczy kliknąć na odpowiedni przycisk, a opcja pojawi się automatycznie na naszej platformie brokerskiej.

Patrząc w przyszłość nieco szerzej na zastosowanie informacji dostarczanych przez oprogramowanie robota chciałabym Państwa poinformować, że użytkownik pozyskuje nie tylko informacje mające na celu ręczne sterowanie procesem zakupu i sprzedaży opcji binarnych. Po uzupełnieniu depozytu dostałam indywidualny login i hasło umożliwiające zalogowanie się do działu dodatkowych analiz sygnałów nie tylko dla par walutowych ale także i towarów.

Są to usługi dodatkowe tylko dla użytkowników wykorzystujących do tradingu prawdziwe pieniądze (nie dla kont demonstracyjnych).

робот Abi отзывы

4) Informacje o koncie handlowym użytkownika (nazwa oraz logo brokera, numer konta użytkownika, aktualną wartość depozytu, zasilenie konta depozytowego oraz wypłatę środków finansowych).

робот Abi отзывы

Istnieje również możliwość uruchomienia programu robota w trybie demonstracyjnym. W moim przypadku postanowiłam również przetestować tą możliwość. Wciśnięcie przycisku "Uruchom tryb demonstracyjny" uruchamia proces tradingu w trybie demo a na koncie depozytowym pojawiła się kwota wirtualnych $1000.

робот Abi отзывы

Tryb demonstracyjny może być testowany także przy ustawieniach automatycznego tradingu. Uruchomienie oraz testy są darmowe. Takich testów może spróbować każdy użytkownik bezpośrednio po procesie bezpłatnej rejestracji na stronie.

5) W ostatniej części można zobaczyć aktualnie otwarte opcje jak również historię zamkniętych pozycji.

робот Abi отзывы

KROK №3

Po oswojeniu się z interfejsem programu robota przeszłam do procesu synchronizacji z platformą mojego brokera opcji binarnych potwierdzając tym samym weryfikację konta (przesłanie i potwierdzenie dokumentów pomiędzy platformą brokerską a programem robota opcji binarnych).

KROK №4

Po powrocie do strony głównej programu moje konto depozytowe zostało zasilone (patrz wielkość depozytu na koncie programu robota oraz koncie depozytowym brokera Opteck). Teraz można rozpocząć testy na realnych pieniądzach.

робот Abi отзывы

KROK №5

Opierając się na własnych doświadczeniach i wzięciu pod uwagę informacji dodatkowych (rozszerzonych) dotyczących ustawiania robota Abi, wybrałam następującą konfigurację:

binary options robot Abi review

Czas trwania opcji binarnej - 5 minut

System Tradingu - Fibonacciego

Minimalna inwestycja - $ 25

Liczba jednoczesnych transakcji - 2

Wskaźniki - RSI, CCI, Stoch,% R

pary walutowe - AUD / USD, USD / CAD

Upewniając się, że w najbliższym okresie nie ma żadnych ważnych wiadomości ekonomicznych mogących mieć znaczący wpływ na wybrane pary walutowe –włączyłam tryb automatycznego tradingu.

Poniżej wyniki dla 1,5 godzinnego handlu z wykorzystaniem robota opcji binarnych Abi (historia zamkniętych opcji wymaga użycia paska przewijania, dlatego też nie ma możliwości pokazania całej jej zawartości. Dlatego też do sprawozdania został dołączony raport historii z konta mojego brokera opcji binarnych Opteck). Można zauważyć, że pozycje są ze sobą zsynchronizowane :

review robot abi

binary options robot Abi review

binary options robot Abi review

Dla 1,5 godzinnego systemu notowań zysk osiągnął wartość $217.50. Skuteczność wyniosła średnio 75% (ogólna liczba transakcji - 16, Ilość negatywnych – 3, Ilość zwrotów (remis) - 1, Ilość wygranych – 12).

Następnym krokiem była próba przetestowania sygnałów robota w trybie online dla manualnej wersji zawierania opcji binarnych. Muszę wspomnieć, iż moje doświadczenie pracy z robotami jest dość wysokie. Dokładnie wiem jak z nimi współpracować i jak wykorzystywać ich sygnały. Każdy z dostarczonych sygnałów dokładnie został przed użyciem sprawdzony. Sygnały, które wydawały się ryzykowne zostały odrzucone. Mogę powiedzieć, że wynik był znacznie bardziej niż zadawalający.

Podsumowanie – wnioski końcowe:

Osobiście zawsze staram się wyrazić swoją opinię na temat tego rodzaju aktywnego sposobu handlu. Handluję codziennie od poniedziałku do piątku. Trading prowadzę dla siebie jak również dla moich klientów wysyłając sygnały handlowe dla opcji binarnych. Przyszli i obecni traderzy mogą skorzystać z mojej strony internetowej gdzie znaleźć mogą liczne artykuły, praktyczne wskazówki, strategie handlowe oraz wiele innych przydatnych materiałów.

Handel opcjami binarnymi jest moim zawodem i stanowi główne źródło moich dochodów. Lubię obserwować wykresy, analizować rynki finansowe jak również testować automatyczne systemy tradingowe.

Ale również zdaję sobie sprawę z tego, że początkujący traderzy, którzy zdecydowali się na rozpoczęcie procesu pozyskiwania dodatkowych źródeł dochodu mają różne poziomy wiedzy inwestycyjnej, możliwości percepcji oraz różne zdolności praktyczne. Większość z nich posiada pracę lub się uczy a to nie pozwala na poświęcenie procesowi tradingu 4-5 godzin dziennie. Dodatkowo wchodzić mogą w rachubę tak proste lecz niezwykle ważne czynniki jak sama chęć pozyskiwania wiedzy podstawowej z zakresu rynków finansowych.

Robotów stanowiących automatyczne systemy obrotu opcjami binarnymi nie można w żaden sposób traktować jako ogólne panaceum ale nie powinny być one także traktowane jako oszustwo czy też naciąganie. Mogą one stanowić doskonałą alternatywę dla tych, którzy nie mają czasu lub czy też chęci do angażowania się w autoanalizy rynków finansowych.

Pamiętajcie Państwo! Nie pozwólcie im działać do końca według własnego rytmu! Bardzo ważnym elementem jest prawidłowy proces konfiguracji programu mogący zapewnić bezpieczeństwo Państwa transakcji jak również środków finansowych na wysokim poziomie.

Moje testy były poprzedzone bardzo poważnym podejściem do programu Robota Opcji Binarnych Abi. Dlatego też bardzo starannie został przeprowadzony proces konfiguracji ustawień. I pewnie dlatego ten cały zespół czynników pozwolił mi na zarobienie w ciągu 1,5h kwoty $217.50.

Po procesie testów złożony został wniosek wypłaty środków finansowych. Wszystko poszło dobrze bez najmniejszych problemów.

money opteck 2016

 

Polecane
 • Sygnaly online

  Sygnaly online

 • Ranking brokerów

  Ranking brokerów

 • Robot Abi

  Robot Abi

 • Strategie

  Strategie

 • Wykres Online

  Wykres Online

 • Narzędzia tradera

  Narzędzia tradera

728x90

Chcesz dochodowej strategii od tradera Anny?

Dodaj komentarz
Komentarze  
# Raina 2017-05-07 15:44
It's remarkable to visit this site and reading the views of all friends concerning this piece of writing,
while I am also zealous of getting knowledge.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Hildegarde 2017-03-29 08:09
What's up, all is going sound here and ofcourse every one is sharing information, that's truly fine, keep up writing.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować