Niezawodny broker, sygnały online i robot!
Lepiej razem niż osobno!
Zacznij zarabiać
LINK

Wskaźnik dla rynku Forex Kanały Keltnera był opracowany i szczegółowo opisany przez Chestera Keltnera, na którego cześć został później nazwany. Część funkcjonalna została następnie znacznie rozszerzona przez Lindę Rashkę, która wprowadziła znaczące poprawki do wskaźnika.

Oto zalecenia odnośnie sposobu stosowania na żywo wskaźnika widocznego na wykresie:

kektner chnnels

kektner chnnels

Jak widać na powyższych screenshotach wskaźnik Kanały Keltner ma postać trzech linii krzywych. Jest to coś na kształt korytarza cenowego. Nie jest to dziwne, ponieważ wskaźnik jest trendowym.

Sygnały według wskaźnika Keltner Channels:

- jeśli cena przekracza dolną granicę wskaźnika, należy oczekiwać szybkiego odbicia i zwrotu w przeciwnym kierunku. Świadczy to o wejściu w strefę wyprzedaży. W takim przypadku trzeba otworzyć opcję CALL;

- jeśli cena przekracza górną granicę wskaźnika, wówczas również odbicie i odwrócenie są oczekiwane w przeciwnym kierunku. Świadczy to o wejściu do strefy wykupienia. Opcję należy otworzyć, aby obniżyć PUT.

Strategia opiera się na fakcie, że cena zawsze będzie starała się powrócić do granic kanału. Potwierdzają to moje osobiste spostrzeżenia. Wskaźnik pokazuje dobre wyniki, zatem możesz bezpiecznie użyć go w swojej analizie technicznej. Aby uniknąć fałszywych sygnałów, możesz połączyć wskaźnik Kanały Keltnera z innym narzędziem pozwalającym określać siłę trendu.

Polecane
 • Sygnaly online

  Sygnaly online

 • Ranking brokerów

  Ranking brokerów

 • Robot Abi

  Robot Abi

 • Strategie

  Strategie

 • Wykres Online

  Wykres Online

 • Narzędzia tradera

  Narzędzia tradera

728x90

Chcesz dochodowej strategii od tradera Anny?

Dodaj komentarz