Niezawodny broker, sygnały online i robot!
Lepiej razem niż osobno!
Zacznij zarabiać
LINK

Wskaźnik dla rynku Forex Stochastic Indeks Siły jest połączeniem dwóch narzędzi stosowanych do analizy technicznej, a mianowicie Stichastic oraz Indeks siły RSI. Ten wskaźnik łączy w sobie tylko najlepsze charakterystyki i ustawienia. Stochastic RSI został opracowany w 1994 roku.

Na wykresie na żywo wygląda następująco:

stoch rsi

stoch rsi

Myślę, że wygląd zewnętrzny tego wskaźnika dla wielu traderów jest znany i zrozumiały. Istnieje kolorowa strefa od 20 do 80. Wszystko powyżej 80 to strefa wykupienia, a wszystko poniżej 20 to strefa wyprzedania.

Jeśli mowa o sygnałach wskaźnika, są one bardzo dokładne i jakościowe.

Sygnały według wskaźnika Stochastic RSI:

- jeśli linia wskaźnika wznosi się ponad znak 80, warto poczekać aż wskaźnik się obróci. Opcja PUT może zostać otwarta tylko wtedy, gdy Stochastic RSI trafi na znak 80 od góry do dołu. Inną opcję sprzedarzy można otworzyć, gdy znak 50 zostanie przebity od góry do dołu.

- jeśli linia wskaźnika spadnie poniżej 20, należy poczekać aż wskaźnik się obróci. Opcja CALL może zostać otwarta tylko wtedy, gdy Stochastic RSI przebije znak 20 od dołu do góry. Kolejną opcję podniesienia można otworzyć, gdy znak 50 zostanie przerwany od dołu.

Najlepszy ten wskaźnik będzie działać w przypadku bocznego, a nie wyraźnego trendu. Wskaźnik Siły Stochastycznej jest doskonałym narzędziem do analizy. Jestem pewna, że również zostanie doceniony przez Ciebie.

Polecane
 • Sygnaly online

  Sygnaly online

 • Ranking brokerów

  Ranking brokerów

 • Robot Abi

  Robot Abi

 • Strategie

  Strategie

 • Wykres Online

  Wykres Online

 • Narzędzia tradera

  Narzędzia tradera

728x90

Chcesz dochodowej strategii od tradera Anny?

Dodaj komentarz