Niezawodny broker, sygnały online i robot!
Lepiej razem niż osobno!
Zacznij zarabiać
LINK

Handel akcjami na opcjach binarnych jest bardzo ciekawy i opłacalny. Istnieje kilka prostych sposobów, aby przewidzieć zmiany ich ceny, o których powiem Państwu w sposób bardziej szczegółowy.

 • Metoda №1. Sygnały za wskaźnikami

Polecam korzystanie z prognoz dostarczonych przez profesjonalną firmę analityczną. Sygnały te będą ogromną pomocą zarówno dla początkujących handlowców opcji binarnych, jak i dla doświadczonych traderów, którzy chcą upewnić się w słuszności własnych prognoz.

Możecie Państwo śledzić pojawianie się zyskownych sygnałów w trybie online za pomocą tabeli z analizą techniczną, działającą w czasie rzeczywistym.

Podsumowanie Techniczne jest obsługiwane przez Investing.com Polska.

 

Teraz dokładniej zapoznamy się ze strategią handlu akcjami, dowiemy się jak poprawnie analizować konkretne wskaźniki. Jeśli zauważymy, że przy konkretnej akcji napis „Mocne kup” we wszystkich przedziałach czasowych (5 minut, 15 minut, godzina, dzień), oznacza to, że prognoza zmiany ceny aktywów jest stabilna. W najbliższych okresie trend ten będzie kontynuowany, a cena akcji będzie rosła. Dlatego też logicznie jest kupić opcję na wzrost na najbliższe 15-30 minut (w zależności od tego, jaki najbliższy czas wygaśnięcia opcji oferuje broker).

Jeśli widzicie Państwo, że przy obserwowanej akcji widnieje napis „Mocne sprzedaj” we wszystkich przedziałach czasowych (5 minut, 15 minut, godzina, dzień) oznacza to, że prognoza zmiany cenowej akcji jest również bardzo silna. W najbliższym czasie trend ten będzie utrzymany i wartość akcji nadal będzie spadała. Dlatego warto kupować opcje na obniżenie w najbliższe 15-30 minut (w zależności od tego, jaki najbliższy czas wygaśnięcia opcji oferuje broker).

Jeśli w tabeli obok nazwy akcji dla różnych przedziałów czasowych zaobserwujemy różne zalecania - nie należy otwierać pozycji. Sygnał będzie słaby i niepewny.

Zalecam również Państwu zapoznanie się ze Strategią handlu za pomocą sygnałów handlowych. Znajdziecie tam wskazówki na temat wykorzystania sygnałów podczas obrotu parami walutowymi, towarami i indeksami.

 • Sposób №2 Kalendarz sprawozdań

Handel opcjami binarnymi, w szczególności akcjami, na podstawie danych Kalendarza sprawozdań jest bardzo prosty i zyskowny. Kalendarz sprawozdań dostarcza nam danych na temat akcji poszczególnych firm, mówi nam o wzroście lub spadku ich wartości, dostarcza danych odnośnie prognoz wyników handlowych itd. Posiadając taką informację można zarobić dość dużo.

To w jaki sposób stosować tę metodę w handlu, opisane szczegółowo w artykule Strategia handlu za pomocą kalendarza wyników. Przeczytajcie Państwo ją dokładnie. Można tam również znaleźć kalendarz wyników spółek online. Ustawienia kalendarza można dostosowywać do siebie: wybrać strefę czasową, datę czy też ustawić filtrowanie zdarzeń.

 • Metoda №3 Śledzenie wiadomości na różnych resursach

Jak wiecie, różne aktualne wydarzenia bezpośrednio wpływają na wartość akcji i papierów wartościowych różnych firm. Dlatego, aby zwiększyć swoje szanse na sukces w handlu, trzeba rozumieć podstawy działalności giełdy i to, jak rynek reaguje na wszelkiego rodzaju wydarzenia.

стратегия торговли акциями

Główną zaletą handlu akcjami na opcjach binarnych jest to, że otrzymują Państwo otwarty dostęp do różnych typów opcji. Nie warto koncentrować się tylko i wyłącznie na jednym rodzaju aktywów. Ilość dostępnych akcji spółek może różnić się u różnych brokerów. Gdzieś jest ich więcej a gdzieś mniej. Ogólnie rzecz biorąc, akcjami handlują inwestorzy na różnych giełdach na całym świecie. Najbardziej znane z nich to Amerykańska giełda (NASDAQ), Nowojorska giełda (NYSE-New York Stock Exchange), jak również inne giełdy w Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie.

Konieczne jest, aby zrozumieć, że koszt akcji firmy w dużej mierze zależy od ważnych wydarzeń, takich jak sprawozdania wyników handlowych spółki (zyski lub starty), prezentacje nowych produktów, przejęcia innych firm, otwarcia nowych oddziałów i tak dalej. Dlatego, aby rozwijać własną dochodową strategię handlu akcjami, należy najpierw zwrócić uwagę na pojawienie się w prasie takich wydarzeń jak:

Sprawozdania wyników handlowych z działalności firmy. Jeśli mówimy o wzroście poziomu sprzedaży i otrzymaniu dużego zysku, ceny akcji na pewno pójdą w górę. W tym przypadku należy otworzyć opcję na wzrost, najczęściej z czasem wygaśnięcia do końca dnia. Jeżeli firma ogłosi stratę lub obniżenie produkcji, sprzedaży, eksportu, cena akcji pójdzie w dół. W takim przypadku należy otwierać pozycje na spadek.

Fuzja lub przejęcia firmy .W tym przypadku połączenie dwóch firm, które wcześniej były bezpośrednimi konkurentami. Teraz konkurencja staje się mniej dokuczliwa, udział w rynku zwiększa się i jest to zawsze dobra wiadomość dla traderów. Akcje firm zaczną rosnąć.

Kierunek polityki rządu w stosunku do działalności przedsiębiorstwa. Państwowe regulacje mogą niekorzystnie wpłynąć na wartość akcji spółki, jeśli polityka państwa będzie miała na celu zwiększenie podatków, ceł, utrudnienie importu i tak dalej. Takie zdarzenia są traktowane jako sygnały do obniżenia cen aktywów. W związku z tym opcje powinny być otwarte na spadek.

Wiadomości dotyczące produkowanych dóbr. Jeśli, na przykład firma Apple wprowadza na rynek nowy produkt, co z pewnością jest dobrą wiadomością, cena akcji spółki zacznie wzrastać. Natomiast jeżeli produkt firmy sprzedany w milionach egzemplarzy posiada defekt i niezbędna będzie akcja serwisowa (mieliśmy to jakiś czas temu widoczne dla akcji Volkswagena) - możemy śmiało postawić na spadek ceny akcji konkretnego giganta-producenta w dziedzinie motoryzacji.

O wszystkich ważnych wydarzeniach można dowiedzieć się ze źródeł informacyjnych, telewizji. Możemy również doradzić Państwu kilka renomowanych stron internetowych, które osobiście odwiedzamy w poszukiwaniu ciekawych i ważnych wiadomości, które mogą pomóc nam podejmowaniu decyzji odnośnie kierunków handlowych w opcjach binarnych.

 • RBC
 • Finmarket
 • Inwesting
 • Bloomberg

Tak więc podzieliłam się z Państwem moimi metodami handlu akcjami spółek dla opcji binarnych. Jestem pewna, że będą one miały wpływ na Państwa przyszły, wysoki poziom zysków inwestycyjnych!

Polecane
 • Sygnaly online

  Sygnaly online

 • Ranking brokerów

  Ranking brokerów

 • Robot Abi

  Robot Abi

 • Strategie

  Strategie

 • Wykres Online

  Wykres Online

 • Narzędzia tradera

  Narzędzia tradera

728x90

Chcesz dochodowej strategii od tradera Anny?

Dodaj komentarz