Niezawodny broker, sygnały online i robot!
Lepiej razem niż osobno!
Zacznij zarabiać
LINK

Jak uzyskać ZYSK? Opcje binarne Strategie

"Strategia bez taktyki - to najwolniejsze droga do zwycięstwa. Taktyka bez strategii - to tylko marność przed porażką ".

Sun Tzu

Utrata depozytu? Brak możliwości wypracowania zysków? Miałam do czynienia z podobną sytuacja w swoim czasie, ale zdążyłam ten problem zrozumieć i co najważniejsze rozwiązać. Brak znajomości i zrozumienia przez tradera strategii handlu opcjami binarnymi można porównać do braku jasno określonego treningu sportowca. W obu przypadkach wyniki będą mizerne lub wręcz żadne. Sportowcowi brakuje programu szkoleniowego a traderowi strategii handlowych. Nieuporządkowany trening doprowadzi do przetrenowania zawodnika i braku wyników a handlowca do dynamicznego zmniejszania kapitału inwestycyjnego. Znajomość sztuczek i technik, na przykład analizy technicznej, nie wystarczy. I to jest niestety fakt. Posiadana wiedza i umiejętności powinny być właściwe i umiejętne wykorzystanie, aby w przyszłości przynieść wymierne korzyści.

Niezwykle ważnym punktem, od którego powinniśmy koniecznie zacząć zanim przystąpimy do rozważenia metod handlu – to wypracowanie indywidualnej strategii. Dużo się słyszy o tym, że wielu profesjonalnych handlowców ma swój własny I często niepowtarzalny styl pracy na rynku. I to jest sedno sprawy. To coś jak gra w koszykówkę. Można być poinformowanym jak wrzucać piłkę do obręczy, ale jeśli nie zaczniesz próbować tego robić - nie dowiesz się jak najlepiej w Twoim przypadku jest zdobywać punkty. Wiadomo – jedni lubią rzuty z daleka, inni doskonale robią wsady a kolejni świetnie sprawdzają się w bardziej kontaktowych sytuacjach, gdy pod koszem jest dużo obrońców. Podobnie w handlu. Jedni traderzy grają z trendem, inni doskonale wyczuwają punkty zwrotu jeszcze inni uwielbiają korekty – ostatecznie każdy z doświadczonych handlowców osiąga zysk. Ale dość wstępu – ZACZYNAJMY!

Strategie handlowe opcjami binarnymi

Po pierwsze co ten termin znaczy? Warto powiedzieć, że należy rozróżnić pojęcia planu handlowego i strategii. Strategia nie jest szczegółowym algorytmem a jedynie sposobem zaplanowanego działania w kierunku osiągnięcia celu - w tym przypadku zysku. Tak więc strategia daje zysk, a plan handlowy optymalizuje i zwiększa skuteczność strategii. Może to wszystko wydawać się grą słów, ale większość początkujących handlowców nie czuje różnicy, myśląc, że po sporządzeniu planu wszystko będzie działać jak w zegarku. Rzeczywistość jest jednak nieco odmienna. Najpierw trzeba dokładnie zrozumieć strategię i jej zastosowanie w praktyce, a dopiero potem przystąpić do globalnego planu przejęcia władzy nad światem.

Po drugie, należy rozważyć uogólnioną listę strategii handlu opcjami binarnymi. Z punktu widzenia handlu jako całości jej klasyfikacja opiera się na ruchu trendu i ruchu cenowym. Wyróżniamy:

• Scalping - nie jest najbardziej efektywną strategią, gdy mamy do czynienia z wyborem opcji.

• Strategia handlu z trendem - całkiem dobra metoda pracy i handlu.

• Strategia handlu przeciw trendowi - oryginalna wersja - odpowiednia dla bardziej doświadczonych handlowców.

• Strategia handlu z zakresie bez wyraźnego trendu (płaski przebieg) to dość prosta i dochodowa strategia.

Dowiedz się więcej o tym jak działają strategie i kiedy niektóre są mniej efektywne – to wszystko w sekcji najlepszych strategii opcji binarnych. Dodam także, że każdy rodzaj ma kilka podlegających mu odmian ( i tak w nieskończoność...), ale najważniejsze, że podstawowe ich założenia się nie zmieniają.

Dla jasności tej nie do końca zrozumiałej dla początkujących sytuacji umieszczone jest poniżej kilka przykładów wykresów

Przykład Nr 1. Scalping wykresu - wyszukiwanie impulsu.

scalpingpattern

Przykład Nr 2. Kierunek trendu:

a) handel w zakresie i średnie kroczące, poziomy Fibonacciego.

trendfibo

b) przykład zakresu, wsparcie i opór

levelbreak

Przykład Nr 3. Handel przeciw trendowi

a) nieudane przebicie

fakeup

b) odwrócona głowa z ramionami

headandshouldersantitrend

Przykład Nr4. Handel w zakresie poziomów przy użyciu oscylatorów

flat

Najlepsze strategie opcji binarnych

Razem wspólnie widzimy powyższe strategie, ale która będzie najlepsza dla opcji binarnych? Źródłem sukcesu jest zintegrowane podejście, a teraz zobaczymy dlaczego.

Zacznijmy po kolei. Scalping jest niezbyt dobrze dopasowany swoimi możliwościami do opcji binarnych, ponieważ został stworzony do pomocy w obrocie tradycyjnymi instrumentami finansowymi. Pozyskiwane dzięki tej strategii krótkie impulsy trwają czasami tylko kilka sekund. Próba wykorzystania scalpingu w opcjach binarnych nawet tych krótkich w czasem wygaśnięcia 30 czy 60 sekund doprowadzi nas w sumie do wniosku, że strategia jest nieopłacalna

A teraz bardzo dobry wybór - strategia handlu z trendem. Jedna z lepszych strategii ze względu na tendencję – a więc zazwyczaj wydłużony ruch w jednym kierunku. W większości przypadków możemy na jednym, długim trendzie możemy otworzyć kilka pozycji. Jeżeli nie czujesz jeszcze dobrze rynku i masz (przejściowe) problemy z wyłapywaniem punktów zwrotu handel z trendem będzie znacznie łatwiejszym rozwiązaniem. Niemniej jednak wiemy, że rynek nie zawsze porusza się w kierunku trendu a tym samym fala sukcesów finansowych nie będzie trwała cały dzień. Na tej strategii jest łatwo zarobić, ale równie łatwo jest stracić cały swój depozyt

Strategia handlu przeciw trendowi - Nie jest to najprostszy sposób do handlu opcjami binarnych, ale godny polecenia. W większości przypadków korzystają z niego ci którzy dłużej handlowali z trendem. Jeśli masz dobre wyczucie rynku i rozpoznajesz punkty zwrotu – będzie Ci łatwo zapoznać się z tą strategią. Ponadto odpowiednie wyznaczanie punktów zwrotu pozwoli CI na otworzenie kilku opcji podczas trwania jednego trendu. Głównym problemem mogą w tym przypadku być: brak doświadczenia, niezrozumienie struktury rynku a także prawdziwego układu sił na rynku.

Handel w zakresie poziomów – strategia traktowana na równi ze strategią trendu - jest przystępną i skuteczną metodą. Podstawową zasadą jest zmienność (wskaźnik zmiany cen) - bardzo ograniczona w zakresie handlu. Gdy sytuacja taka ma miejsce przewidzenie ruchu między poziomami staje się dużo łatwiejsze. Na dolnej granicy kupujemy opcje zaś na górnej, szczytowej granicy sprzedajemy. Pamiętajmy jednak, że rynek jest zmienny a wraz z nim zakresy poziomów. Prędzej czy później stabilna sytuacja się kończy

W rezultacie tradrerowi niezbędne jest zintegrowane podejście jak również indywidualne strategie rynkowe. Istnieje więcej możliwości osiągnięcia celu - choćby zastosowanie automatycznych systemów transakcyjnych (robotów), które działają w różnych sytuacjach rynkowych, ale ten temat został omówiony już wcześniej.

Strategie opcji binarnych – materiały video

Jeżeli chodzi o filmy..... Bądźcie Państwo czujni I nie ulegajcie emocjom czy też różnego rodzaju prowokacjom. W sieci można znaleźć dużo filmów traktujących o opcjach binarnych w których autorzy obiecują same sukcesy i wysokie zyski. Jednak nie wszystkie przedstawiane tam strategie są skuteczne. Poznajcie Państwo sami strategie opcji binarnych nauczcie się je stosować samodzielnie!

Sama również uruchomiłam własny kanał w serwisie YouTube >>>, Zarejestruj się i oglądaj zdobywając nowe wiadomości. Po obejrzeniu materiałów szkoleniowych, próbuj i testuj na koncie demo. Dopiero potem przystąp do rzeczywistego obrotu opcjami. Tylko w ten sposób będziesz w stanie wybrać najlepszą dla Ciebie strategię!

Podsumowując

Do handlu z opcjami binarnymi traderowi konieczne jest posiadanie własnej, indywidualnej strategii wygodnej do pracy. Istnieje wiele różnych metod handlu, ale trzeba opracować indywidualne i kompleksowe podejście do rynku by go zrozumieć. Jeśli to nie wystarczy - uzasadnione jest, aby zacząć używać zautomatyzowanych systemów (robotów). Nie daj się nabrać na rzekome proste strategie przynoszące krocie z handlu opcjami. Życzę Państwu osiągnięcia celu w postaci stałych i regularnych dochodów!

A teraz chcę podzielić się z Państwem moimi strategiami pracy, Będzie można je z powodzeniem stosować w handlu opcjami binarnymi. Tak naprawdę istnieje bardzo dużo strategii. Pomimo ich mnogości nie widzę żadnego powodu, aby je wszystkie, a nawet tylko w połowie opisywać. Dlaczego? Ponieważ wiele z nich jest trudne do zrozumienia nie mówiąc o ich stosowaniu. Polecam Państwu łatwe i proste, ale bardzo skuteczne strategie, które będą najlepiej dostosowane do początkujących przedsiębiorców. Wszystkie są wypróbowane, testowane przeze mnie z powodzeniem i to nie jeden rok....Poniżej znajdziecie Państwo pełną ich listę a każde kliknięcie na poszczególne nazwy otworzy szczegółowy opis wybranej metody. Studiując zamieszczone tam materiały można zapoznać się z podstawowymi założeniami strategii i krok po kroku nauczyć się jej stosowania w praktyce

Strategia handlu według wiadomości kalendarza ekonomicznego

Strategia handlu według raportów handlowych

Strategia handlu "Z trendem" I Strategia handlu "Przeciw trendowi"

Strategia handlu za pomocą Mapy Cieplnej Waluty

Strategia handlowa według punktów zwrotu - "Pivot Point"

Strategia handlu za pomocą Sygnałów handlowych

Strategia handlu za pomocą Metody Martingala

Strategia handlowa Piramidy

strategy

Jeśli Państwo będą stosować strategie opcji binarnych, będziecie zdyscyplinowani i cierpliwi - poziom ryzyka zostanie znacznie ograniczony. Więc mogę zalecić stosowanie pewnych taktyk i systematycznego podejścia. Tylko w ten sposób można stać się profesjonalistą i osiągnąć sukces w tradingu.

Każda polecana przeze mnie strategia dotycząca opcji binarnych ma załączony opis i materiały pomocnicze video będące jednocześnie dowodem potwierdzającym fakt, iż proste i darmowe strategie handlowe mogą przynieść wielkie zyski. Nie ma znaczenia czy posiadasz duże doświadczenie na rynkach finansowych czy też nie.

A teraz po prostu nie zostało Państwu nic innego jak zweryfikować wiarygodność metod i samemu ocenić ich dochodowość . Jestem pewna, że każdy będzie mógł zastosować je w praktyce. Proszę spróbować, ćwiczyć, zdobywać doświadczenie. Jestem przekonana, że bardzo szybko będzie można powiedzieć, że stali się Państwo traderami z powodzeniem stosującymi dochodowe strategie opcji binarnych!

zarabotat na opzionah

Polecane
 • Sygnaly online

  Sygnaly online

 • Ranking brokerów

  Ranking brokerów

 • Robot Abi

  Robot Abi

 • Strategie

  Strategie

 • Wykres Online

  Wykres Online

 • Narzędzia tradera

  Narzędzia tradera

728x90

Chcesz dochodowej strategii od tradera Anny?

Dodaj komentarz