Niezawodny broker, sygnały online i robot!
Lepiej razem niż osobno!
Zacznij zarabiać
LINK

Czy wiesz, że Twoje zarobki w handlu opcjami binarnymi zależą od właściwego zarządzania kontem handlowym? Istnieje jedna naprawdę dobra strategia handlowa oparta na zarządzaniu kontem handlowym, która naprawdę może pomóc zwiększyć środki depozytu. Dodatkowo nie jest nie jest tak bardzo ryzykowna jak system Martingale. Nazywa się - strategia Piramidy.

piramiding

Startegia Piramidy

O strategiach Piramnidy jak również o startegii Martingale można przeczytać praktycznie na każdym forum lub blogu poświęconym tradingowi i handlowi opcjami binarnymi. Strategie te już zostały przebadane wzdłuż i wszerz. Niektórzy na ich podstawie wymyślają nowe strategie i uczą Państwa tego samego Martingale-a tylko w nowym opakowaniu. Obie charakteryzują się prostotą i będą zrozumiałe nawet dla początkujących. Nie jest nawet konieczna nauka i wykonywanie analizy technicznej i fundamentalnej.  Według Martingale-a otwieramy jedną opcję na określoną kwotę a w przypadku niepowodzenia otwieramy kolejną a sama kwotę zakładu zwiększamy dwukrotnie. W przypadku drugiej nieudanej transakcji ponownie zwiększamy stawkę dwukrotnie w trzeciej opcji i tak dalej aż do uzyskania wygranej lub..... utraty całego depozytu.

Wysokości stawek w kolejnych krokach możemy obliczyć za pomocą kalkulatora Martingale-a:

(Kalkulator znajduje się tutaj >>>)

калькулятор мартингейла

Utrata całości depozytu nie zajmuje zbyt wiele czasu. Jak widać na zamieszczonym zrzucie ekranu - strategia ta jest w stanie pożreć nawet największy depozyt dosłownie w 10 transakcji. Dlatego zalecamy, aby używać strategii i kalkulatora systemu Martingale jest dłużej niż do trzeciego kroku. Jesteśmy przekonani, że tym, którzy uważnie przeczytali naszą strategię, udało się uratować swoje pieniądze i zdrowie psychiczne, które na skutek poniesionych strat mogłoby znacznie osłabić swoja kondycję. Chcemy Państwu pomóc jak również zachęcamy do korzystania z naszego bogatego doświadczenia na rynkach finansowych. Martingal jest dobry i można na nim czasami nieźle zarobić, ale tylko do trzeciego kroku. Po nim tracimy wszystkie zasady kontroli i obrotu a opcje binarne stają się zwykłą grą o nazwie „ruletka”.

No to teraz temat główny strategii Piramidy w opcjach binarnych. Jak już pewnie się Państwo zorientowali  strategia „Pyramid” to metoda zarządzania kontem handlowym podczas handlu opcjami binarnymi. Polega ona na otwarciu takich samych transakcji na jeden i ten sam rodzaj aktywu o tym samym czasie wygaśnięcia. Różnić się mogą tylko punkty wejścia w transakcję i kwota transakcji (zwykle otwieramy na taką samą kwotę).

 piramiding trades

Kiedy jest sens stosować Pyramid?

Stosujemy ją wtedy, gdy jesteśmy prawie 100% pewni sukcesu otwartej pozycji:

- Na przykład, minęło kilka minut po otwarcia pozycji I dostrzegamy, że jeden lub kilka wskaźników na raz, które podczas otwierania nie były tak wyraźne, jeśli chodzi o kierunek trendu, teraz wskazują w sposób bardzo znaczący pożądaną dla nas tendencję.

- Kiedy zauważymy, że obecnie punkt wejścia w transakcję jest obecnie o wiele lepszy, niż zawarty początkowo i jesteśmy pewni, że kurs pójdzie w pożądanym kierunku.

-Kiedy widzimy, że aktywa dynamicznie zdążają w pożądanym kierunku i nie nie mają zamiaru zawrócić.

Maksymalnie co możemy dodatkowo wykonać to otworzyć jeszcze jedną lub dwie dodatkowe transakcje na taką samą kwotę, ale tylko wtedy, gdy jesteśmy pewni kierunku zgodnego z naszymi przewidywaniami jak tego że możemy to zrobić.

Handlujemy głównie wykorzystując czas wygaśnięcia 30-45 minut, więc jedna czy dwie dodatkowe opcje to nie jest dużo. Istnieje także bardziej agresywna odmiana Piramidy, gdzie można otworzyć dowolną liczbę transakcji, ale może to mieć mieć sens tylko dla transakcji z dużym czasem wygaśnięcia ( ekspiracji) i bardzo wyraźnego trendu po szczególnie ważnych wydarzeniach ekonomicznych.

Uzupełnienie i powiększenie przy użyciu opisywanej metody naszych zarobków na sens tylko w przypadku pewności zarobków. „Pyramid” to okazja, aby zarobić więcej na prawidłowych i dobrze wykonanych prognozach. Dobrze jest także korzystać przy jej wykorzystaniu ze strategii lub sygnałów profesjonalnego tradera online >>>

Stosowanie strategii Pyramid w codziennym handlu gwarantuje otrzymanie większych zysków w ramach okresu handlowego.

 

Polecane
 • Sygnaly online

  Sygnaly online

 • Ranking brokerów

  Ranking brokerów

 • Robot Abi

  Robot Abi

 • Strategie

  Strategie

 • Wykres Online

  Wykres Online

 • Narzędzia tradera

  Narzędzia tradera

728x90

Chcesz dochodowej strategii od tradera Anny?

Dodaj komentarz
Komentarze  
# Mildred 2017-12-02 15:38
Thank you! Excellent information.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Elton 2017-09-04 22:19
Good article! We are linking to this particularly great post on our
website. Keep up the great writing.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować