Niezawodny broker, sygnały online i robot!
Lepiej razem niż osobno!
Zacznij zarabiać
LINK

Handel opcjami binarnymi, oparty na danych z kalendarza sprawozdań jest bardzo prosty i dochodowy. Kalendarz sprawozdań przedstawia nam dane o akcjach różnych spółek giełdowych (głównie amerykańskich), a dokładnie informuje nas o dochodach albo stratach jak również prognozach. Dysponując takimi informacjami można bardzo dobrze zarobić, dlatego też wyjaśnią teraz Państwu jak korzystać z tego Kalendarza Wyników. Jak go analizować i praktycznie wykorzystywać w handlu opcjami binarnymi.

Zasada działania jest bardzo zbliżona do tej, która jest opisana w Strategii handlu za pomocą Wiadomości Kalendarza Ekonomicznego. Przede wszystkim, musimy otworzyć kalendarz wyników (raportów handlowych). Publikacja danych, których będziemy potrzebować jest dostępna w internecie, ale nie musicie Państwo ich specjalnie szukać. Poniżej możecie zauważyć tabelę z danymi o których właśnie mówimy – została ona zaimportowana na naszą stronę.

Kalendarz Wyników obsługiwany jest przez Investing.com Polska.

Sami Państwo możecie dokonać przeglądu danych, dokonać pewnych regulacji ustawień wyświetlanych danych poprzez ustawienia kalendarza i odpowiednie dopasowanie do swoich potrzeb filtrów. Wydaje się, że ustawienia te wymagają nieco objaśnień, ponieważ niektóre z nich są nieco inne.
Na początku czas publikacji. Wciśnięcie ikony Kalendarza (patrz rysunek niżej) umożliwia ustawienie okresu czasowego, dla którego będziemy chcieli śledzić raporty.

Przycisk Filtry (patrz rysunek niżej) umożliwia nam:

- wybór państw z których chcemy analizować raporty,

- wybór sektora działalności spółki,

- wybór poziomu ważności danych (liczba byków).

calendar reports polish binary options

Po określeniu priorytetów i wprowadzeniu ustawień własnych możemy zacząć analizować dane. Schemat postępowania jest następujący:

 • Wybór wiersza ze spółką, którą jesteśmy zainteresowani;
 • Porównanie wartości liczbowych kolumn dla danego, wybranego wiersza spółki. Porównanie Prognozy i wartości w kolumnie Podstawa (wyniku poprzedniego). Jeśli prognoza jest niższa niż w poprzednim okresie - jest prawdopodobne, że spółka ogłosi wynik niższy od wartości poprzedniej (straty), co z kolei oznacza, że pozycja opcji binarnej powinna zostać otwarta NA SPADEK ceny akcji put. Jeżeli natomiast wartość prognozy jest wyższa od wartości z poprzedniego okresu (zyski) - jest prawdopodobne, że firma wypracowała dodatkowe, większe zyski, co oznacza, że w tym przypadku pozycja powinna być otworzona NA WZROST ceny akcjicall.

 • Po analizie należy jednak rozpocząć śledzenie wszystkich dostępnych informacji o wybranej spółce na stronach autorytatywnych portalach, które oferują najbardziej świeżą, wiarygodną i miarodajną informację. Mogą Państwo również skorzystać z wygodnej dla was wyszukiwarki. Na przykład mogę zazasugerować:

RBK
Finmarket
Investing
Bloomberg

Konieczne jest chociażby na jednym z portali, aby Państwo znaleźli informacje o sytuacji finansowej firmy. Czy spółka poniosła straty finansowe w czasie okresu sprawozdawczego czy też na odwrót wypracowała ponadprzeciętne zyski;

 • - Biorąc pod uwagę zespół pozyskanych informacji nie pozostanie nam nic innego jak otworzyć pozycję na spadek lub wzrost ceny akcji spółki – najlepiej do końca dnia. Dochód jest praktycznie gwarantowany.

A teraz pokażę Państwu w praktyce w jaki sposób handluję akcjami czołowych firm . Można stosować dwie metody.

№1 Metoda: korzystając z danych kalendarza sprawozdań

24 września 2015, roku opublikowano dane dotyczące wyników finansowych firmy NIKE. W kalendarzu sprawozdań wiadomość posiadała oznaczenie ważności 3 byki

календарь отчётности

Znalazłam stronę oficjalną firmy, gdzie są publikowane wszystkie sprawozdania finansowe, wiadomości o biuletynach informacyjnych nowych produktów i inne- Przeczytawszy ostatnie sprawozdanie, zrozumiałam, że firma otrzymała dobry dochód w ciągu ostatniego roku. A to znaczy, że wartość akcji firmy NIKE wzrośnie.

торговля акциями nike

Otworzyłam platformę mojego brokera, zainwestowałem w pozycję na wzrostcall ceny akcji Nike do końca dnia, 24option. Prognoza była bardzo trafna, proszę zobaczyć.

заработок на акциях nike

№2 Metoda: korzystanie z informacji na najlepszych portalach finansowych i ekonomicznych

Dzisiaj trafił mi się artykuł na rosyjskojęzycznej wersji strony Investing.com. Poniżej niewielki odcinek z tego artykułu.

sberbank ru

Krótko mówiąc, oczekiwano wzrostu ceny ropy naftowej. A to znaczy, że akcje niektórych firm, których wartość związana była z ceną ropy i wartością USD – także miały wzrastać. W artykule wspomniano o Sberbanku. Dane aktywo jest u mojego brokera uTrader, dlatego otworzyłam opcję na wzrost akcji Sberbanku, wybrawszy ostatni czas ekspiracji, który proponował broker.

Wiadomości nie zawiódły, moja opcja została zamknięta wieczorem z zyskiem.

торговля акциями

Polecane
 • Sygnaly online

  Sygnaly online

 • Ranking brokerów

  Ranking brokerów

 • Robot Abi

  Robot Abi

 • Strategie

  Strategie

 • Wykres Online

  Wykres Online

 • Narzędzia tradera

  Narzędzia tradera

728x90

Chcesz dochodowej strategii od tradera Anny?

Dodaj komentarz