Wychodząc naprzeciw młodym traderom pozwoliłam sobie przedstawić Państwu ranking najbardziej godnych zaufania brokerów handlu opcjami binarnymi. Znajdziecie tam Państwo konkretne porady i wskazówki dotyczące kryteriów wyboru naprawdę dobrej platformy obrotu. A specjalnie dla tych z Państwa którzy niedawno rozpoczęli swoją przygodę z handlem opcjami proponuję mój drugi, bardzo przydatny ranking, w którym mowa będzie o najlepszych brokerach opcji binarnych  z minimalną kwotą pierwszego depozytu. Więc zaczynamy!

W swoim rankingu najlepszych brokerów opcji binarnych poleciliśmy Państwu dwie konkretne platformy, które, naszym zdaniem są najlepsze, a których sami używamy. Są to uTrader i IQ Option. Opisanie ich zalet zajęłoby mi kilka stron. Zdaję sobie jednak sprawę, że nie wszyscy początkujący handlowcy mogą na nich rozpocząć pracę. Wielu odstraszyć może wysoka, minimalna kwota depozytu pierwszego depozytu – 300 i 350$ ... Wiadomym jest, że kwota ta nie jest jak na inwestycje zbyt wysoka, ale na początku dla osób nie posiadających źródeł stałego dochodu może okazać się ona nieakceptowalna. A po drugie nie wszyscy chcieliby zaryzykować taką sumę nie mając pewności co do odniesienia sukcesu.   Dlatego, jeśli większość brokerów oferuje takie wygórowane warunki - poszukują innych u których depozyt będzie stanowić tylko ułamek wspomnianej wcześniej kwoty.

Czy istnieje rozwiązanie dla tych, którzy chcą rozpocząć swoją karierę w Internecie jako traderzy opcji binarnych ale nie mają wystarczających środków finansowych dla większego depozytu? Tak, proszę zwrócić uwagę na ranking brokerów z minimalnym depozytem!. Proszę aby Państwo zapoznali się z moją oceną takich platform. Kwota 10 dolarów jest wystarczająca do dokonywania transakcji na opcjach binarnych.

Opcje binarne z niskim depozytem

Broker Min.depozyt Min.trade Rok założenia, jurysdykcja Indstrumenty handlowe Przegląd brokera, opinie

bdswiss main reyting brokerov 140 40 plbdswiss.com 

 100$ 1$ 2012 Cypr W Górę/W Dół, Turbo Opcje, długoterminowe, One Touch, Ladder przegląd >

 

Opcje binarne minimalna inwestycja

Kto w sposób szczególny będzie zadowolony z brokerów pozwalających rozpocząć trading z minimalna kwotą depozytu?  Możemy tu wymienić kilka grup traderów:

 1. Ci, którzy nie są gotowi od samego początku inwestować dużych sum pieniędzy. Istnienie takich brokerów – jest niejednokrotnie zbawienne dla wielu początkujących handlowców. Nie każdy jest w stanie zacząć od razu inwestować poważne kwoty w handlu opcjami binarnymi. Tymczasem minimalna kwota depozytu pozwoli Państwu naprawdę to robić – umożliwia naukę i zawieranie kontraktów handlowych na dostępne na platformie  aktywa. Można w sposób realny zwiększyć swoje zarobki (niekiedy bardzo wysoko) startując niemalże od zera. Start z minimalnym depozytem i minimalną kwotą inwestycji w pojedynczą opcję pomnoży twój kapitał!
 2. Niedoświadczeni przedsiębiorcy, którzy nie chcą ryzykować. Załóżmy, że macie Państwo kilkaset dolarów kapitału początkowego i możecie sobie pozwolić na wpłatę depozytu startowego u dowolnego brokera. Ale wpłata całości Państwa kapitału inwestycyjnego jest ryzykowna. Każdy doświadczony inwestor to Państwu powtórzy i jest to prawda.  Wybierzcie wtedy  brokera, który pozwoli Wam handlować przy wpłacie minimalnego depozytu i tym samym doskonalić swoje umiejętności. Strata na opcjach binarnych 10 dolarów jest dziesięciokrotnie mniejsza od  starty 100 dolarów - zwłaszcza, jeśli jest to twoje ostatnie 100 dolarów. Wpłacając mniejszą sumę będziesz w stanie kontynuować działalność handlową uzupełniając depozyt.
 3. Przedsiębiorcy, którzy chcą poeksperymentować. Handel z brokerami minimalnego depozytu I zakładu pozwoli Państwu na przetestowanie różnych strategii opcji binarnych i sprawdzić, które z nich najbardziej Państwu odpowiadają. Pozwoli to także określić rodzaj ulubionych aktywów jak również wyznaczyć obszary wymagające nauki w celu poprawy ich skuteczności.  Jednym słowem możecie Państwo zdobyć bezcenne doświadczenie poprzez szkolenie - ale w warunkach "bojowych" bazując na prawdziwym handlu z minimalną kwotą inwestycji, której utrata mniej boli.

Chociaż nie – wróć!  Nie powinniśmy używać sformułowania "mniej boli". Największym błędem popełnianym przez handlowców korzystających z platform o minimalnym depozycie – to zbyt swobodne, niepoważne podejście do kierunków handlu opcjami binarnymi. Świadomość małej starty (ale zawsze straty I trzeba sobie z tego zdawać sprawę) potrafi u niektórych wyłączyć realne myślenie powodując tym samym losowy wybór zawierania kontraktów.  Oczywiście słyszeli oni o zasadach oraz możliwościach odbycia kursu teoretycznego, ale w swoim przypadku nie dostrzegają takiej konieczności.  Jeżeli depozyt minimalny zniknie raz, drugi a potem trzeci nie będzie to już taka mała strata ale znacznie większa i to bezpowrotnie.

Więc zalecam Państwu o tym pamiętać, nawet jeśli inwestujecie tylko jeden czy dwa dolary, zachowujcie się tak, jakby ryzyko było związane z rozstaniem się z 50-cioma, a nawet ze wszystkimi posiadanymi setkami dolarów! Martwiąc się o wynik każdej, nawet minimalnej stawki, będzie mogli zrozumieć znacznie szybciej czym są opcje binarne jak również w krótszym czasie opracować strategię, która będzie dla Państwa najbardziej korzystna.

Brokerzy umożliwiający handel opcjami binarnymi przy minimalnym depozycie powinni traktować  użytkowników łagodniej. Jednak platform pozbawionych skrupułów nie brakuje. Nie powierzajcie więc Państwo swoich pieniędzy brokerom o niskiej reputacji. Pracujcie tylko z tymi sprawdzonymi o dobrej opinii. Nawiasem mówiąc, skąd możecie Państwo wiedzieć o reputacji brokera? Z opinii w internecie, które często podlegają wszelkiego rodzaju manipulacjom?  Mamy nadzieję, że artykuł niniejszy jak również nasza ciężka praca choć w małym stopniu pozwoli na podjęcie Państwu właściwej decyzji czy warto z danym brokerem współpracować. Te platformy, które okazały się nieuczciwe i nierzetelne trafiają na czarną listę.

Otworzenie konta z minimalnym depozytem zajmie Państwu trochę czasu, ale wydarzenie to  w przyszłości przynieść może dużo pieniędzy. Zdecyduj się na pierwszy krok - i zacznij zarabiać na opcjach binarnych!

Polecane

 • Sygnaly online

  Sygnaly online

 • Vip chat PRO

  Vip chat PRO

 • Ranking brokerów

  Ranking brokerów

 • Robot Abi

  Robot Abi

 • Strategie

  Strategie

 • Wykres Online

  Wykres Online

 • Opcje binarne od zera

  Opcje binarne od zera

 • Narzędzia tradera

  Narzędzia tradera

 • Zarobki na OB

  Zarobki na OB

banner abi 728 90 pl

Chcesz dochodowej strategii od traderów Anny i Pawła?

Dodaj komentarz

abi robot

Форекс каталог