Aby handel opcjami binarnymi kończył się sukcesem niezbędnym elementem jest wybór dobrego brokera. Obrót handlowy na niezawodnej platformie – to podstawa gwarancji, że nie stracą  Państwo swojego depozytu, będziecie mogli osiągać stabilne dochody oraz w sposób bezproblemowy wypłacać środki finansowe. Te główne wyznaczniki powinniśmy brać pod uwagę przy wyborze brokera opcji binarnych.

Wszystkie platformy wymienione w umieszczonej niżej tabeli możecie Państwo zaliczyć do grupy bardzo wiarygodnych brokerów. Mogę to Państwu z całą odpowiedzialnością powiedzieć, ponieważ mam własne, pozytywne doświadczenia na każdej z nich.

Osobiście i w sposób szczególny (zgodnie z moim osobistym wyborem) polecam Państwu platformy - uTrader

Mogłoby się wydawać, że znalezienie brokera opcji binarnych jest rzeczą prostą. Obecnie jest zarejestrowanych około 300 brokerów. Co wcale nie oznacza, że na wszystkich 300 da się pracować! Współpraca z partnerami handlowymi pozbawionych skrupułów może być bardzo kosztowna i to w każdym sensie. Znane są przypadki wręcz oszustwa, kiedy użytkownik może nigdy nie otrzymać zysku  z udanej transakcji jak również wypłaty swojego depozytu gotówkowego. Dlatego też stworzona dla Państwa została lista najlepszych brokerów opcji binarnych, z którymi można handlować bez obawy o swoje pieniądze a o nie w całym przedsięwzięciu przecież chodzi.

Jedną z głównych cech, która powinna charakteryzować rzetelnego brokera, jest posiadanie licencji uzyskanej od renomowanych agencji regulacyjnych. Dokument ten nie jest wydawany każdemu. Kryteria dotyczące jego wymogów prawnych są bardzo surowe - więc jeśli broker opcji binarnych jest w posiadaniu ważnej licencji – możecie Państwo wstępnie rozpatrywać jego kandydaturę jako partnera handlowego. Prawdopodobieństwo, że broker taki będzie pochodzić do swoich klientów w sposób nieuczciwy jest w takim przypadku bliskie zeru. Trzeba o tym pamiętać, bo przecież nikt z nas nie chciałby mieć do czynienia z mało wiarygodnymi brokerami a takich na poniższej liście Państwo nie znajdziecie – są tylko najlepsi.

Oczywiście, posiadanie aktualnej licencji nie jest jedynym kryterium. Może być ich kilka a podstawowe znajdą Państwo w poniższej tabeli.  Proszę zwrócić także uwagę iż opis ten  zawiera wiele aktywnych linków jak również kolejne opisy dostawców opcji binarnych zawarte w opisach:  Brokerzy - minimalny depozyt, Brokerzy z demo.

Regulowani brokerzy opcji binarnych

Broker Min.depozyt Min.trade Bonus Konto Demo Rok założenia, jurysdykcja Instrumenty kontroli Indstrumenty handlowe Przegląd brokera, opinie

uTraderutrader.com 

 300$ 5$  do 150% +  2011 Łotwa MiFID

W Górę/W Dół, Długoterminowe, Pary, One Touch, Turbo ( od 30 sekund do 5 minut)

przegląd > 

bdswiss main reyting brokerov 140 40 plbdswiss.com

 100$ 1$  do 100% +  2012 Cypr CySec

W Górę/W Dół, Długoterminowe, Ladder, One Touch, Turbo ( od 30 sekund do 5 minut)

przegląd > 

Brokerzy opcji binarnych w Polsce

Teraz możecie Państwo zapytać: No tak...To jak teraz wybrać niezawodnego brokera z wymienionej listy najlepszych? Oczywiście najlepiej byłoby rozpocząć pracę na każdej z nich, ale wydaje się, że nie jest to do końca konieczne. Przedstawię Państwu kilka prostych a zarazem bardzo użytecznych wskazówek wynikających z mojego własnego doświadczenia.  Jak wskazuje praktyka sukces w handlu opcjami binarnymi jest znacznie większy gdy na platformie znajdują się:

 1. Pomoc w swoim własnym języku - Albo w języku obcym, którym posługujecie się Państwo w sposób swobodny. Proces tradingu na opcjach binarnych jest dość prosty  ale (zwłaszcza na początku) możecie Państwo potrzebować porady lub pomocy w rozwiązywaniu drobnych problemów. Wybierając platformę powinno się taką sytuację przewidzieć, zapewniając sobie tym samym support w języku, w którym potrafimy się swobodnie komunikować. Jednocześnie nie powinniście Państwo przeceniać swoich umiejętności, prawdopodobnie także Państwu znane są przypadki nadmiernej wiary w posługiwaniu się językiem angielskim co w następstwie w czasie rzeczywistej konwersacji doprowadziło do wielu nieporozumień i błędów. Chęć jak również sama nauk języka obcego jest naprawdę godna pochwały, ale w kwestii wsparcia technicznego najlepszą rzeczą jest wybranie brokera z językiem w którym piszemy i rozmawiamy zupełnie swobodnie.

  Zazwyczaj duże firmy brokerskie nie mają żadnych problemów z obsługą wielu języków, ale małe platformy nie posiadające dużej liczby pracowników nie są w stanie nam tego zapewnić. W zamieszczonym opisie szczegółowym poszczególnych brokerów możecie Państwo sprawdzić jakimi językami komunikacyjnymi posługują się poszczególne platformy.
 2. Otwarta Informacja prawna. Poważny dostawca handlu opcjami binarnymi powinien jawnie udzielać informacji dotyczących prawnych aspektów jego działalności. Należą do nich między innymi: prawdziwy adres, numer licencji itp. Informacje takie mogą być dostępne w otwartej formie lub udzielenie przez zespół wsparcia technicznego na żądanie użytkownika. Jeśli broker nie daje możliwość pozyskania takich informacji - warto się zastanowić czy ta platforma nie jest platformą służącą do manipulacji finansowych? Powinni Państwo zdawać sobie sprawę, że rzetelni partnerzy nie mają absolutnie nic do ukrycia. Najlepsze platformy przyciągają poszukiwaczy pozyskiwania dodatkowych źródeł dochodu tylko dlatego, że transakcje na nich zawarte są absolutnie legalnie.
 3. Duża ilość aktywów i bogaty wybór możliwości obrotu opcjami binarnymi. Im więcej, tym lepiej. Autorytatywne platformy oferują możliwość handlu ponad 50 aktywami  (towary, akcje spółek, pary walutowe, indeksy giełdowe), oferując różne czasy i metody zawierania zakładów:  transakcje długo i krótkoterminowe, w górę / w dół, ONETOUCH, i inne. Im większa ilość aktywów i instrumentów finansowych tym większe prawdopodobieństwo, iż będziecie Państwo w stanie znaleźć dla  siebie najlepszą metodę handlu i skupić się tym samym na tym, co robi się najlepiej.

  Jeżeli użytkownik platformy zamierza utrzymać swoją działalność tylko w wąskim  profilu – broker musi dążyć do jak największego (np. rynek towarowy – jak największa ilość towarów w opcjach binarnych).  Duża ilość aktywów dostępnych na platformie może mieć tylko i wyłącznie pozytywny wpływ na wzrost naszego portfela inwestycyjnego.
 4. Weryfikacja depozyt. Niektórzy nowi traderzy obawiają się podawania swoich danych  osobowych. A powinno być wręcz przeciwnie. Jeżeli jakiś broker nie wymaga od Państwa podania swoich danych personalnych – powinniście być ostrożni! Faktem jest, iż podanie swoich danych nie jest dla Państwa niebezpieczne a pełna procedura rejestracyjna ma chronić wasze pieniądze zgromadzone na depozycie.  Tylko weryfikacja zapewnia maksymalną przejrzystość zarobków na opcjach binarnych, bezproblemową i niezawodną wypłatę środków finansowych przez właściciela rachunku a nie przez osoby trzecie. Dlatego też polecam Państwu przejście przez procedurę weryfikacyjną tak szybko jak tylko oferuje ją broker – to znaczy po wstępnej rejestracji i wpłacie pierwszego depozytu.

Brokerzy opcji binarnych opinie

W kolumnie Przegląd brokera możecie Państwo zobaczyć w jaki sposób można dokonać wpłaty depozytu jak również wypłacić środki finansowe. Można to wykonać w formie przelewu na konto bankowe, płatności kartą kredytową lub za pomocą elektronicznych płatności: Yandex, Qiwi, WebMoney, etc. Użytkownik sam wybiera, która z metod jest dla niego najbardziej wygodna, niezawodna i łatwa.

Polecane

 • Sygnaly online

  Sygnaly online

 • Vip chat PRO

  Vip chat PRO

 • Ranking brokerów

  Ranking brokerów

 • Robot Abi

  Robot Abi

 • Strategie

  Strategie

 • Wykres Online

  Wykres Online

 • Opcje binarne od zera

  Opcje binarne od zera

 • Narzędzia tradera

  Narzędzia tradera

 • Zarobki na OB

  Zarobki na OB

banner abi 728 90 pl

Chcesz dochodowej strategii od traderów Anny i Pawła?

Dodaj komentarz

abi robot

Форекс каталог