approved broker  Broker uTrader – mój osobisty wybór.

Handluję z nim na parach walutowych i akcjach. Duży wybór aktywów (niektóre z nich są niedostępne u innych brokerów) pozwala dobrze zarabiać, kontrakty otwierają się w błyskawicznie i za to osobne „Dziękuję”!!!

Opcje binarne uTrader

Nazwa uTrader
Rok założenia 2011
Strona utrader.com
Jurysdykcja Łotwa
Minimalny depozyt 250$
Minimalna stawka 5$
Maksymalny dochód do 85%
Odszkodowanie w razie porażki do 10%
Waluta konta USD EUR RUB GBP PLN
Język profilu Rosyjski, Angielski, Polski, Niderlandzki
Konto Demo Tak
Sygnały handlowe Tak
Mobilny trading Tak
Wpłata i wypłata środków MasterCard, Visa, Qiwi Wallet, WebMoney I inne

 

 

Promocja !!!

Po rejestracji u brokera z naszej strony otrzymasz dostęp do zamkniętego VIP czatu sygnałów online

uTrader opinie

Dzisiaj mój przgląd będzie poświęcony marce handlowej uTrader.

Należy ona do grupy Daydreamlnvestment z adresem rejestracji w Rydze. Dowiedziałam się, że firma planuje otwarcie siedzib w innych krajach Unii Europejskiej. Broker uTrader znajduje się pod kontrolą i jest nadzorowany przez MiFid, a to gwarantuje użytkownikom bezpieczeństwo. Dla mnie to zawsze ogromny plus!

Klienci platformy mogą w każdej chwili skontaktować się z pracownikami wsparcia technicznego przez telefon, mailowo , przez Skype lub za pomocą online czatu.

Przyjemnie zaskoczyło mnie to, że firma uTrader proponuję unikalną możliwość handlu takimi aktywami jak akcje Nike LouisVuitton, IBM, Fiat, Nissan, Hitachi, Toshiba,RollsRoys i innymi. Nie można ich znaleźć na innych platformach. A to realny i dość prosty sposób zarobku dodatkowego. Wszyscy czasami słyszymy, że ta lub inna firma ogłasza akcję serwisową na setki tysięcy swoich aut. Kiedy tylko pojawia się taka wiadomość trzeba bezzwłocznie zawierać opcje na spadek „PUT”. Jest to logiczne, normalne i bez żadnego ryzyka.

Wśród towarów uTrader znajdziesz nie tylko ropę naftową i złoto, a nawet cukier, kawę i pszenicę. Dostępne są wszystkie możliwe pary walutowe, długa lista indeksów giełdowych a lista aktywów ciągle się zwiększa. W zakładce AKTYWA możesz zobaczyć ich opis i odpowiadający im czas sesji handlowych.

uTrader wypłata

Broker proponuje bonusy do 150%, system stawek bez ryzyka oraz wysyłanie darmowych sygnałów handlowych. Świetnie! uTrader to jedyny broker, który wypłaca dochód na portfel elektroniczny WebMoney w ciągu 24 godzin. Żeby to potwierdzić dołączam mój screen wypłat dochodu z platformy.

withdrawal november utrader

Strona broker uTrader podobała mi się , ponieważ ma nowoczesny, modny i jednocześnie minimalistyczny design. Bardzo łatwa w korzystaniu, wygodna z dużą ilością funkcji, bez zbędnych przycisków i elementów, które przeszkadzają skupić się na najważniejszym. Wśród dodatkowych funkcjonalnych osobliwości jest możliwość zapoznania się z wykresem aktywów w ciągu ostatnich 12 godzin, a nie 30 minut, jak to ma miejsce u innych brokerów.

Handel przeprowadza się na specjalnej platformie uTraderTP, stworzonej na podstawie StopOption –światowego lidera w branży tworzenia oprogramowania. Wygoda platformy polega także na tym, że do rozpoczęcia handlu nie potrzebne są żadne dodatkowe ustawienia czy pobranie czegokolwiek.

uTrader platforma

Wśród typów opcji binarnych można znaleźć:

1) Klasyczny z przewidywaniem kierunku ceny;

2) Opcje długoterminowe ( do 9 miesięcy);

3) Opcje Turbo od 30 sekund do 5 minut;

4) Pary walutowe;

5) Opcje One Touch

platforma utrader pl

Każdy klient może znaleźć na uTrader odpowiedni dla siebie typ konta. Do wyboru są 4.

Podsumowując, chciałabym powiedzieć, że uTrader – to ciekawa i godna zaufania firma która oferuje cały zestaw instrumentów i aktywów dla dobrych zarobków na opcjach binarnych.

 

Specjalnie dla naszych traderów (zarejestrowanych z naszego serwisu) dodatkowy bonus od brokera:

Przy otworzeniu konta w wysokości od 300 dolarów w górę - 100% bonus wartości depozytu, indywidualny tryb pracy z analitykiem oraz dodatkowe szkolenia (seminaria, porady ekspertów).

 

 

Polecane

 • Sygnaly online

  Sygnaly online

 • Vip chat PRO

  Vip chat PRO

 • Ranking brokerów

  Ranking brokerów

 • Robot Abi

  Robot Abi

 • Strategie

  Strategie

 • Wykres Online

  Wykres Online

 • Opcje binarne od zera

  Opcje binarne od zera

 • Narzędzia tradera

  Narzędzia tradera

 • Zarobki na OB

  Zarobki na OB

banner abi 728 90 pl

Chcesz dochodowej strategii od traderów Anny i Pawła?

Dodaj komentarz

Komentarze  

0 # Dariusz 2017-06-03 18:35
:->Potrzebuje sygnalow niech ich bedzie niewiele,ale dobrej jakosci.)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

abi robot

Форекс каталог