anna o nas

Witamy! Czas na zapoznanie się!

Mam na imię Anna. Ukończyłam dwa kierunki studiów uzyskując tym samym dwa wyższe wykształcenia. Z zawodu jestem nauczycielką języków obcych oraz ekonomistą - managerem. Kiedyś pracowałam na uniwersytecie, ale potem zapoznałam się z rynkiem opcji binarnych - z czego bardzo się cieszę. Nie jestem samoukiem. Miałam szczęście uczyć się od bardzo utalentowanego spekulanta.

Jednak podjęłam decyzję  o nie zapominaniu o talencie nauczyciela, dlatego jestem administratorem strony BinarOption.pl  Strona w pierwszej kolejności przyda się początkującym tarderom opcji binarnych, Opublikowałam na niej główne strategie, z których sama korzystam podczas handlu a także bezpłatne wykresy wraz ze wskaźnikami dostępne w trybie online, które stanowią nieocenioną pomoc w procesie zarabiania. Baza artykułów edukacyjnych dynamicznie się powiększa!

Nie wahaj się - napisz do mnie i zadawaj pytania, zawsze staram się szybko reagować na e-maile. Jak to się mówi: "wiedza to potęga".

Razem ze mną pracuje jeszcze jeden świetny  specjalista, z którym zawszę się konsultuję podejmując w ten sposób wspólne decyzje. Pozwólcie Państwo, że go przedstawię.

 

 pawel o nas  

Paweł, dr inż. - uniwersytecki pracownik naukowy. Dziedzina: nauki techniczne. Od kilku lat zajmujący się rynkiem papierów wartościowych. Zaczynał od obrotu jednostkami TFI. Nieustannie  poszerzający wiedzę z zakresu ekonomii,  rynków finansowych, strategii inwestycyjnych i psychologii osiągnięć. Wieloletnie doświadczenie naukowo - badawcze  pozwoliło mu łatwe znajdowanie zależności pomiędzy danymi, co z dużym powodzeniem wykorzystuje w analizach rynków finansowych i handlu opcjami binarnymi - co stało się jego hobby. Jest doskonałym uzupełnieniem naszego zespołu –buduje bazy danych, opracowuje strategie inwestycyjne, które później wspólnie konsultujemy. Doskonały dydaktyk, łatwo nawiązujący kontakt z ludźmi, zawsze chętny do pomocy i bardzo pracowity.

 

Proszę piszcie do nas - chętnie pomożemy!

Anna: e-mail: binaroptioncom@yandex.ru

skype: binaroptionanna

Paweł: e-mail: pawelbinaroptionpl@wp.pl

skype: live:pawelbinaroptionpl

 

2banner forex en 160600

Форекс каталог