Niezawodny broker, sygnały online i robot!
Lepiej razem niż osobno!
Zacznij zarabiać
LINK

Inwestować można w dowolnym miejscu i czasie. Sprawdź jedne z najlepszych darmowych aplikacji do handlu akcjami dla początkujących.

Szukasz aplikacji z niskimi opłatami transakcyjnymi i przyjaznym dla użytkownika interfejsem? Czy chcesz mieć możliwość handlu aktywami poza akcjami i funduszami ETF, takimi jak kryptowaluty, towary i indeksy?

W tym przewodniku przedstawiamy najlepsze aplikacje handlowe na iOS i Androida.

Ale co sprawia, że dzisiaj jest najlepszy czas na rozpoczęcie handlu akcjami i kryptowalutami?

Cóż, zarówno akcje, jak i kryptowaluty rozpoczęły rok hossą, a pandemia koronawirusa wstrząsnęła rynkami i gospodarkami, skutecznie doprowadzając ceny akcji i kryptowalut do najniższych.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się o tych łatwych w użyciu, wolnych od prowizji witrynach, które wymagają od zera do minimalnych umiejętności handlowych.

Top 2 Bezpłatne Aplikacje Do Handlu Akcjami

aplikacje do inwestowania w akcje 1

logo robotabi recommendet - Forex Robot Abi

autocrypto bot logo 225 110 - Crypto Robot Autocrypto-Bot

Jak Wybrać Aplikację Handlową

„Bez opłat” internetowe konta do handlu akcjami mogą być zwodniczo drogie, jeśli następujące funkcje konta nie są konkurencyjne cenowo:

Spread

Spread to różnica między ceną kupna i sprzedaży akcji lub innego papieru wartościowego wyrażoną w pipsach. Oferta jest najwyższą ceną, jaką kupujący zapłacą za akcje. Zapytanie to najniższa cena, jaką akceptują sprzedawcy. Brokerzy z wąskimi spreadami mają mniejsze poślizgi cenowe, a zatem handlowcy mają wyższy potencjał zysku, umieszczając transakcję u brokera z, powiedzmy, spreadem 2 pipsów na parze EUR/USD niż spreadem 4-pipsowym.

Oprocentowanie kredytu pod zastaw

Pożyczka pod zastaw umożliwia pożyczanie pieniędzy na inwestycje. Pieniądze i papiery wartościowe na Twoim rachunku maklerskim służą jako zabezpieczenie pożyczki. Na przykład przy pożyczce z depozytem zabezpieczającym w wysokości 1:50 – dźwignia – możesz pożyczyć do 50 procent aktywów na koncie. Oprocentowanie pożyczki jest częścią Twoich kosztów handlowych. Robić zakupy. Porównaj oprocentowanie kredytów i dźwignię oferowaną przez brokerów.

Poślizg

Poślizg to zmiana ceny od momentu zawarcia transakcji do czasu jej wykonania. Jeśli złożysz zlecenie kupna Apple za 190 USD, tysiąc innych transakcji przetworzonych na szybszych systemach (do jednej milionowej części sekundy) może zostać zrealizowanych przed złożeniem zamówienia. Załóżmy, że te szybsze zamówienia to głównie zamówienia kupna podnoszące cenę. Do czasu realizacji zamówienia cena wzrosła do 191 USD. Jeśli jednak zostanie przetworzonych więcej zleceń sprzedaży, cena może spaść na Twoją korzyść.

Kontrakty Futures

Kontrakty terminowe i Futures to narzędzia zarządzania ryzykiem o niskich kosztach. Te instrumenty pochodne umożliwiają inwestorom zabezpieczenie lub spekulację na temat przyszłych zmian cen za ułamek opłaty za bezpośredni obrót aktywami bazowymi. Porównaj opcje Futures i opłaty u brokerów, aby zapewnić konkurencyjne ceny.

Na co jeszcze zwrócić uwagę

aplikacje do inwestowania w akcje 2

Czy są licencjonowane?

Nielicencjonowani brokerzy stwarzają większe ryzyko niepowodzenia, w którym to przypadku nie będziesz w stanie odzyskać swoich pieniędzy. Wybierz licencjonowanego brokera z przeciwdziałaniem praniu pieniędzy (AML) i poznaj procesy weryfikacji klienta (KYC). Na przykład licencje są przyznawane przez CySEC (Europa), FCA (Wielka Brytania), ASIC (Australia), BaFin (Niemcy) i CFTC (USA).

Czy twoje konto jest ubezpieczone?

SIPC ubezpiecza pieniądze na koncie do wykorzystania na cele inwestycyjne. Środki na rachunkach czekowych i oszczędnościowych są ubezpieczone w FDIC.

Czy istnieją ukryte koszty handlowe?

Jeśli broker nie pobiera opłat, zawsze pytaj, jak zarabia. Czy są ukryte opłaty? Niektórzy brokerzy otrzymują wynagrodzenie za przepływ zamówień do animatorów rynku i dealerów. Inni otrzymują wynagrodzenie za oferowanie funduszy ETF lub innych produktów inwestycyjnych dostawcy, niezależnie od tego, czy są najlepszym wyborem dla portfela klientów. Oprocentowanie kredytu zabezpieczającego, międzynarodowe transakcje giełdowe i opłaty za polecenie ETF to tylko niektóre z generatorów przychodów dla brokerów bez opłat.

Czy dana aplikacja ma wysokie noty?

Recenzje aplikacji mobilnej są wiarygodnym źródłem informacji o zaletach i wadach platformy handlowej. Sprawdź także niezależne recenzje brokerów.

Czy oferowane jest zróżnicowany wachlarz instrumentów?

Broker z ograniczoną liczbą papierów wartościowych do obrotu zapewni Ci ograniczone możliwości dywersyfikacji ryzyka portfela.

Czy masz możliwość użyć konta demo?

Konto demo to okazja do wypróbowania interfejsu handlowego i oceny spreadów, poślizgów, płynności i szybkości realizacji zleceń.

Kluczem do poprawy zwrotów za pomocą modelu handlu freemium jest wykrycie wszystkich ukrytych kosztów, zaczynając od spreadu bid-ask. Opłaty za przewalutowanie i opłaty za przelew konta to inne powszechne, ukryte opłaty. Co równie ważne, zapytaj, w jaki sposób broker zarabia dla Ciebie pieniądze. Usługi takie jak pobieranie podatków, dynamiczne przywracanie równowagi i zamiatanie gotówki mogą poprawić Twoje zyski. Jeśli nie możesz łatwo i tanio przelać nadwyżki gotówki na swoim koncie na inwestycje o wyższej stopie zwrotu, to pośrednik będzie zarabiał odsetki od salda konta, a nie Ty.

FAQ

aplikacje do inwestowania w akcje 3

Ile potrzebuję, aby zacząć handlować?

Minimalne depozyty brokera online są różne. Modele brokerów bez opłat znacznie obniżyły minimum. Niektóre pozwalają na rozpoczęcie handlu z 5–10 USD. Brokerzy premium mogą wymagać nie tylko wysokiego minimalnego salda konta, ale także spełnienia testu aktywów (np. minimalne aktywa w wysokości 25 000 USD).

Co to jest płatność za przepływ zamówienia?

Płatność za przepływ zleceń to praktyka brokerów kierujących swoje zlecenia do preferowanych animatorów rynku i dealerów papierów wartościowych w zamian za prowizje. Te strony trzecie nie zawsze zapewniają klientom najlepsze ceny i szybkość realizacji transakcji. Niektórzy brokerzy korzystają z tych prowizji, aby dotować usługi maklerskie o niskich lub zerowych opłatach.

Dlaczego zostałem obciążony opłatą za obrót akcjami „bez opłat”?

W niektórych krajach przy zakupie akcji pobierany jest podatek lub opłata celna, często nazywana opłatą skarbową. W Wielkiej Brytanii opłata skarbowa od elektronicznych zakupów akcji wynosi 0,05 proc. Na rynku amerykańskim i wielu rynkach europejskich nie jest pobierana opłata skarbowa.

Czym jest spread?

Spread to różnica między ceną kupna a ceną sprzedaży wyrażoną w procentach. Przy cenie bid 70 USD i cenie ask 100 USD spread wyniósłby 30 procent.

Jakie są ceny rynkowe Poziomu II?

Dane poziomu 2 pokazują aktualne ceny kupna i sprzedaży oraz powiązany wolumen transakcji na papierach wartościowych. Informacje te pozwalają traderowi ocenić aktualną podaż i popyt na papier wartościowy.

Czym jest wskaźnik kredytu do wartości (LTV)?

Współczynnik LTV określa, ile możesz pożyczyć na depozyt zabezpieczający i kiedy zostanie wykonane wezwanie do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego. Oblicza się ją, dzieląc kwotę pożyczoną na zakup papierów wartościowych przez kwotę, którą masz na koncie maklerskim (papiery wartościowe + gotówka).

Co to jest wezwanie do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego?

Jeśli w wyniku przegranej pozycji Twoje saldo spadnie poniżej wartości aktywów na koncie i wcześniej ustalonego wskaźnika pożyczki do wartości (LVR), otrzymasz wezwanie do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego. Wezwanie do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego wymaga przywrócenia pierwotnej wartości poprzez zdeponowanie większej ilości pieniędzy i/lub papierów wartościowych na swoim koncie. Pożyczkodawca może również sprzedać twoje akcje, aby spłacić pożyczkę.

Czym jest dźwignia finansowa?

Dźwignia odnosi się do kwoty zadłużenia do kapitału, którą przedsiębiorca przyjmuje, pożyczając na depozyt zabezpieczający. Jest reprezentowana przez stosunek, na przykład 1:30. Jeśli wpłacisz 1000 USD na swoje konto maklerskie, będziesz mógł zainwestować do 3000 USD. Jeśli zainwestujesz 3000 USD w akcje Facebooka, a akcje zyskają 20%, Twój zysk wyniesie 600 USD w porównaniu do 200 USD bez dźwigni. I odwrotnie, jeśli cena spadnie o 20 procent, Twoja strata jest większa o 400 USD. Biorąc pod uwagę możliwość zwielokrotnienia nie tylko Twoich zysków, ale także strat, kwota dźwigni, którą wybierzesz, powinna odzwierciedlać kwotę, którą możesz stracić.

Polecane
 • Sygnaly online

  Sygnaly online

 • Ranking brokerów

  Ranking brokerów

 • Robot Abi

  Robot Abi

 • Strategie

  Strategie

 • Wykres Online

  Wykres Online

 • Narzędzia tradera

  Narzędzia tradera

728x90

Chcesz dochodowej strategii od tradera Anny?