Niezawodny broker, sygnały online i robot!
Lepiej razem niż osobno!
Zacznij zarabiać
LINK

1 bdswiss 7gfdb

Broker BDSwiss znany wielu użytkownikom jako oszukańczy projekt i znana "kuchnia". Firma zdołała wyciągnąć setki tysięcy złotych i tysiące dolarów od niezliczonej liczby ofiar. Najczęściej czarny pośrednik działał zgodnie z wypracowanym schematem: obiecał fantastyczny zysk, nakłonił klienta do zaciągnięcia pożyczki i doprowadził tego biedaka do pułapki zadłużenia. A potem (jeśli się udawało) pojawiał się również kolejny dług ...

Witryna znajduje się pod adresem:

https://www.bdswiss.com/pl/

E-mail:

complaints@bdswiss.com

2 bdswiss 7gfdb

Istota projektu

Mauritius to kolejny offshore, który ledwo zdoła wydawać głupie licencje na oszukańcze projekty. Tłumy czarnych brokerów wychodzą "z pióra" tego, nie całkiem już niebiańskiego zakątka ziemi. Takie oszustwo to projekt BDSwiss. Jeśli nie znasz tego brokera, lepiej go nie spotkać. Jego nieuczciwość dotknęła wielu użytkowników na całym świecie. Złych opinii nie brakuje, a osób oszukanych staje się coraz więcej!

Oto, co mówi firma: "Od 2013 roku BDSwiss świadczy wysokiej jakości usługi online dla traderów na rynkach finansowych na całym świecie". Był to cytat. W rzeczywistości projekt jest dość dużym i szeroko rozgałęzionym centrum. To platforma handlowa, to pośrednik, to także centrum szkoleniowe. Jest tam wszystko - opcje, inwestowanie, handel i Forex. Obiecują naprawdę dużo!

Strona BDSwiss jest prawie bezbłędna. Istnieje cała masa dokumentów. Jest wiele punktów do komunikacji. Ponadto wsparcie dla użytkowników, rekwizyty, partnerzy itd. Aby znaleźć błąd – musisz dołożyć naprawdę znacznego wysiłku. Ten serwis internetowy zewnętrznie jest bezbłędny. Spróbujmy jednak zerknąć głębiej. Na przykład, zapoznać się z dokumentami. Jest to przecież zalecane przez samych właścicieli strony, którzy polecają to zrobić jeszcze przed rejestracją na BDSwiss.

Zacznijmy od dokumentu „Ujawnienie ryzyka”. Rozdział 3 "Ryzyko techniczne": tutaj stwierdza się, że "Klient ponosi ryzyko strat finansowych z powodu awarii systemów informacyjnych, komunikacyjnych, elektronicznych i innych". Cytat. Natomiast w jaki sposób to rozumieć? Tak naprawdę wszystko jest bardzo proste. Tym oszustom wystarczy zorganizowanie jakiegokolwiek „błędu systemowego”, by pozbawić Cię Twoich własnych pieniędzy. Właśnie dlatego pojawiła się ta uwaga w dokumencie!

3 bdswiss 7gfdb

Właściwie, jest to KŁAMSTWO! Brokerzy (partnerzy biznesowi) po prostu nie mają prawa do przełożenia na Ciebie "ryzyka strat finansowych", szczególnie z przyczyn technicznych. W przeciwnym razie, jak zrozumieć, czy oszuści skorzystali z tej pozycji (zepsuli połączenie), czy to naprawdę jest problem z Twojej strony?! W dalszej części dokumentu podano bzdury w tym samym duchu. Na przykład, jeśli sygnał nie dotarł do Ciebie lub Twoje konto zostało zhakowane, jesteś temu winien TY!

To nie jest poważna rozmowa. To zabawne, że BDSwiss wygląda bardzo imponująco. Warto jednak zajrzeć tylko do jednego dokumentu i od razu okazuje się, że jest to zespół oszustów, który postanowił nawet nie wydawać pieniędzy na porady prawnika. Ponieważ to, co widzimy w dokumencie o tytule „Ujawnienie ryzyka” – jest totalną BZDURĄ, a więc i cały ten projekt nie jest wart ani grosza. Kto przecież będzie za to płacił?

Istota oszustwa

Firma BDSwiss w rzeczywistości nie różni się od zwykłego oszustwa. Jej usługi są trochę droższe, ma więcej obrotów na rynku i inspirującą skalę. Jedyną różnicę można znaleźć tylko w rozmiarze. W końcu wszystko sprowadza się do tego samego oszukańczego schematu - kuszące, obiecujące, pozbawiające pieniędzy i blokujące Twoje konto. Oprócz szczerego ryzyka związanego z klientem zawartego w poprzednim dokumencie, strona zadziwia doświadczonego tradera jeszcze jedną ciekawostką. Znajduje się na niej nawet "Umowa z użytkownikiem".

Otóż, z przyczyn niewiadomych "Umowa z użytkownikiem" oferowana jest w języku angielskim. Tymczasem brokerzy pracują na terenie Polski albo nawet krajów WNP. Dodatkowo sama strona jest wielojęzyczna. Nie jest zatem jasne, dla kogo tak naprawdę napisana jest Umowa w języku angielskim... Może właśnie dla mieszkańców Mauritius? W końcu firma BDSwiss ma prawo pracować tylko na Mauritius. Nie, nie w Polsce i nie w Federacji Rosyjskiej, ale tylko na Mauritius!

4 bdswiss 7gfdb

Czy po takich faktach ufasz tej podstępnej firmie? Projekt BDSwiss ma odrażającą reputację czarnego brokera. Firma posiada tysiące negatywnych opinii od oszukanych i obrabowanych klientów. Firma zdołała już złamać wszelkie możliwe prawa w wielu krajach. Ponadto ma wśród swoich pracowników osoby, które są znane użytkownikom jako rozpoznawalni już oszuści.

Trudno tu dodać coś jeszcze. Chyba tylko tyle - unikaj tej firmy. Nawet jeśli nie masz pieniędzy, oszuści zmuszą Cię do zadłużenia. Obiecują z góry, że możesz odzyskać dług i nadal zarabiać dużo pieniędzy. Wszystko to jednak skończy się faktem, że odbiorą od Ciebie pieniądze, a Ty pozostaniesz ich dłużnikiem. Nie ma w tym nic dobrego. Niestety, prawie wszyscy czarni brokerzy pracują zgodnie z opisanym schematem!

Wniosek

Zdecydowanie NIE zalecamy współpracy z projektem BDSwiss!

Polecane
 • Sygnaly online

  Sygnaly online

 • Ranking brokerów

  Ranking brokerów

 • Robot Abi

  Robot Abi

 • Strategie

  Strategie

 • Wykres Online

  Wykres Online

 • Narzędzia tradera

  Narzędzia tradera

728x90

Chcesz dochodowej strategii od tradera Anny?