Niezawodny broker, sygnały online i robot!
Lepiej razem niż osobno!
Zacznij zarabiać
LINK

1 fx masterbot dhjn 2

Strona internetowa:

https://fxmasterbot.com

Dzisiejszy przegląd fxmasterbot, kolejnego typowego przekrętu naszych starych znajomych. Ponieważ łatwo jest odgadnąć nazwę, program automatycznego zarabiania na opcjach binarnych działa jak przynęta. Stali czytelnicy mojego bloga dobrze znają schemat, w którym działa ten oszukańczy tryb, ale pozwólcie mi, zgodnie z tradycją, opowiedzieć o tym w jak najdrobniejszych szczegółach, by tak rzec, dla nowo przybyłych.

Część pierwsza. Wakaty pracy zdalnej

2 fx masterbot dhjn 2

W rozległych obszarach Internetu są bardzo atrakcyjne oferty pracy. Niektóre wakaty oferują pracę w domu z gwarantowanym dochodem, bez inwestycji, szybko, łatwo, bez doświadczenia, ogólnie rzecz ujmując, praca - marzenie.

Większość te oferty wyglądają bardzo podobnie (lub nawet tak samo) i prowadzą do tej samej strony z rejestracją w systemie fxmasterbot.

Część druga. „Niby praca"

3 fx masterbot dhjn 2

Tak zwana praca polega na obserwowaniu, w jaki sposób Robot System Handlowy zarabia i okresowo należy przyciskać przycisk Start, aby uzyskać 50% zysków. No super! Kto odmówiłby takiej niepozornej pracy? Tak, w ogóle nikt. W rzeczywistości żadnego zarobku, jak domyślacie się, nie ma. Naiwni internauci ciągle znajdują się na koncie demo z demo-zyskiem. Odbywa się to wyłącznie w celu zainteresowania klienta i przejścia do trzeciego etapu oszukańczego schematu.

Nawiasem mówiąc, konto demo jest otwarte w jednym z kilku, tak zwanych brokerów, którzy również należą do tych samych oszustów.

Część trzecia "Dalej sam"

W trzeciej końcowej części "podły" pracodawca zabiera sobie wszystkie zarobki demo, a w zamian pozostawia klucz do fxmasterbot ze słowami: Nie będę płacił Ci pieniędzy, ale już wiesz, jak "pracować", dlatego uzupełnij konto i kontynuuj. Ku szczęśliwej, wygodnej przyszłości ...

Oczywiście na prawdziwych pieniądzach nic nie będzie pracować tak samo sprawnie, jak na koncie demo, fxmasterbot zacznie przegrywać, a broker wymyśli wymówki, aby nie wypłacać pieniędzy itd. Krótko mówiąc, po uzupełnieniu depozytu można po prostu zapomnieć o swoich pieniądzach.

Wniosek

Tego rodzaju oszustwa istnieją już od kilku lat, a bezczelne schematy mają prawie ten sam kształt, zmienia się tak naprawdę tylko ich nazwa.

W związku z tym, gdy pojawi się wystarczająco dużo negatywnych opinii na temat fxmasterbot, ten oszust po prostu zmieni nazwę, a nowi klienci będą tracić swoje pieniądze podczas współpracy z nim. Zatem, aby nie wpaść w liczbę klientów fxmasterbot lub jakiejkolwiek innej ich reinkarnacji, musisz zrozumieć kilka prostych i oczywistych rzeczy:

• Praca w Internecie nie różni się od pracy w realnym życiu. Oznacza to, że aby zostać zatrudnionym, musisz mieć przydatne umiejętności dla pracodawcy. Patrzenie na monitor i głupie naciskanie przycisków nie jest zadaniem;

• Tak po prostu nikt nie rozdaje pieniędzy. Jeśli zaoferowano Ci wysoką pensję i teraz nic już nie potrzebujesz, poczekaj na połów. Koniec końców, musisz jeszcze uzupełnić konto, zapłacić składkę ubezpieczeniową lub zapłacić prowizję, po czym życzliwi wyparują.

Polecane
 • Sygnaly online

  Sygnaly online

 • Ranking brokerów

  Ranking brokerów

 • Robot Abi

  Robot Abi

 • Strategie

  Strategie

 • Wykres Online

  Wykres Online

 • Narzędzia tradera

  Narzędzia tradera

728x90

Chcesz dochodowej strategii od tradera Anny?