Niezawodny broker, sygnały online i robot!
Lepiej razem niż osobno!
Zacznij zarabiać
LINK

Handel kryptowalutami jest dostępny dla prawie każdej osoby, która dzisiaj może sobie pozwolić na niewielką inwestycję. Dla jednych to proste hobby, dla innych zabawa, a inni uważają to za swoją pracę.

Wielu traderów często używa określonych sygnałów handlu kryptowalutami. Korzystanie z nich może pomóc wszystkim traderom, od nowicjuszy po profesjonalistów, ponieważ dostarczają cennych informacji: kiedy kupić lub sprzedać konkretny token. W Telegramie jest wiele usług, grup i witryn, które je zapewniają.

Czym są sygnały handlowe?

728х90 pl

Sygnały kryptograficzne to sugestie handlowe, czyli pomysły na zakup lub sprzedaż określonej monety w określonym czasie i po określonej cenie. Mogą one być generowane zarówno ręcznie przez profesjonalnego tradera, jak i automatycznie za pomocą botów i algorytmów z automatycznym systemem informowania.

Istnieje kilka platform, które umożliwiają handel „kopiami”. Daje to możliwość dzielenia się transakcjami na platformie z innymi użytkownikami i zarabiania dodatkowego zysku, gdy korzystają z Twojej strategii. Jednocześnie możesz również korzystać z transakcji innych osób, jeśli uważasz je za wystarczająco opłacalne.

Autocrypto-Bot oferuje własny algorytm wysyłania sygnału transakcyjnego, który jest dostępny za darmo dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników. Istnieje jednak wiele innych usług online, które oferują zarówno bezpłatne, jak i płatne sygnały. Wiarygodniejszą opcją jest płatna subskrypcja tych usług, ponieważ dostarczają one użytkownikom dobre informacje i naprawdę poświęcają czas na ich wyszukiwanie. Zazwyczaj oferowane są abonamenty miesięczne i roczne, ale są też usługi, które wymagają zapłaty za każdy sygnał.

Następnie dostawca tych sygnałów poinformuje Cię o korzystnej szansie na kupno lub sprzedaż tokenu na rynku. Może to zrobić za pośrednictwem poczty e-mail, SMS-a lub w inny sposób. To naprawdę ważne, aby użytkownik otrzymał informacje tak szybko, jak to możliwe, ponieważ sygnały nie trwają wiecznie i mogą być nieaktualne w ciągu kilku minut.

Dodatkowo, prawie każdy dostawca sygnału oferuje stop-loss i take-profit. Te kryteria pokazują sumę, którą możesz stracić lub zarobić. Na przykład: kupiłeś token, która kosztuje 37 450 dolarów. Jeśli transakcja w najbliższej przyszłości zakończy się sukcesem, a sygnał będzie prawidłowy, zarobisz 38 200 dolarów (750 dolarów „na czysto”). Jeśli wszystko pójdzie nie tak, stop-loss obliczy, że będziesz miał 37000 $. Oznacza to, że stracisz tylko 450 dolarów, a jeśli cena zacznie spadać, sprzedasz walutę z minimalną stratą.

Istnieją również specjalne boty, które handlują automatycznie. Opierają się na informacjach o sygnale i często potrafią obliczyć własne przewidywania. Trudno znaleźć darmowe boty. Zazwyczaj są one dystrybuowane za indywidualną opłatą dla każdego dewelopera. Trochę niżej przyjrzymy się, jak działają wspomniane boty.

Elementy sygnału handlowego

sygnał handlowy bitcoin 1

W każdym sygnale jest kilka podstawowych elementów, które należy znać. Widząc je, możesz mieć pewność, że jest to sygnał wysokiej jakości, który nie został wymyślony przez jakąś przypadkową osobę. Jest 5 elementów, które muszą znajdować się w każdym sygnale.

Pamiętaj, że nie ma gwarancji, iż transakcja, która jest realizowana na podstawie sygnału handlowego przyniesie Ci 100% zysk. Zawsze jest jakieś ryzyko, szczególnie w sprawach związanych z inwestycjami.

Action – kupno i sprzedaż

Pierwszą rzeczą, na którą powinieneś spojrzeć, jest akcja, którą powinieneś wykonać. Jeśli mówimy o kryptowalutach, są tylko dwie możliwości: kup lub sprzedaj. Nie ma tu nic więcej do powiedzenia – po prostu upewnij się, że sygnał jest wiarygodny i zawrzyj umowę.

Jakiej waluty używać?

Następnie powinieneś sprawdzić walutę, do której odnosi się Twój dostawca. Ważne jest, aby nie pomylić monety, ponieważ sygnały nie są uniwersalne. Na przykład zazwyczaj oferowane są sygnały dla najpopularniejszych walut, takich jak Bitcoin, Ethereum i inne. Wybierz je na platformie transakcyjnej, z której korzystasz w handlu.

Cena

Kolejną rzeczą, która wymaga uwagi, jest cena. Możesz znaleźć dostawców, którzy oferują aktualną cenę rynkową, ale zazwyczaj podają wartość, która jest nieco wyższa lub niższa, na wszelki wypadek. Jeśli otrzymasz sygnał, który pokazuje aktualną cenę rynkową, powinieneś zawrzeć transakcję tak szybko, jak to możliwe. Jeśli się spóźnisz, możesz stracić chwilę i w ogóle nic nie zarobić. Rynek może po prostu za szybko się zmienić. Dotyczy to w szczególności Bitcoina, ponieważ ma on niezwykle szybkie zmiany cen.

Ponadto dostawca może oferować ceny za określone usługi wymiany lub brokerów, więc mogą mieć niewielką różnicę. Najlepszym rozwiązaniem jest użycie specjalnego oprogramowania do handlu arbitrażowego, które pomoże Ci zapomnieć o utracie pieniędzy z powodu braku szybkości.

Sygnał może być nawet wykorzystany w ciągu najbliższych kilku godzin, jeśli rynek nie poruszy się zbytnio. Ale przy tym kursie istnieje duża szansa, że ​​stracisz potencjalny zysk i zarobisz mniejszą sumę. Jednakże jest to jednak zdecydowanie lepsze niż zdobycie niczego.

Take-profit i Stop-loss

Istnieją dwie rzeczy, które powinny być zawarte w każdym sygnale. Dzięki temu handel może działać bez Twojej obecności. Są to: wartości stop loss i take profit na platformie brokera, z której korzystasz. Dzięki tym wartościom, platforma może wykonywać transakcje bez Twojego nadzoru. Możesz nawet przestać monitorować rynek i iść na spacer – system zapobiegnie utracie zbyt dużej ilości pieniędzy i sprzeda walutę po najkorzystniejszej cenie.

Nie ma potrzeby, aby sami użytkownicy zamykali transakcję. Może to być trudne do zrobienia za pierwszym razem, ponieważ nie każdy dostawca wyjaśnia, dlaczego należy to zrobić w ten sposób i jaki jest plan. Jeśli jest profesjonalistą, możesz mu po prostu zaufać.

Mając te dwa wskaźniki, możesz mieć pewność, że handel nie będzie miał dużego negatywnego wpływu na twoje pieniądze i zarobisz dużą sumę, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem. Najważniejsze, że dostawca jest prawdziwym profesjonalistą i wie, co robi.

Wykresy handlowe krypto

sygnał handlowy bitcoin 4

Handlarzy kryptowalutami można podzielić na dwie grupy. Pierwsza grupa to ludzie, którzy chcą włożyć trochę wysiłku i uczyć się, ćwiczyć i zdobywać nową wiedzę na dany temat. Druga grupa to ludzie, którzy chcą łatwych pieniędzy bez żadnego wysiłku.

Rekomendacje dotyczące handlu kryptowalutami są naprawdę dobrą rzeczą dla osób, które uważają się za zawarte w drugiej grupie. W ten sposób nie trzeba uczyć się wielu nowych informacji i poświęcać czasu na analizę rynku, ponieważ istnieje możliwość wykorzystania czyjejś strategii lub sygnału. Wystarczy mieć pieniądze na inwestycję.

Jeśli uważasz, że zaliczasz się do pierwszej grupy, to zaleca się samodzielne przeanalizowanie rynku i znalezienie dla siebie najlepszych sygnałów. Być może, gdy będziesz w tym wystarczająco dobry, możesz nawet założyć o tym witrynę lub kanał.

Korzystając z czyichś sygnałów, użytkownicy zasadniczo przenoszą odpowiedzialność na dostawcę. Jeśli coś pójdzie nie tak, to on jest pierwszą osobą, na której spoczywa wina. Jednak jest to błędne – handel kryptowalutami zawsze wiąże się z ryzykiem, więc nawet jeśli masz podstawowe umiejętności w tym zakresie, spróbuj się trochę rozejrzeć, zanim zastosujesz czyjąś strategię. Jeśli pierwszy raz wyjdzie wystarczająco dobrze i zobaczysz, że dostawcy można zaufać, możesz się trochę zrelaksować. Ale jeśli są straty, nie możesz całkowicie obwiniać osoby za udostępnienie strategii. Może to być powiązane tylko wtedy, gdy zapłacisz za to pewną sumę.

Udany i dochodowy handel prawie zawsze wymaga dokonania inwestycji i wzięcia na siebie pewnej odpowiedzialności. Dlatego musisz zrozumieć przyczyny wszelkich sygnałów handlowych. W ten sposób dowiesz się więcej i będziesz mógł osiągnąć wyższy zysk.

Obliczanie stop loss i take profit

sygnał handlowy bitcoin 2

Ważne jest, aby zrozumieć sposób obliczania kryteriów stop loss i take profit. Ta sprawa jest dość prosta, zwłaszcza w przeliczeniu na dolary amerykańskie, ale lepiej zrewiduj ją jeszcze raz.

Jako przykład użyjemy Bitcoina. Jest to najpopularniejsza kryptowaluta, która ma wiele cech, czyniących ją wyjątkową: jest najdroższa na rynku, można nią handlować w mniejszych ilościach niż jedna jednostka, ma ograniczoną podaż 21 milionów bitcoinów, a ostatni bitcoin ma zostać wydobyty do maja 2140.

Wyobraźmy sobie, że zamierzamy kupić 0,14 Bitcoina za 250 USD. Cena, po której transakcja została otwarta (cena wejścia) to 1839,89 USD. Jeśli kryteria take profit są ustawione na 2173,27 USD, zysk wyniesie 333,38 USD na monetę. Aby obliczyć zysk z transakcji, musisz pomnożyć wielkość monety w obrocie przez zysk na monetę. Przyjmijmy dokładną cenę: 0,135491 x 333,38 USD = 45,17 USD zysku. Następnie rozważ opłaty pobierane przez brokera lub inne prowizje, które należy zapłacić. To będzie twój czysty zysk.

Do jakich kryptowalut można znaleźć sygnały handlowe?

sygnał handlowy bitcoin 3

Rekomendacje handlowe są w większości wydawane dla popularnych walut, które pozwalają zarobić sporą sumę pieniędzy. W większości można znaleźć sygnały transakcyjne dla Bitcoina, ponieważ jest to najdroższa kryptowaluta na rynku i ma wiele zmian w cenie w zależności od różnych czynników. Można również znaleźć sygnały Ethereum, Ripple czy Altcoin.

Autocrypto-Bot oferuje sygnały dla każdego możliwego wariantu handlu. W ten sposób nie musisz nawet szukać dostawców w Internecie – możesz po prostu skorzystać z narzędzia na platformie transakcyjnej. Daje ci trzy zalecenia:

 • Kup;
 • Sprzedaj;
 • Nie rób nic;

Wszystko opiera się na poprzednich zmianach. Nawet nie wiedząc zbyt wiele o handlu, każdy użytkownik może wykorzystać te sygnały aby kupować i sprzedawać, i uzyskać najlepsze możliwe wyniki.

Co wpływa na ceny Bitcoina?

Wszyscy inwestorzy wiedzą, że Bitcoin jest obecnie najlepszą kryptowalutą. Tak naprawdę zawsze tak było. Ale jeśli stan ekonomiczny walut fizycznych można przewidzieć na podstawie różnych wydarzeń lub wiadomości na świecie, nie jest to takie proste w przypadku kryptowalut.

Nawet jeśli używasz sygnałów transakcyjnych Bitcoin tylko do zarabiania pieniędzy bez samodzielnego zagłębiania się w sprawę, lepiej jest mieć pewne pojęcie o tym, jak kształtuje się cena. Pierwszą rzeczą, która na nią wpływa, jest wszystko, co jest związane z rozwojem tego systemu walutowego. Mimo że jest to najbardziej ugruntowana moneta w świecie kryptowalut, jest po prostu zbyt młoda w porównaniu z dolarem amerykańskim czy funtem brytyjskim. To jest powód, dla którego niektóre wydarzenia mogą drastycznie zmienić jego cenę.

Rozwój systemu może mieć zarówno pozytywny, jak i negatywny wpływ. Zasadniczo wpływa to na wewnętrzną strukturę działania tej kryptowaluty. Istnieje również problem przeciążenia łańcucha bloków, z którym społeczność Bitcoin boryka się prawie każdego dnia. Ten problem można rozwiązać, zwiększając pojemność rozmiaru bloku. Wymaga to jednak dużo pracy.

Kolejną kwestią jest światowy kryzys finansowy. Bitcoin jest uważany za system zdecentralizowany i niepowiązany z żadnymi rządowymi instytucjami finansowymi. Jeśli pojawią się problemy z bankami centralnymi lub nastąpi globalny kryzys gospodarczy, ludzie mogą używać Bitcoina jako aktywa, które nie będzie tracić na wartości.

Jednocześnie niektóre rządy interweniują w sposób działania Bitcoina. Na przykład Ludowy Bank Chin w 2013 roku zakazał obrotu Bitcoinem. Ta kwestia spowodowała, że ​​Bitcoin stracił ponad 50% swojej ceny, ponieważ pojawiła się masowa wyprzedaż.

Które waluty korelują z Bitcoinem?

Jak wiemy, korelacja jest również uważana za dobry sygnał handlowy. Tak jak Ripple XRP jest skorelowany z Ethereum, to samo dotyczy Bitcoina, który jest skorelowany z Ethereum i Litecoinem.

Jeśli nie wiesz, jak działa korelacja, oto mały przykład. Jeśli cena Litecoina lub Ethereum wzrośnie, najprawdopodobniej to samo stanie się z Bitcoinem. I wręcz przeciwnie. jeśli cena spadnie, oczekuje się, że Bitcoin również straci na wartości. To samo dzieje się z Ethereum i Litecoinem, gdy Bitcoin rośnie lub spada. Powodem jest to, że Bitcoin jest najważniejszą walutą na rynku kryptowalut, więc jego wzrost przynosi również korzyści wszystkim innym monetom.

Jest też taka szansa, że ​​słabe kryptowaluty zyskują, gdy Bitcoin spada, ale jest to w większości wyjątek.

Jaki jest najlepszy sposób handlowania Bitcoinem?

Handel Bitcoinami jest uważany za bardzo ryzykowny, ponieważ w jest bardzo zmienna. Niektórzy brokerzy oferują transakcje nielewarowane, a niektórzy oferują handel lewarowany. Lepiej handlować bez używania dużej dźwigni, ponieważ zapłata za niepowodzenie może okazać się zbyt wysoka. Wysoka dźwignia może zarówno zwiększyć Twoje zyski, jak i straty.

Traderzy używają również szerszych stop lossów, jak to ma miejsce podczas pracy z parami walutowymi. Przeważnie profesjonaliści używają technik handlu na rynku Forex lub na giełdzie. Istnieje wiele strategii. Świetnym przykładem jest strategia „kup i trzymaj”, która przyniosła większości inwestorów naprawdę dobre wyniki. Nawet gdy Bitcoin wydawał się całkowicie upaść, wiele osób trzymało go do ostatniej chwili. Niektórzy nawet zainwestowali więcej pieniędzy, aby go kupić. Za każdym razem Bitcoin rósł w cenie i osiągał jeszcze wyższe wyniki.

Czy boty do handlu automatycznego są godne zaufania?

728х90 pl

Możliwe jest również znalezienie osób oferujących kupno botów do handlu automatycznego, które dokonują zautomatyzowanych badań w celu przewidzenia przyszłej ceny dowolnego tokenu. Te programy mogą wydawać się łatwym sposobem na wzbogacenie się, ale mają swoje ograniczenia. Boty nie mogą brać pod uwagę wydarzeń na świecie i innych czynników, które mogą wpłynąć na przyszłą wartość.

Bot może być dobry, gdy nie masz czasu, ale naprawdę chcesz spróbować handlu Bitcoinami. Zalety to:

 1. nie ma potrzeby osobistych badań;
 2. boty automatycznie uwzględniają sygnały transakcyjne;
 3. boty są szybsze niż ludzie, dzięki czemu mogą chwytać najlepsze oferty;
 4. musisz poświęcić minimalną ilość czasu na handel;
 5. można uznać za autonomiczne źródło dochodu.

To może wydawać się zbyt dobre To może wydawać się zbyt dobre, prawda? Ale i tutaj są pewne problemy:

- boty nie są ludźmi, więc nie mogą brać pod uwagę każdego aspektu;

- nie wszystkie boty są dobre i godne zaufania;

- być może będziesz musiał poświęcić trochę czasu na dostrojenie bota;

- czasami boty popełniają poważne błędy i powodują utratę pieniędzy.

To jak moneta, która ma dwie strony. Powinieneś wziąć pod uwagę, że istnieje duża szansa, że ​​zostaniesz oszukany i otrzymasz zły program lub w ogóle nic. Zdarzały się również sytuacje, w których boty działały doskonale, ale po osiągnięciu odpowiedniego zysku wysyłały pieniądze do początkowego dewelopera.

Czy Bitcoin jest dobry do handlu w przyszłości?

Różni eksperci mają różne opinie na ten temat. Przede wszystkim jedno jest pewne – w ciągu najbliższych kilku lat Bitcoin najprawdopodobniej utrzyma się na szczycie, a jego cena nawet wzrośnie. Wiąże się to głównie z technologią blockchain, która zyskuje coraz większe zainteresowanie instytucji finansowych i inwestorów, ponieważ jest to świetny sposób na dokonywanie transakcji na całym świecie przy minimalnych opłatach i czasie.

Jak widzieliśmy w przeszłości, były momenty, w których ta kryptowaluta upadała naprawdę mocno. Za każdym razem Bitcoinowi udało się ponownie podnieść cenę i osiągnąć najwyższe szczyty. To sprawia, że ​​inwestorzy pozostają zainteresowani, ponieważ jeśli złapią moment, istnieje duża szansa na trafienie w dziesiątkę.

Niemniej jednak rozwój Bitcoina sprawia, że ​​inne monety w świecie kryptowalut również rosną. Prawie wszyscy na tym korzystają i rzadko zdarza się, że niektóre monety korzystają na upadku lidera.

Należy również zaznaczyć, iż wyliczono, że ostatni bitcoin zostanie wydobyty do 2140 roku. Do tego czasu popyt będzie ogromny i wiemy, że wysoki popyt oznacza wysokie ceny. Ale im mniej monet jest dostępnych do wydobycia, tym trudniej je zdobyć. Jeśli w przeszłości można było zdobyć 1 bitcoina w ciągu kilku tygodni przy użyciu najsilniejszych komputerów, tak niedługo będziesz mógł zdobyć tylko 0,1 w takim samym czasie.

Czy mogę tworzyć własne rekomendacje handlowe?

Jeśli uważasz się za profesjonalistę, z pewnością możesz wypróbować różne sposoby na zwiększenie swojego zysku. Po ustaleniu konkretnych sygnałów możesz nawet sam zostać ich dostawcą. Główny problem polega na tym, że musisz poświęcić więcej czasu i energii na analizę rynku, wiadomości i inne rzeczy, które mogą mieć wpływ na ceny.

Ponadto zawsze powinieneś się rozwijać. Bardzo ważne jest, aby nie zatrzymywać się na jednym etapie. Nawet jeśli myślisz, że to jest szczyt, zawsze jest coś wyżej! Nie rezygnuj z czytania różnych książek tematycznych, materiałów lub badań. Poświęć trochę czasu, aby posłuchać wiadomości lub wziąć udział w webinarach, aby wysłuchać opinii innych profesjonalistów.

Odpowiedź brzmi zdecydowanie „tak”. Jeśli masz dobre umiejętności, nie nauka będzie dla Ciebie żadnym problemem. Po prostu ucz się, ćwicz, rozwijaj i kochaj to, co robisz.

Polecane
 • Sygnaly online

  Sygnaly online

 • Ranking brokerów

  Ranking brokerów

 • Robot Abi

  Robot Abi

 • Strategie

  Strategie

 • Wykres Online

  Wykres Online

 • Narzędzia tradera

  Narzędzia tradera

728x90

Chcesz dochodowej strategii od tradera Anny?