Niezawodny broker, sygnały online i robot!
Lepiej razem niż osobno!
Zacznij zarabiać
LINK

Chcesz regularnie otrzymywać sygnały handlu krypto? Kupując „właściwe” monety, otwierasz drzwi do wyjątkowych zwrotów i właśnie tam wkraczają sygnały kryptograficzne – aby pomóc Ci rozpoznać, które kryptowaluty mają największy potencjał.

728х90 pl

Sygnały transakcyjne krypto mogą opierać się na wielu czynnikach, takich jak analiza techniczna, najnowsze wiadomości i plotki oraz sytuacja rynkowa. Jeśli chcesz, możesz również zdecydować się na sygnały handlu krypto dostarczane przez profesjonalnych i doświadczonych traderów.

Możesz skorzystać z sygnałów krypto tylko wtedy, gdy są godne zaufania i mają udokumentowane pozytywne doświadczenia. W przeciwnym razie, najlepiej po prostu przeprowadzić własną analizę wykresów handlu krypto, ponieważ prawdopodobnie przyniesie to lepsze wyniki.

Handel kryptowalutami wymaga pewnego poziomu doświadczenia, którego każdemu brakuje, gdy rozpoczynają pracę w tym jakże nowym biznesie. Uzyskiwanie bezpłatnych sygnałów kryptograficznych, gdy dopiero zaczynasz, może być dobrym sposobem na naukę handlu kryptowalutami.

Sygały Handlowe Krypto - Definicja

Sygnały handlowe krypto to sugestie handlowe dotyczące kupna lub sprzedaży określonego tokenu po określonej cenie i w określonym czasie. Sygnały te handlowe kryptowalut są generowane ręcznie przez profesjonalnego tradera lub przez algorytmy handlowe i boty, które wysyłają sygnały handlowe automatycznie.

Zazwyczaj sygnały handlowe zawierają również take profit i ochronę przed stratą - stop loss. Jednym słowem: jesteś chroniony! Obecnie istnieje wiele platform do handlu kryptowalutami. Jeśli naprawdę wierzysz w swoje umiejętności handlowe, możesz korzystać z takich platform, aby dzielić się z innymi swoimi transakcjami i zarabiać dodatkowy zysk.

Istnieją taże bezpłatne sygnały handlowe kryptowalut, ale jeśli chcesz czegoś bardziej niezawodnego, musisz zapłacić opłatę na zasadzie abonamentu dostawcy usług sygnałów krypto. Istnieją miesięczne plany subskrypcji, kwartalne plany subskrypcji, a nawet i roczne plany subskrypcji.

Ten dostawca sygnału kryptograficznego wyśle Ci sygnał handlowy bezpośrednio na Twój e-mail, smartfon i za pośrednictwem innych, najszybszych środków komunikacji. Sygnały handlu kryptowalutami są przesyłane na czas, abyś mógł z nich szybko skorzystać.

Poniżej znajduje się przykład sygnału handlowego kryptowaluty: 

sygnaly handlowe krypto 1

Wyjaśnimy Ci, co oznaczają wszystkie części sygnału…

Powyższy sygnał handlowy wskazuje na KUPIĘ Bitcoin za 37450 USD, przy użyciu poziomu Take Profit w wysokości 38200 USD i zlecenia stop-loss na poziomie 37000 USD. Oto pięć elementów dobrego sygnału kryptowaluty.

Sygnały Handlowe Krypto: Kupno/Sprzedaż

sygnaly handlowe krypto 2

Pierwszy element typowego sygnału handlowego wskazuje na działanie, które musisz podjąć. Jeśli handlujesz kryptowalutami, możesz podjąć tylko dwa rodzaje działań: kupno lub sprzedaż.

Oczywiście, gdyby zamiast KUP pojawiła się opcja SPRZEDAJ, musiałbyś nacisnąć przycisk sprzedaży.

Sygnały Handlowe Krypto: Jaki token Kupić/Sprzedać

sygnaly handlowe krypto 3

Drugi element sygnału handlowego wskazuje, jaki token musisz kupić (lub sprzedać). Innymi słowy, potrzebujemy konkretnego instrumentu, aby kupić go lub sprzedać. W naszym przykładzie powyżej sygnał handlowy został wydany dla Bitcoina. Oczywiście sygnały handlowe mogą być emitowane dla Ethereum, Litecoin, Ripple lub dowolnych altcoinów, które dostawca usług sygnałów kryptograficznych uzna za korzystne.

Nie ma tu nic do dodania.

Do tej pory dowiedzieliśmy się, że mamy sygnał Kup dla Bitcoina. Zobaczmy teraz kolejny element typowego sygnału handlowego Bitcoin.

Sygnały Handlowe Krypto: Cena

sygnaly handlowe krypto 4

Wszyscy dostawcy sygnałów podadzą Ci cenę, za którą musisz kupić lub sprzedać kryptowalutę. Cena krypto może być albo aktualną ceną rynkową, albo ceną, która jest powyżej/poniżej aktualnej ceny rynkowej.

Teraz, jeśli dostawca sygnału krypto wyśle Ci token, który musisz kupić lub sprzedać w momencie emisji sygnału, musisz działać szybko, jeśli chcesz uzyskać tę samą cenę. W większości przypadków, gdy otrzymasz sygnał kryptograficzny z aktualną wartością rynkową, otrzymasz nieco inną cenę.

Być może korzystasz z innej giełdy kryptowalut, która ma nieco inne ceny, lub z powodu krótkoterminowej wysokiej zmienności rynek może poruszać się zbyt szybko, aby udało Ci się złapać tę samą cenę. Zautomatyzowane rozwiązanie, takie jak oprogramowanie do handlu arbitrażowego, rozwiązałoby ten problem.

Nadal możesz skorzystać z tego rodzaju sygnału kryptograficznego, jeśli rynek nie porusza się tak szybko, a ty nie stracisz dużej części potencjalnego zysku.

Sygnały Handlowe Krypto: Take Profit i Stop Loss

sygnaly handlowe krypto 5

Wszystkie sygnały powinny zawierać zlecenie take profit i stop loss, które zapewnią przyzwoity stosunek ryzyka do zysku. Korzystając ze zleceń Take Profit i Stop-Loss, będziesz mógł zostawić dla siebie tylko tę przyjemną część - bez ciągłego monitorowania rynku.

Nie musisz zgadywać, w którym momencie przeprowadzić transakcję. Trudno to zrobić, ponieważ ten pomysł nie był w pierwszej kolejności twój.

Korzystanie z ustalonego SL to świetny sposób na zminimalizowanie strat związanych z niekorzystnymi zmianami ceny kryptowalut.

Dodatkowe Informacje 

sygnaly handlowe krypto 6

Dodatkowa analiza i wykresy wspierające handel kryptowalutami mogą zostać dodane przez Twojego ulubionego dostawcę sygnałów handlowych. Te dodatkowe informacje mogą przybierać różne formy.

Na przykład: dostawca sygnału krypto może dać ci sposoby śledzenia twojego SL. Lub włączyć element czasu i poinformować o zamknięciu transakcji o określonej godzinie. Dodatkowo możesz również otrzymać pełną analizę powodów, które wpłynęły na ten konkretny pomysł handlowy.

Sygnał handlowy krypto może nawet zawierać pewne zarządzanie ryzykiem.

Wykresy Handlu Kryptowalutami

sygnaly handlowe krypto 7

Tak naprawdę istnieją dwa rodzaje traderów kryptowalut. Pierwszym typem tradera kryptowalut jest ten, który chce poświęcić niezbędny czas i wysiłek, aby samodzielnie nauczyć się sztuki handlu. Drugi rodzaj tradera to taki, który chce zarabiać na rynku kryptowalut bez większego wysiłku.

Jeśli znajdziesz się w drugiej kategorii, powinieneś spróbować użyć jednych z najlepszych sygnałów krypto, aby osiągnąć swoje cele. Nauka handlu kryptowalutami nie jest łatwym zadaniem i czymś, co możesz zrobić z dnia na dzień, i właśnie tam na ratunek przychodzi dostawca sygnału kryptograficznego.

Jeśli jednak znajdziesz się w pierwszym obozie, powinieneś spróbować użyć wykresów handlu kryptograficznego do analizy rynku kryptowalut. Pomoże Ci to znaleźć dla siebie najlepsze sygnały handlowe.

Kiedy podążasz za sygnałem kryptograficznym, w zasadzie przenosisz odpowiedzialność na kogoś innego. W takiej sytuacji bardzo łatwo jest obwiniać kogoś innego, gdy strategia handlowa nie działa.

Aby z powodzeniem handlować na rynku kryptowalut, musisz wziąć na siebie pewną odpowiedzialność. Musisz zrozumieć przyczyny sygnału handlowego. Korzystając z własnej analizy wykresów, możesz zyskać większe zaufanie do transakcji, którą zamierzasz przeprowadzić i będziesz w stanie lepiej zarządzać swoją ekspozycją rynkową.

Zakończenie – Sygnały Handlowe w handlu kryptowalutami

728х90 pl

Jeśli chcesz być niezależnym traderem kryptowalut i odnieść prawdziwy sukces, musisz nauczyć się sztuki handlu kryptowalutami i nie polegać na innych. Jeśli jednak uważasz, że sygnały handlu kryptograficznego mogą pomóc ci rozwinąć skrzydła, możesz skorzystać z niektórych platform handlu kryptograficznego, które umożliwiają kopiowanie strategii handlowej od kogoś bardziej doświadczonego.

Czy powinieneś subskrybować sygnały handlu kryptograficznego? Każdy musi przeprowadzić własne badania i sam zdecydować, czy to dobry, czy zły pomysł. Musisz jednak pamiętać, że bardzo trudno jest znaleźć wiarygodne sygnały handlu kryptowalutami.

Jeśli chcesz pozostawić cały proces decyzyjny w rękach profesjonalisty, ponieważ sam nie masz wystarczająco dużo czasu lub doświadczenia, aby analizować rynek kryptowalut i wychodzić z własnymi pomysłami handlowymi, poleganie na innych może być dobrym pomysłem. 

Polecane
 • Sygnaly online

  Sygnaly online

 • Ranking brokerów

  Ranking brokerów

 • Robot Abi

  Robot Abi

 • Strategie

  Strategie

 • Wykres Online

  Wykres Online

 • Narzędzia tradera

  Narzędzia tradera

728x90

Chcesz dochodowej strategii od tradera Anny?