Niezawodny broker, sygnały online i robot!
Lepiej razem niż osobno!
Zacznij zarabiać
LINK

Sygnały kryptograficzne to w rzeczywistości zestaw instrukcji wysyłanych od dostawcy sygnału do osoby fizycznej, mówiący im, jaką kryptowalutę kupić, po jakiej cenie ją kupić, cele sprzedaży i wreszcie, po jakiej cenie ustawić stop loss. Sygnały te to pomysły handlowe, które dostawca sam zbadał i dlatego uważa, że istnieje duże prawdopodobieństwo zwrotu.

Ten kompletny przewodnik dla początkujących przeprowadzi Cię przez wszystko, co musisz wiedzieć o sygnałach kryptograficznych, w tym: jak zacząć, jakich dostawców sygnału użyć, giełdę kryptowalut, którą zalecamy do śledzenia sygnałów, oraz najważniejsze wskazówki, które sugerujemy, aby zmaksymalizować swoje zyski. Tak więc bez dalszego wstępu, przejdźmy do najlepszego przewodnika dla początkujących po sygnałach kryptograficznych.

728х90 pl

Czym są Sygnały Krypto?

Krypto Sygnały new 3

Jak wcześniej wspominaliśmy, sygnały kryptograficzne to zestaw instrukcji wysyłanych bezpośrednio do Ciebie, informujących o tym, którą kryptowalutę kupić. Sygnał zazwyczaj zawiera następujące informacje:

 • Kryptowalutę do kupienia – Sygnał określa, jaką kryptowalutę należy kupić, np. BTC, ETH, XRP
 • Cena buy-in – cena, po której powinieneś spróbować kupić kryptowalutę
 • Cele sprzedaży – Cena, po której należy sprzedać kryptowalutę, aby osiągnąć zysk
 • Stop loss – mechanizm automatycznego wyjścia z pozycji w celu złagodzenia strat

Zazwyczaj w przypadku celu wejściowego dostawca sygnału może również podać zakres, a nie wartość bezwzględną. Na przykład, zamiast określać cenę zakupu 38500 USD za Bitcoina, dostawca sygnału może podać zakres od 38500 USD do 38600 USD. Daje to inwestorom wiele możliwości, aby spróbować osiągnąć prawidłową cenę zakupu, ponieważ ostatecznie wpłynęłoby to na ich zysk.

Jeśli dostawca sygnału kryptograficznego, którego subskrybujesz, poleca dobrą transakcję, miejmy nadzieję, że powinieneś uzyskać niezły zwrot.

Należy podkreślić, że otrzymasz natychmiastowe powiadomienia od swojego dostawcy, gdy: cena wejścia zostanie osiągnięta, jakiekolwiek cele zysku zostaną osiągnięte i jeśli zostanie uruchomiony stop-loss. Jest to świetny sposób na uzyskanie informacji o wszelkich transakcjach bez konieczności ręcznego przechodzenia przez giełdę w celu ich sprawdzenia.

Idąc dalej, prawdopodobnie już zgadłeś, ale sygnały kryptograficzne są również specyficzne dla giełdy kryptowalut. Oznacza to, że aby wymienić sygnał, musisz mieć konto na tej giełdzie. Główne giełdy, dla których większość dostawców sygnału będzie dostarczać sygnały, obejmują: Binance, BitMex, Bittrex i Coinbase. Jeśli jednak jesteś nowy, zalecamy utworzenie kont handlowych dla Binance i BitMex oraz śledzenie sygnałów tylko dla tych giełd.

Otrzymywanie Sygnałów Krypto

Krypto Sygnały new 4

Istnieje kilka sposobów odbierania sygnałów od dostawców, ale zdecydowanie najpopularniejszą metodą ich uzyskiwania jest Telegram. Telegram to aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych, która ma wygląd i działanie WhatsApp. Telegram ma jednak pewne unikalne cechy, które go wyróżniają, z których najważniejszą jest funkcjonalność bota.

Boty Telegram można zaprogramować i zaprojektować do automatycznej obsługi wiadomości. Użytkownicy zazwyczaj wchodzą w interakcję z tymi botami, wydając komunikaty poleceń w środowiskach grupowych. Te boty mogą być używane do wydawania połączeń kryptograficznych, które umożliwiają użytkownikom automatyczne zawieranie transakcji bez konieczności wchodzenia na giełdę kryptowalut. Tak długo, jak skonfigurowano odpowiednie uprawnienia, możesz umieszczać wszystkie swoje transakcje jednym kliknięciem za pośrednictwem Telegramu.

Inną metodą otrzymywania sygnałów kryptograficznych jest e-mail. Często osoby zainteresowane generowaniem zwrotów poprzez subskrypcję grupy sygnału mogą nie mieć Telegrama, dlatego niektórzy dostawcy decydują się na wysyłanie sygnałów przez e-mail. Dużą wadą tego jest jednak to, że jeśli nie sprawdzasz swoich e-maili od czasu do czasu, możesz przegapić sygnał. Jest to w przeciwieństwie do natychmiastowego otrzymywania powiadomień, gdy tylko nadejdzie sygnał od dostawcy. Z pewnością nie jest to najpopularniejsza metoda otrzymywania sygnałów kryptograficznych, ale dla niektórych działa.

Dostawcy Sygnałów Krypto

Krypto Sygnały new 1

Teraz, gdy masz lepsze pojęcie o tym, czym są sygnały kryptograficzne, a także znasz już różne sposoby, w jakie możesz je otrzymywać, przejdziemy teraz przez ich konfigurację i proces dołączania do tych grup.

Po pierwsze, duży procent społeczności sygnałów kryptograficznych znajduje się na Telegramie. Proces dołączania zazwyczaj polega na skontaktowaniu się z administratorem grupy sygnału, który następnie przeprowadzi Cię przez proces płatności i dołączenia.

To dobry moment w przewodniku, aby wyjaśnić, w jaki sposób ci dostawcy sygnału organizują swoje grupy. Mając na uwadze, że wszystkie te grupy znajdują się na Telegramie, typową strukturą może być:

 1. Bezpłatna grupa – ta grupa będzie zawierać wszystkie osoby niepłacące, które są zainteresowane zarejestrowaniem się w grupie premium. Bezpłatna grupa zazwyczaj zawiera największą liczbę członków i daje dostawcy sygnału możliwość pokazania niepłacącym członkom kwoty zwrotu, jaką mogliby osiągnąć, gdyby zapisali się do członkostwa premium.
 2. Grupa płatna – jeśli zdecydujesz, że ufasz dostawcy sygnału, możesz zapisać się do jego płatnej grupy, w której będziesz otrzymywać wszystkie sygnały premium. To w tej grupie dostawca musi naprawdę wykazać wartość, za którą zapłaciłeś, wysyłając sygnały, które generują zwroty. Jeśli dostawca tego nie zrobi, ryzykują, że ich członkowie nie odnowią członkostwa premium na następny miesiąc.

Grupy Telegram premium są często specyficzne dla giełdy kryptowalut. Dlatego ważne jest, aby mieć konto w giełdzie, do której twój dostawca wysyła sygnały. Istnieją niewielkie rozbieżności cenowe między giełdami kryptowalut, co oznacza, że cena 38500 USD za bitcoina na Binance może w rzeczywistości wynosić 38 550 USD za Bitcoina na Coinbase.
Co więcej, jeśli chodzi o strukturę cen, ci dostawcy sygnałów zazwyczaj będą wymagać od Ciebie płacenia co miesiąc, aby mieć dostęp do ich kanału premium. Jeśli chodzi o opcje płatności, istnieją dwie główne metody:

 • Kryptowaluta (BTC, ETH etc)
 • Karta

Kryptowaluta – Oczywiście płacenie kryptowalutą jest najpopularniejszą metodą płatności w celu uzyskania dostępu do grupy premium. Zazwyczaj informujesz administratora grupy, w którym krypto chcesz zapłacić, w którym to momencie podadzą ci adres, na który powinieneś wysłać pieniądze. Niektóre grupy wymagają również przesłania identyfikatora transakcji jako dodatkowego dowodu, że płatność pochodzi od Ciebie.

Karta – dla tych, którzy nie są zbyt doświadczeni, istnieje możliwość płatności kartą, jednak bardzo niewiele grup oferuje tę opcję. Główne podmioty przetwarzające płatności to: VISA i Mastercard.

Ale teraz, gdy masz znacznie lepsze zrozumienie dostawców sygnałów kryptograficznych, na jakie kluczowe cechy należy zwrócić uwagę? Oczywiście dostawcy będą się różnić się od siebie, ale ogólnie dostawca sygnałów kryptograficznych powinien mieć następujące cechy

 • Wysyła powiadomienia
 • Dostarcza najnowsze wiadomości
 • Zapewnia analizę techniczną
 • Handel automatyczny

Wysyłanie powiadomień — po krótce wspomnieliśmy o tym wcześniej w przewodniku, ale dostawca sygnału handlu kryptograficznego powinien bezwzględnie przekazywać Ci aktualizacje dotyczące każdego sygnału, który wyemitował. Jeśli zdecydujesz się wykorzystać sygnał, ale nie masz pojęcia, jak radzi sobie twoja transakcja, jest to okropne doświadczenie użytkownika. Dostawcy zapewnią zatem, że publikują aktualizacje wszelkich wcześniej wydanych sygnałów, niezależnie od tego, czy są to aktualizacje, czy cena wpisowego została osiągnięta, czy osiągnięto cel zysku, możesz być pewien, że otrzymasz powiadomienie, gdy coś ważnego dzieje się.

Informowanie Cię na bieżąco o wiadomościach — dobrzy dostawcy będą również komentować wszelkie wiadomości, które mogą mieć wpływ na wszelkie wysyłane przez nich sygnały. Mogą zachęcać swoich członków do silnego trzymania się i pozostawania na pozycji pomimo pozornie złych wiadomości lub mogą zachęcać ich do sprzedaży. Tak czy inaczej, dostawca będzie postrzegany jako posiadający większą wiedzę niż jego klienci, a więc będzie szukał wskazówek, jak najlepiej radzić sobie z niepewnością.

Dostarczanie analizy technicznej – niektórzy ludzie są zadowoleni i chcą po porstu podążać za informacjami emitowanymi przez dostawcę sygnału, ale jeśli chcesz dowiedzieć się nieco więcej o tym, DLACZEGO sygnał jest emitowany, będziesz chciał dołączyć do grupy, która zapewnia analizę techniczną. Analiza techniczna lub TA to po prostu wykorzystanie trendów historycznych do przewidywania przyszłych ruchów cen. Są to narzędzia, które dostawcy sygnalizują w dużej mierze, aby spróbować zidentyfikować zyskowne transakcje. Jako czynnik przy ustalaniu kompetencji dostawcy można wykorzystać fakt, czy usługodawca decyduje się na przeprowadzenie analizy AT. Jeśli dostawca opublikuje dobrze przemyślaną i łatwo zrozumiałą analizę, może to wskazywać, że wie, co robi. Jeśli jednak analiza jest bezsensowna lub nie istnieje, może to podważyć wiarygodność usługodawcy.

Handel automatyczny – Handel automatyczny staje się podstawą, jeśli chodzi o handel kryptowalutami. Najczęstszą aktywnością, którą możesz zobaczyć w księdze zamówień kryptowaluty, będą boty; wynika to z kilku zalet, jakie oferuje korzystanie z jednego. Największą zaletą botów jest szybkość wykonania, dlatego wysyłając sygnały, dostawcy zazwyczaj mają możliwość śledzenia sygnału przez swoich członków za pomocą bota.

728х90 pl

Zalety Sygnałów Krypto

Teraz, gdy już jesteś ekspertem od dostawców sygnałów kryptograficznych, jakie są zalety subskrypcji jednego z nich?

Plusy:

 • Duży dochód
 • Nie musisz przeprowadzać research samemu
 • Szansa na naukę

Może być bardzo opłacalny – Oczywistą zaletą subskrypcji dostawcy sygnałów kryptograficznych jest to, że może być on bardzo opłacalny. Nawet, jeśli nie widzisz wiadomości o ludziach, którzy stają się milionerami z tych grup, mogą one być świetnym sposobem na dodanie dodatkowego 1000 USD do miesięcznej pensji. Mając to na uwadze, możesz być tak rentowny, jak dostawca, z którym współpracujesz, dlatego ważne jest, aby dokonać ostrożnego wyboru.

Nie musisz samodzielnie przeprowadzać researchu — drugą największą zaletą korzystania z dostawcy sygnałów kryptograficznych jest sama ilość czasu, którą możesz zaoszczędzić. Nie musisz już spędzać godzin na oglądaniu wykresów lub przeprowadzaniu badań samodzielnie, kiedy możesz zapłacić za to komuś innemu. Tak długo, jak jesteś w stanie wygenerować zwrot większy niż kwota, którą zapłaciłeś za bycie częścią grupy, jest to więcej niż warte.

Świetna okazja do nauki – zasubskrybowanie dostawcy sygnału kryptograficznego daje możliwość uczenia się od tych, którzy są lepsi w wykrywaniu zyskownych transakcji niż Ty. Biorąc pod uwagę fakt, że tak wielu dostawców przeprowadza analizę techniczną, szczegółowo opisującą uzasadnienie każdego sygnału, który emitują, możesz przeczytać te posty i spróbować zastosować ich nauki dla siebie. Stopniowo staniesz się bardziej biegły w wykrywaniu transakcji, aż do chwili, w której możesz już nie potrzebować dostawcy sygnału.

Zakończenie

Krypto Sygnały new 2

Podsumowując, sygnały kryptograficzne to rozwijająca się nowa przestrzeń w ekosystemie kryptowalut. Oferują one kilka korzyści, takich jak większa opłacalność, oszczędność czasu i potencjalnie świetna okazja do nauki.

Jeśli jesteś w stanie znaleźć godnego zaufania dostawcę sygnału, można powiedzieć, że „sky is the limit”! Zachęcamy ludzi do postrzegania sygnałów kryptograficznych jako sposobu na uzupełnienie ich dochodów, natomiast niepostrzegania ich jako sposobu, aby szybko się wzbogacić. Jeśli jesteś w stanie dodać dodatkowe 500 USD lub 1000 USD do swojego miesięcznego dochodu przy minimalnym wysiłku, już to samo w sobie powinno być postrzegane jako sukces.

Polecane
 • Sygnaly online

  Sygnaly online

 • Ranking brokerów

  Ranking brokerów

 • Robot Abi

  Robot Abi

 • Strategie

  Strategie

 • Wykres Online

  Wykres Online

 • Narzędzia tradera

  Narzędzia tradera

728x90

Chcesz dochodowej strategii od tradera Anny?