Niezawodny broker, sygnały online i robot!
Lepiej razem niż osobno!
Zacznij zarabiać
LINK

Nie wiesz, w jaki sposób zacząć handel kryptowalutą? W przewodniku tym pokażemy Ci najlepszych brokerów Bitcoin w 2021 roku.

crypto brokers 1 

Błyskawiczny wzrost Bitcoina, a następnie jego duże wahania cenowe, przyniosły fortuny wielu bystrym traderom na całym świecie. Na szczęście, lub przez prawidłowe wyczucie czasu na rynku, handel Bitcoinem może być bardzo lukratywny.

Zanim zaczniesz, musisz wybrać odpowiedniego dla siebie brokera. Łatwość użytkowania platformy transakcyjnej, struktura opłat brokera i limity dźwigni są ważnymi czynnikami, na które warto zwrócić uwagę.

W przewodniku tym wskażemy Ci najważniejsze funkcjonalności, na które trzeba zwrócić uwagę, a także ujawnimy najlepszych brokerów Bitcoin w 2021 roku.

Kryteria wyboru najlepszych brokerów Bitcoin 2021

Ocena tuzina brokerów nie należy do najłatwiejszych zadań! Aby pomóc Ci zrozumieć, w jaki sposób wybraliśmy tych najlepszych, poniżej prezentujemy kryteria, którymi się kierowaliśmy:

 • Czy platforma ma przyjazny interfejs?
 • Czy kupujemy Bitcoin bezpośrednio, czy za pomocą CFD?
 • Czy opłaty i spread jest najniższy możliwy?
 • Jaki jest limit dźwigni?
 • W jaki sposób działają wypłaty?
 • Jaki jest regulamin brokera?

Najlepsi brokerzy Bitcoin w 2021

logo robotabi recommendet - Forex Robot Abi

autocrypto bot logo 225 110 - Crypto Robot Autocrypto-Bot

irotradex logo 225 110 - IroTradex

goldflame logo 225 110 - Gold Flame

lexatrade logo 225 110 - LexaTrade

Na co zwrócić uwagę wybierając brokera?

Teraz, gdy znasz już naszych trzech najlepszych brokerów Bitcoin, przyjrzyjmy się niektórym czynnikom, na które powinieneś zwrócić uwagę przy wyborze brokera kryptowalut:

·        Przyjazny interfejs na platformie

Gdy oceniasz brokera, wybierz tego, którego platforma wydaje Ci się najłatwiejsza w obsłudze.

Czy funkcje wyszukiwania są jasne? Czy łatwo mogę dokonać transakcji? Czy mam potrzebne narzędzia do tworzenia wykresów i analizy? Czy mogę łatwo monitorować mój portfel, rachunek zysków i strat oraz opłaty, które płacę?

Zadanie sobie tych pytań pomoże Ci podjąć właściwą decyzję.

·        Handel bezpośredni czy przy użyciu CFD

Istnieje kilka sposobów, aby handlować Bitcoinem. Można je podzielić na dwie kategorie: handel bezpośredni, i pośredni. Bezpośredni oznacza posiadanie portfela Bitcoin, posiadanie monet na własność I handel nimi.

Z drugiej strony, handel kontraktami CFD nie wiąże się z faktyczną zmianą właściciela Bitcoin, jest po prostu transakcją na cenę Bitcoina. Kontrakty CFD są bardziej elastyczne, ponieważ nie przechodzą przez łańcuch bloków. W ten sposób możesz łatwo kupować i sprzedawać Bitcoiny w dowolnej ilości, wykorzystywać swoje transakcje, a nawet sprzedawać je na w krótkim okresie czasu. Zanim zaczniesz handlować Bitcoinem, upewnij się, że rozumiesz opcje handlowe, które oferuje Twój broker.

Naucz się więcej na temat inwestycji w Bitcoin oraz handlu za pomocą kontraktów cenowych przy pomocy naszego przewodnika!

·        Prowizje, opłaty & spready

Gdy spodoba Ci się platforma brokera Bitcoin i oferowane przez nią instrumenty, musisz przyjrzeć się strukturze opłat. Większość brokerów CFD nie pobiera prowizji od każdej transakcji, ale niektórzy mogą oferować rachunki oparte na prowizjach.

Głównym sposobem, w jaki brokerzy CFD zarabiają pieniądze, jest spread: różnica między ceną, po której można kupić lub sprzedać. Będziesz porównywać spread Bitcoina między brokerami, aby określić, kto oferuje najniższe ceny.

Na koniec należy wziąć pod uwagę inne opłaty, które mogą zostać naliczone. Standardowo, są to opłaty za wypłatę, opłaty za przetrzymywane transakcji przez noc w przypadku wielodniowych transakcji CFD oraz opłaty za przeliczenie waluty. Upewnij się, że w pełni rozumiesz, ile kosztuje Cię transakcja, zanim otworzysz pozycję handlową!

crypto brokers 2

·        Limit dźwigni & wymagania marginesu

Aby zwiększyć wartość swojej pozycji handlowej (choć też przy większym ryzyku!), możesz użyć zakupu lewarowanego lub krótkiej pozycji Bitcoin. Porównując brokerów Bitcoin, możesz spojrzeć na maksymalną dźwignię oferowaną w transakcjach Bitcoin.

Aby zwiększyć wartość swojej pozycji handlowej (choć przy większym ryzyku!), Możesz użyć zakupu lewarowanego lub krótkiej pozycji Bitcoin. Porównując brokerów Bitcoin, możesz spojrzeć na maksymalną dźwignię oferowaną przy transakcjach Bitcoin.

Podobnie ważne jest, aby znać wymagania dotyczące depozytu zabezpieczającego dla transakcji lewarowanych. Ile minimalnego kapitału potrzebujesz w swoim portfelu? Poniżej jakiego poziomu depozytu broker automatycznie zamknie Twoją transakcję?

Jeżeli chcesz korzystać z dźwigni handlowej, upewnij się, aby sprawdzić powyższe punkty w kontekście każdego z brokerów.

·        Depozyt & wypłaty

Podczas bezpośredniego handlu Bitcoinami chcesz mieć możliwość płynnego przesyłania Bitcoinów z portfela do Brokera. Podobnie, handlując kontraktami CFD, chciałbyś mieć jak najwięcej opcji wpłat dla maksymalnej wygody.

Powinieneś też rozważyć kwotę minimalnej wypłaty, prowizję pobieraną od wypłaty oraz czas, jaki zajmuje transfer pieniędzy na Twoje konto.

·        Regulamin

W każdym wypadku powinieneś sprawdzić, gdzie Twój broker jest zarejestrowany. Brokerzy z licencją są godni zaufania, ponieważ muszą spełniać określone wymagania.

Brokerzy Bitcoin nie podlegający żadnym regulacjom niekoniecznie są niebezpieczni, natomiast zawsze powinieneś mieć oczy szeroko otwarte, zanim zdecydujesz się handlować za pomocą takiego brokera.

Zakończenie

Jeżeli zabierzesz się do tego w odpowiedni sposób, handel Bitcoinem może być bardzo zyskownym zajęciem. Pierwszym krokiem, jaki musisz wykonać, jest wybór odpowiedniego brokera krytowalut.

W artykule tym rozważamy, które funkcjonalności są kluczowe przy wyborze brokera, ujawniamy najlepszych brokerów Bitcoin w 2021 roku oraz pokazujemy, w jaki sposób zarejestrować konto i przeprowadzić pierwszą transakcję. Teraz jesteś już gotowy, aby zacząć handlować Bitcoinem!

Polecane
 • Sygnaly online

  Sygnaly online

 • Ranking brokerów

  Ranking brokerów

 • Robot Abi

  Robot Abi

 • Strategie

  Strategie

 • Wykres Online

  Wykres Online

 • Narzędzia tradera

  Narzędzia tradera

728x90

Chcesz dochodowej strategii od tradera Anny?