Niezawodny broker, sygnały online i robot!
Lepiej razem niż osobno!
Zacznij zarabiać
LINK

1 Novye kriptovalyuty 12

Witam! W tym artykule omówimy nowe kryptowaluty, które pojawiły się w 2018 roku.

Dziś dowiesz się:

 1. W jaki sposób pojawiają się kryptowaluty;
 2. Kto i dlaczego je tworzy;
 3. Jak zarabiać na nowych kryptowalutach

W jaki sposób pojawiają się nowe waluty kryptograficzne?

Jak zawsze zaczniemy od analizy kwestii teoretycznych. Wszystkie waluty kryptograficzne oprócz bitcoina zazwyczaj są nazywane altcoinami (skrót od alternatywa wobec bitcoinów).

Wszystkie altcoiny można podzielić na dwie grupy:

 • W pełni oparte na kodzie źródłowym bitcoinów (litecoin jest najlepszym tego przykładem);
 • Posiadające kod źródłowy inny niż bitcoiny (jest na przykład to ether).

Nowe kryptowaluty tworzone są w różnych celach. Ktoś chce na nich zarabiać, inni po prostu próbują swoich sił, inni chcą rozwiązać pewne zadania tworząc nowy system kryptowalut.

Proces tworzenia kryptowalut jest dość prosty: programiści albo pobierają kod źródłowy bitcoin, albo na jego podstawie zapisują własne przy użyciu technologii blockchain.

Następnie łączą wszystkie łańcuchy danych w swoim systemie, dodają niezbędne funkcje, wstawiają jednostkę kont, budują mechanizm do jej produkcji i nazywają ją nową kryptowalutą.

Teraz porozmawiajmy o tym, dlaczego potrzebujemy nowych kryptowalut.

Dlaczego potrzebne są nowe waluty kryptograficzne?

Jak już wcześniej było zaznaczane, kryptowaluty są tworzone w celu zarobków ich twórców, albo dla rozwiązywania konkretnych zadań. Jednak przed tym zanim rozpoczniemy mówienie o tym, do czego są potrzebne waluty kryptograficzne, najpierw przeanalizujmy w ogóle kwestię pieniędzy wirtualnych.

Bezgotówkowe formy płatności są bardziej wydajne niż gotówka, co jest zrozumiałe nawet dla najmniej zaznajomionych z podstawami nauk ekonomicznych ludzi. Szybko przechodzą z rąk do rąk, dlatego mniej czasu upływa pomiędzy cyklami produkcyjnymi, co oznacza, że cała gospodarka przedsiębiorstwa/państwa/świata rozwija się szybciej.

Kryptowaluta to ulepszona forma bezgotówkowych pieniędzy. Jest zdecentralizowana, nie posiada nad sobą władzy państwowej, całkowicie należy do rynku, jest natychmiast tłumaczona i nie jest powiązana z pośrednikami. Wszystko to sprawia, że kryptowaluta jest pieniędzmi przyszłości.

Tak samo, jak którykolwiek świeży pomysł, kryptowaluta ma pewne wady. Na przykład bitcoiny są wyłącznie systemem obliczeniowym, który istnieje w granicach relacji, które kształtują się wokół niego.

Ether z kolei jest wsparciem dla kontraktów.Faktycznie, każda waluta kryptograficzna posiada swoje wady, a dla ich wyeliminowania najczęściej tworzono bardziej skuteczne i interesujące rozwiązania analogiczne.

Nowe kryptowaluty tworzą obraz dla całej branży. Każda nowa waluta jest dodatkiem do skarbonki popularności technologii blockchain i w ogóle systemu walut kryptograficznych. Każdy nowy miner altcoinów jest potencjalnym właścicielem i uczestnikiem systemu kryptowalut.

Cała ta branża jest ze sobą powiązana, ponieważ dopóki istnieje bitcoin, wokół niego budowany jest rynek. Jeśli spadnie, rynek również padnie. Z drugiej strony, jeśli rynek altcoinów będzie aktywnie wzrastał, wzrośnie również cena bitcoinów, etheru i litecoinów.

Jednocześnie każda nowa giełda kryptowalut jest dodatkowym elementem w skarbcu popularności technologii blockchain i całego systemu wirtualnych walut w ogóle.

Dlatego obecnie większość pracuje nie tyle, by zarobić albo stworzyć coś użytecznego, ale raczej nad wizerunkiem całej branży kryptowalut. Odbywa się to w celu przesuwania systemu i technologii do przodu oraz oczywiście, aby otrzymać pieniądze z tego już w najbliższej przyszłości.

A teraz, korzystając z przykładu chińskiej kryptowaluty LCFHC, rozważmy nieuczciwe schematy w branży kryptowalut.

Chińska waluta kryptograficzna żywym przykładem piramidy

Na początku 2017 roku w polskim Internecie bardzo popularna była reklama chińskiej kryptowaluty. Osobom, które decydowały się na jej zakup obiecywano nadzwyczajnie wygodne warunki oraz możliwość pracy w doskonałym systemie handlowym z dobrymi bonusami za przyciągnięcie do tego systemu osób poleconych. Jest to do czegoś podobne, czyż nie? Omówmy wszystko po kolei.

2 Novye kriptovalyuty 12

Po pierwsze, jak to wszystko brzmiało z oficjalnego punktu widzenia. “Narodowy Bank Chin chce wejść na rynek kryptowalut z nowym produktem i całkowicie go opanować” (brzmi już dość ambitnie i dziwnie). Do stworzenia tej kryptowaluty angażuje się rodzina Rothschildów, jedna z najbogatszych na świecie, która interesuje się tworzeniem walut kryptograficznych, a zatem jest gotowa jako sponsor dać na rozwój projektu 1 bilion dolarów.

Bilion dolarów, o którym mowa będzie podzielony między uczestnikami systemu. Każdy nowy zarejestrowany użytkownik otrzyma po rozpoczęciu projektu 1300 USD, które będzie mógł wydać na zakupy w sklepach partnerskich lub wypłacić na swoje konto bankowe.

W rzeczywistości wszystko okazało się bardziej prozaiczne. To była kanadyjska firma, która zbierała dane od użytkowników za pomocą oszustwa, a następnie po prostu je sprzedawała. Kolejna piramida finansowa, nic więcej.

Na przykładzie chińskiej waluty kryptograficznej wspieranej przez bank narodowy i rodzinę Rothschildów można zobaczyć, że inwestor powinien zachowywać maksymalną ostrożność, gdy decyduje się wykorzystywać w swojej pracy nowe altcoiny.

Niektóre z nich naprawdę będą mieć dobrą perspektywę, ale inne okażą się marną stratą pieniędzy oraz czasu. Dlatego trzeba zwracać największą uwagę na to, w co ma się zamiar zainwestować, szczególnie gdy interesuje Cię waluta kryptograficzna.

Lista nowych i najbardziej popularnych walut kryptograficznych

Od tematu oszustów przejdźmy do tych walut kryptograficznych, które mają naprawdę dobre perspektywy. Wybraliśmy 5 najbardziej interesujących altcoinów, które mogą przynosić dobre zyski (chociaż nie można być tego pewnym w 100 procentach).

Ripple

Kryptowaluta inna niż bitcoiny. Obecnie jest używana przez popularne zachodnie banki i sieci handlowe. Ta kryptowaluta działa zgodnie ze schematem zwykłego systemu płatności, a prowizja wynosi 0,000001 XRP. Początkowo wydano 100 miliardów monet i ich liczba w perspektywie zostanie zmniejszona. 

W styczniu 2017 roku jedna moneta Ripple była warta 0,6 centa. Aktualnie jest to 20 centów. Na szczycie popularności bitcoiny i kryptowaluty mają 31 centów. Zysk mniejszy niż za roczny wynosi prawie 3000%, jeśli sprzedajesz w obecnej recesji.

Perspektywy dla tej kryptowaluty zdecydowanie istnieją. Jeśli firma aktywnie będzie promować swoją kryptowalutę i system płatności, to będzie miała ona doskonałą przyszłość.

Litecoin

Ulepszona wersja bitcoina. Zbudowany na tych samych algorytmach, tylko bardziej bezpieczny i wydajny model. Maksymalna liczba litekoinów wynosi 84 miliony.

W styczniu 2017 roku Litecoin kosztował 4 dolary. Obecnie są to 52 centy. W szczytowym okresie popularności bitcoiny i kryptowaluty mogą kosztować 70 i więcej dolarów. Zysk w ciągu okresu mniejszego niż rok wynosi 1300%.

Całkiem obiecująca kryptowaluta, która bezpośrednio zależy od bitcoina. Gdy będzie on w cenie – pozostanie popyt także na litecoin.

Dash

Również oryginalny analog bitcoina, tyle że całkowicie anonimowy. Być może jest to jedyna waluta, w którą o inwestowaniu wie niewiele osób.

W styczniu 2017 roku kosztował 11 dolarów. Obecnie koszt to 327 dolarów. Na szczytach popularności bitcoina i kryptowaluty dochodzi się do 390. Zysk za mniej niż rok to prawie 3000%, jeśli sprzedasz go teraz, gdy tak naprawdę przezywa spadek.

Waluta stanie się zdecydowanie bardziej popularna, ponieważ wiele osób na świecie jest zainteresowanych anonimowością swoich płatności. Im większe zainteresowanie, tym wyższy koszt.

Monero

Jeden z analogów bitcoina. W 2016 roku odnotowano dobre wyniki wzrostu, ale w 2017 roku nastąpiło znaczne spowolnienie. Przyczyny tego nie są całkowicie jasne, ale są prawdopodobnie jednymi z najbardziej niedocenianych pod względem wartości kryptomonety.

W styczniu 2017 roku koszt wynosił 2 centy. Obecnie jest to 2,5 centa. Na szczycie popularności bitcoinów i kryptowaluty odnotowuje się 3 centy. Zysk za mniej niż rok to prawie 25%, jeśli zostanie sprzedany przy obecnym spadku.

Jest to żywy przykład niedowartościowanej waluty. Przy wszystkich swoich perspektywach waluta ta nigdy nie zajęła należnego miejsca. Jednak taka sytuacja nie potrwa długo. Zalecamy przyjrzeć się temu konkretnie.

NEM

Kryptowaluta z kodem innym niż u bitcoina. To w tym systemie po raz pierwszy wprowadzono w system miningu analizę liczby przeprowadzonych transakcji, ponadto jest on ulepszany nadal. Jest dość interesującą i obiecującą inwestycją.

W styczniu 2017 roku kosztował 0,3 centa. Teraz jego koszt wynosi 23 centy. Na szczycie popularności bitcoin i kryptowaluty osiągają 33 centy. Zysk za mniej niż rok to prawie 7000%, jeśli nastapi sprzedaż przy obecnym spadku.

Jest to najszybciej rosnąca kryptowaluta. Wykazała ona prawie takie same liczby jak ripple, z tym, że na początku roku kosztowała 2 razy mniej. 

Jak można zauważyć, większość altkoinów pozwala uzyskiwać ogromny zysk. W związku z rosnącą popularnością rynku kryptowalut, zyski nadal pokazują sumy naprawdę astronomiczne. Oczywiście nie zobaczymy takich wskaźników w przyszłości, ale niektorze obiecujące altkoiny mogą dawać wydajność w wysokości 100% miesięcznie.

Oto 5 najciekawszych opcji, które mogą przynieść inwestorowi spore pieniądze, jeśli zainwestujesz w nie teraz. Nie ma jednak gwarancji, że pozostaną takie w latach 2018-2019. Dlatego jeśli chcesz wiedzieć, które waluty są najbardziej obiecujące, śledź wiadomości z branży kryptograficznej. Tam pogłoski rozprzestrzeniają się bardzo szybko.

Zarobki na nowych kryptowalutach

Możesz zarabiać na nowych kryptowalutach na dwa sposoby, tak samo, jak zarabiać na bitcoinie:

 • Dokonywać ich miningu;
 • Kupować je na giełdzie.

Mining nowych kryptowalut jest stabilnym, interesującym, ale ryzykownym zajęciem. Oczywiście na początku otrzymasz ogromną ilość pieniędzy, ale nic z tego nie wyniknie, ponieważ ona nie będzie kosztować prawie nic. Tylko z czasem jej cena wzrośnie. Ale szanse na to u większości nowych kryptowalut są tak naprawdę niewielkie.

Żeby dostać się na normalne pozycje w cenie, bitcoin stracił około dwóch lat, ponadto potrzebowało to wysiłku kilka tysięcy zdesperowanych minetów, którzy wydobywali pieniądze nie oszczędzając zasobów komputerowych.

Zatem nowe kryptowaluty niezbyt są odpowiednie dla miningu.

Zakup kryptowaluty na giełdzie to alternatywny sposób na zdobycie altkoinów. Jest to prostsze, ale jednocześnie otwiera znacznie więcej możliwości zarabiania. Możesz angażować się w zwykłe transakcje lub długoterminowe inwestycje. Wszystko okaże się równie dochodowe, jeśli podejdziesz do tego rozsądnie.

Jedną z najbardziej zaufanych giełd do handlu altcoinami jest obecnie Poloniex. Podstawową cechą tej giełdy jest ciągłe dodawanie do niej nowych altcoinów, praktycznie natychmiast po ich pojawieniu się.

Taka dynamiczność pozwala kupować nowe kryptowaluty prawie za darmo, a w ciągu kilku miesięcy osiągnąć zysk w granicach 100-500%. Dlatego jeśli chcesz kupić nową kryptowalutę, która niedawno weszła na rynek - witamy w Poloniex.

Praca z altcoinami wiąże się też ze znacznym ryzykiem:

 • Ryzyko finansowe. Możesz stracić cały swój kapitał, gdy zdecydujesz o tym, żeby wszystkie wolne środki wydać na zakup waluty kryptograficznej, która nigdy nie będzie miała zapotrzebowania na rynku.
 • Ryzyko oszustwa. Oszuści są spotykani tak samo często, jak i waluty kryptograficzne, które nigdy nie będą popularne. Jak już wiecie, nawet na nazwisku dobrze znanej w kręgach finansowych rodziny i banku narodowym oszuści mogli zarobić przyzwoitą kwotę.
 • Ryzyko giełdowe. Jego wystąpienie jest najmniej wiarygodne. Jednak po wydarzeniach 2014 roku, kiedy to jedna z najbardziej popularnych giełd bitcoinów zaznała ataku hakerskiego i zbankrutowała, nie można stwierdzić, że inne projekty są ubezpieczone w 100%.

Jak można zauważyć, ryzyka są dosyć spore. Niemniej jednak zyski też są dość spore. Gdy w miningu walut kryptograficznych znajdujących się na liście TOP zysk wynosi około 180-200%, to w przypadku działalności w zakresie zakupu i sprzedaży perspektywnych altcoinów kwota zysku może być mierzona setkami procent miesięcznie.

Prawdą jest, że aby pracować z nimi naprawdę skutecznie, potrzebujesz doświadczenia, umiejętności handlu na giełdzie oraz analizy sytuacji na rynku. Tylko wtedy można osiągnąć naprawdę wysokie zyski.

Podsumowanie

Nadszedł czas, by zacząć pracować z nowymi walutami kryptograficznymi. Dobrze znane waluty, takie jak bitcoin lub ether, już dawno przekształciły się w prawdziwe brandy. Tak samo pojawiają się nowi gracze i jeśli wziąć pod uwagę fakt, że stare systemy nie są doskonałe, to za kilka lat, jest to całkiem możliwe, te ci dwaj giganci będą musieli ustąpić miejsca lepszym rozwiązaniom.
Dlatego teraz jest idealny czas na naukę i doskonalenie Twoich umiejętności. Inwestuj, zajmuj się miningiem, pracuj z nowymi, bardziej prospektywnymi altcoinami. Nie tylko pozwoli to zdobyć niezbędne dla dalszych inwestycji doświadczenie, ale już teraz mieć dobry zysk przy minimalnie możliwych inwestycjach.

Warto tylko pamiętać, że tam gdzie chodzi o wysokie dochody zawsze jest również wysokie ryzyko. Zatem do wyboru waluty kryptograficznej i jej zakupu trzeba podchodzić z największą ostrożnością.

Polecane
 • Sygnaly online

  Sygnaly online

 • Ranking brokerów

  Ranking brokerów

 • Robot Abi

  Robot Abi

 • Strategie

  Strategie

 • Wykres Online

  Wykres Online

 • Narzędzia tradera

  Narzędzia tradera

728x90

Chcesz dochodowej strategii od tradera Anny?