Niezawodny broker, sygnały online i robot!
Lepiej razem niż osobno!
Zacznij zarabiać
LINK

1 kupit btc instryction 09

Można bez końca mówić o tym, jak ważne są kryptowaluty we współczesnym świecie, ich możliwości itd. Ale ponieważ czytasz ten materiał, ogólnie rzecz biorąc, wiesz o Bitcoin, jego zaletach i funkcjach. Jeśli jesteś "przypadkowym pasażerem" na tej stronie, przejrzyj naszą stronę. Nauczysz się wielu interesujących rzeczy na temat kryptowalut, dlaczego są kupowane i jak je zdobywać.

Wybór portfela Bitcoin

Aby kupić Bitcoin, potrzebujesz portfela do przechowywania kryptowaluty. Wybierz najbardziej odpowiednią opcję dla swoich potrzeb i zainstaluj lub zarejestruj portfel. To łatwe i szybkie. Szczegółowe instrukcje dotyczące wyboru i instalacji torebki na Bitcoin można znaleźć tutaj.

Pamiętaj, że możesz kupić kryptowalutę za dowolną kwotę. Nie trzeba kupować 1 bitcoina, zawsze można kupić jego mniejszą część. Oznacza to, że możesz kupić połowę bitcoina, ćwierć bitcoina lub nawet setną bitcoinów.

Jak uzupełnić swój portfel 

Teraz gdy mamy portfel do przechowywania Bitcoin, a także mamy pewną ilość pieniędzy na zakup kryptowaluty. Logiczne pytanie brzmi: gdzie mogę dostać bitcoiny?Obywatele krajów WNP mogą rozważyć następujące sposoby zakupu bitcoinów:

 • Serwisy do wymiany online;
 • Giełdy kryptowalutowe;
 • Terminale i bankomaty;
 • Wymiana z innymi ludźmi na fiata lub kupony podarunkowe.

Rozważmy każdy z tych wariantów osobno.

Kantory

Istnieją wyspecjalizowane serwisy w Internecie, które zajmują się wymianą pieniędzy za kryptowalutę online. Istnieje ponad 100 takich wymienników i przynoszą one dobre zyski swoim właścicielom.

Kierunku wymiany mogą być różne:

 • Banking Online -> Bitcoin;
 • QIWI -> Bitcoin;
 • Yandex Money -> Bitcoin
 • Perfect Money -> Bitcoin;
 • VISA, Mastercard -> Bitcoin;
 • Skrill, Paypal, Payza, Payoneer i inne serwisy -> Bitcoin.

Sprawdzone punkty wymiany kryptowalut

 

Coinmama

Paybis

Changelly

Indacoin

Komisje

 Średnie

 Średnie

Niskie

Średnie

Minimalny depozyt

Nie

Nie

Nie

Nie

Język rosyjski

Jest

Jest

Jest

Jest

Waluty

BTC ETH
XRP LTC
(8+ валют)

BTC ETH
LTC BCH
XRP

BTC ETH oraz
130+ coinów

BTC oraz 200+
coinów

Visa/MasterCard

Tak

Nie

Tak

Nie

Waluta wypłaty

EUR USD

USD EUR
GBP RUB

EUR USD

USD EUR
RUB BTC

Możesz także łatwo kupić Bitcoin za swoją walutę narodową, co jest bardzo wygodne i opłacalne, ponieważ nie będziesz obciążany dodatkowymi opłatami i nie stracisz pieniędzy na konwersję waluty. Istnieją nawet kierunki wymiany gotówki na kryptowalutę, która w tej chwili znajduje się we wszystkich większych miastach.

Zespół specjalistów Bitcoin 24 Exchange, oprócz wymiany, opracował algorytmiczny system handlu arbitrażami, który automatycznie handluje różnicą kursów wymiany między różnymi giełdami. Arbitraż międzybankowy to jedyna strategia handlowa wolna od ryzyka. W tej chwili każdy zarejestrowany użytkownik wymiennika ma możliwość zarobienia kryptowaluty za pomocą modułu inwestycyjnego.

3 kupit btc instryction 09

Zakup bitcoin za pomocą różnych systemów płatności

Kolejnym zaufanym serwisem o długiej historii i prawie z 30 tysiącami zadowolonych użytkowników jest 365Cash. Tutaj możesz kupić Bitcoin i 5 innych popularnych kryptowalut w korzystnej cenie, która jest ustalana w momencie rejestracji aplikacji. Wymiana jest przeprowadzana przez operatora lub w trybie automatycznym i trwa do 10 minut.

Ten serwis do wymiany kryptowalut charakteryzuje się wsparciem dużej liczby systemów płatności za wpłatę i wypłatę środków, a także popularne polskie usługi bankowości internetowej. W ten sposób 365Cash daje możliwość zakupu Bitcoin za złote lub dolary za pośrednictwem dowolnego wygodnego systemu do wypłaty funduszy

5 kupit btc instryction 09

Podstawowe zalecenia

Zanim kupisz bitcoin, spójrz na kurs wymiany i warunki, na podstawie których działa kantor. Kurs wymiany w kantorach jest gorszy o około 1-1,5% niż na rynku, czyli na giełdach specjalistycznych. I wreszcie, istnieją liczne prowizje, które koniecznie "odgryzą" znaczną część twoich funduszy. Z drugiej jednak strony ta metoda znacznie upraszcza zakup BTC. Na poniższym zrzucie ekranu znajduje się przykład kupowania BTC za pomocą karty Visa lub MasterCard w kantorze.

6 kupit btc instryction 09

Zakup bitcoinów na giełdzie

Otóż przechodzimy do rozważania drugiego sposobu kupowania BTC - poprzez giełdy kryptowalut. Giełdy są platformami transakcyjnymi, co znaczy, że kurs na nich jest "czysty", ale utworzonym przez propozycję rynkową

Dobrym serwisem do śledzenia giełd kryptowalut jest Crosslytics. Zawiera on informacje o ilości transakcji na każdej stronie, a także o aktualnym kursie wymiany. Oto, jak wygląda lista wymian na parze Bitcoin-USD:

Przy zakupie lepiej skupić się na giełdach o najniższym oprocentowaniu. W końcu możemy uzyskać BTC w najlepszej cenie. Wśród najpopularniejszych giełd znajdują się:

Sprawdzone giełdy walut kryptograficznych

 

Binance

CEX.io

EXMO

Livecoin

Prowizje

Niskie

Średnie

Wysokie

Średnie

Minimalny depozyt

1 BNB

0

1$-10$

Nie ma

Język rosyjski

Jest

Jest

Jest

Jest

Interfejs

Średni

Łatwy

 Średni

Łatwy

Visa/MasterCard

Nie

Tak

Nie

Nie

Waluta wejściowa

RUB USD
EUR

USD EUR
GBP RUB

USD EUR
RUB UAH

USD EUR
RUB

Więcej informacji o każdej giełdzie:     

 1. Binance jest zdecydowanie najpopularniejszą giełdą wymiany. Ma najniższą prowizję i wiele innych przyjemnych funkcji, takich jak na przykład brak niezbędnej weryfikacji tożsamości, wysoki poziom bezpieczeństwa, ogromny wybór walut i imponująca liczba transakcji.·       
 2. CEX.IO - umożliwia uzupełnienie depozytu za pomocą przelewu bankowego bez prowizji.
 3. Livecoin - młoda giełda z dobrymi warunkami dla traderów. Charakteryzu+je się niską prowizją (0,18%) na transakcję, dostępna jest przyzwoita liczba opcji: przelew bankowy, Perfect Money, OKPAY (prowizja wynosi tylko 0,1%) i inne.
 4. EXMO to szybko rozwijająca się giełda, której podstawą są rosyjskojęzyczni handlowcy. Prowizja za transakcję wynosi 0,2%. Kurs kupowania jest często bardzo opłacalny. Istnieje weryfikacja przelewów bankowych - konieczne jest załadowanie skanu paszportu.

Recenzje każdej wymiany można przeczytać w naszym rankingu giełd.

W przypadku innych walut sytuacja nie jest lepsza. W rezultacie otrzymasz w przybliżeniu taką samą ilość jak w przypadku wymiennika. Chociaż opcja z OKPAY USD na giełdzie Livecoin jest bardzo opłacalna (tylko 0,1%).

Do zalet giełdy zaliczyć można i ten fakt, że masz możliwość pracy z elastycznym kursem. Koszt BTC waha się, więc można zawrzeć umowę na lepsze warunki. Chociaż warunki mogą ulec pogorszeniu. Jest to więc miecz obosieczny.

Jeśli chcesz kupisz bitcoin jak najszybszej, zawsze pracuj według ceny rynkowej. Zazwyczaj jest to automatycznie zaznaczane w komórkach orderów:

7 kupit btc instryction 09

Pod czas wypłaty do portfela zostanie naliczona tylko prowizja sieciowa. 

ATM i terminale 

8 kupit btc instryction 09

Bankomaty i terminale z możliwością zakupu bitcoinów nie są jeszcze powszechne. W Polsce, Rosji czy na Ukrainie jest ich tylko kilka, ale sytuacja zmienia się dość szybko: lista bankomatów jest dostępna na stronie internetowej CoinATMRadar. Takie urządzenia są proste w obsłudze - wystarcza na kilka operacji z kartą, a bankomat i kryptowaluta zostaną dodane do twojego portfela. Terminale działają z rachunkami. 

Transfery bezpośrednie, karty podarunkowe

Nikt nie anulował takiej opcji jako bezpośredni zakup Bitcoin. Jeśli zrobisz to u swojego przyjaciela, wystarczy umówić się na dogodną metodę płatności a także kursie.

Istnieje nawet wyspecjalizowany serwis dla wymiany P2P - LocalBitcoins. Z grubsza rzecz biorąc, jest to taka internetowa tablica ogłoszeń kryptograficzno-analogowych. Ktoś sprzedaje bitcoiny, ale ktoś kupuje. Tam również znajdują się informacje zwrotne na temat uczestników, ich statystyki. Prawdopodobieństwo "wpadnięcia" na oszusta jest dość niskie. Prowizje jako takie nie występują, tylko tutaj kurs przewyższa rynek.

9 kupit btc instryction 09

W takich państwach jak Austria, Korea Południowa, Meksyk istnieje interesująca opcja zakupu BTC - za pośrednictwem kart podarunkowych. Wystarczy uzupełnić je po wartości nominalnej, a następnie wpisać kod na specjalistycznej stronie. "Dostawcy" takich kart czerpią zyski z prowizji, które siągają 3-8%. Jednak metoda jest wciąż aktualną ze względu na swoją prostotę.

Dla porównania metod zakupu rozważymy następującą tabelę:

Metoda

Zalety

Wady

Komisje

Kantory

·         Szeroki wybór serwisów;

·         Istnieją strony internetowe do monitorowania kantorów i kursów;

·         Dostępna jest automatyczna wymiana;

·         Stali klienci uzyskują zniżki;

·         Szeroki wybór metod płatności.

·         Kurs w serwisach wymiany zostaje poniżej rynkowego;

·         Ograniczona rezerwa punktów wymiany;

·         Mogą zostać dodawane dodatkowe komisje;

Od 10% do 12% w zależności od wymiennika i metody płatności.

Giełdy

·         Wysoka niezawodność giełd;

·         Szeroki zakres ograniczeń dotyczących kupowania i sprzedaży;

·         Dobry zmieniający się kurs;

·         Można pracować z innymi parami walut fiducjarnych i kryptowalut.

·         Ograniczona liczba metod płatności;

·         Mechanizm pracy niejasny dla początkujących;

·         Komisja za dokonanie transakcji;

·         Weryfikacja (przelewy bankowe) i opóźnienia z nią związane.

Od 0% do 10%, w zależności od metody i waluty. Do 0,3% za transakcję.

Terminale i bankomaty

·        Prostota i dostępność;

·        Niezawodność;

·        Wysoka prędkość operacji.

·         Mała sieć bankomatów;

·         Stawka często nie jest najlepsza

·          Dodatkowa prowizja.


Od 2% do 10%.

Przelewy bezpośrednie

·         Możesz uzgodnić dogodną metodę;

·         Stawka jest do uzgodnienia.

·         Oszustwo;

·         Strata czasu na negocjacje;

·         Czas spędzony na znalezieniu drugiej strony transakcji.

Nienegocjowana

Jak sprzedać i wypłacić bitcoiny?

Nasz przewodnik dotyczący kupowania bitcoinów łatwo przekształca się w przewodnik ich sprzedaży. Istnieją te same opcje sprzedaży:

 • Serwisy wymiany;
 • Giełdy kryptowalutowe;
 • Terminale bitcoinowe;
 • Bezpośrednie transakcje.

Należy zrobić wszystko tak samo, z tą różnicą, że będzie się to odbywać na odwrót. Na giełdzie, w kantorze, poszukaj pary BTC-> USD. W terminalach wpisz swój numer portfela i kup fiat, a także poszukaj tych, którzy chcą kupić BTC.

Podobnie jak w przypadku zakupu, będziesz musiał zapłacić prowizję oraz zetkniesz się z ryzykiem stania się ofiarą oszustów i tak dalej. Wszystko, czego potrzebujesz, to znać adres swojego portfela i nikomu nie podawać do niego hasła.

Jeśli kupowałeś BTC na giełdzie i jeszcze nie miałeś czasu, aby wypłacić je do swojego portfela, polecam spróbować zarabianie się na trandingu. Oczywiście kurs na takich stronach jest bardzo dynamiczny, dlatego właśnie możesz faktycznie „z niczego” uzyskać dodatkowy dochód w fiatach. Albo nawet w kryptowalucie, jeśli transakcje są przeprowadzane w parach kryptowalutowych. Standardową zasadą jest „kupuj tanio - sprzedawaj drożej”. Następnym krokiem będzie już dokonanie wypłaty pieniędzy za pomocą wygodnej dla Ciebie metody.

Na szczególną uwagę zasługuje mining w chmurze. Wielu ludzi nie ma tak naprawdę środków, by kupić od razu cały bitcoin, który jest dość drogi. Mining w chmurze umożliwia dokonanie małych inwestycji w lukratywną umowę roczną, na podstawie której Twoja kryptowaluta będzie wydobywana „w chmurze”.

Dodatkowo możesz użyć BTC jako metodę płatności na różnych stronach internetowych - zaczynając od platform transakcyjnych i kończąc na bukmacherach. Nie jest to taki zły pomysł, biorąc pod uwagę dostępność akcji i rabatów do zapłaty w kryptowalutach.

Podsumowanie

Kolejna lekcja umiejętności związanych z działalnością z kryptowalutą dobiegła końca. Teraz już wiesz, jak i gdzie kupić bitcoin za fiat. Nie ma w tym nic trudnego – liczą się chęci i środki do zakupu. Czy warto to robić, to zależy od Ciebie.

Polecane
 • Sygnaly online

  Sygnaly online

 • Ranking brokerów

  Ranking brokerów

 • Robot Abi

  Robot Abi

 • Strategie

  Strategie

 • Wykres Online

  Wykres Online

 • Narzędzia tradera

  Narzędzia tradera

728x90

Chcesz dochodowej strategii od tradera Anny?