Niezawodny broker, sygnały online i robot!
Lepiej razem niż osobno!
Zacznij zarabiać
LINK

Nadal nikt nie może wymyślić prostego sposobu na zarabianie pieniędzy w dolarach, euro lub w jakiejkolwiek innej walucie, ale jeśli nie jesteś zbyt leniwy i podejmiesz się pewnych wysiłków, możesz zabezpieczyć stabilny dochód w globalnej sieci. Konieczne jest zrozumienie, że darmowe bitcoiny i inne wirtualne waluty nie istnieją, więc trzeba wydać na nie określone zasoby. To jednak nie znaczy, że będziesz musiał użyć osobistych funduszy, aby uzyskać bitcoiny.

Zazwyczaj w postaci takich zasobów są: osobisty czas użytkownika podczas wykonania różnych zadań, na przykład e-mailingu, przeglądów reklamy i innych. Jeśli takie wprowadzenie do artykułu nie zmnieło jeszcze Twojego zainteresowania pytaniem „jak dostać 1 bitcoin za darmo bez inwestycji?”, przejdźmy dalej, by rozważyć główne sposoby zarabiania kryptowaluty bez potrzeby inwestycji.

Mikro zarobki bitcoinów

Do tej niszy najłatwiej trafić, ale zarobki tutaj są jednymi z najbardziej czasochłonnych. Użytkownicy muszą wykonywać różne zadania, które wymagają od nich dużo wolnego czasu i wysiłku. Jeśli chodzi o płatności, często nie ma to znaczenia. Ponadto na większości witryn, które dają możliwość takich zarobków pojawiają się wirusy i złośliwe aplikacje, zatem należy zachować ostrożność podczas klikania w linki.

PTC (Paid-to-Click) – serwisy online, które płacą za kliknięcia

Na takich stronach możesz zarobić trochę bitcoinów za oglądanie reklam i przejścia na inne strony (do 0,40 $ za godzinę). Jednym z najlepszych serwisów tego rodzaju jest ads4BTC. Tutaj użytkownicy mają wybór między reklamami, które będą wyświetlane przez 5, 10 lub 20 sekund. Jeśli będziesz wyświetlać 20-sekundowe reklamy przez 24 godziny, możesz zarobić nawet 0,0216 BTC.

1 zarabotok btc i crypty 99

Krany Bitcoin (około 0,05-0,08 $ za godzinę)

Pomimo tego, że wykorzystanie kranów może być dość opłacalnym zajęciem, ten rodzaj zarobków nie jest zbyt powszechny. Krany bitcoin to serwisy internetowe, które regularnie wypłacają niewielką kwotę wirtualnej waluty. W rzeczywistości są to serwisy, w których można uzyskać darmowe bitcoiny. Na przykład na stronie Bonus Bitcoin, co 5000 minut emitowanych jest do 5000 Satoshi (0,00005 bitcoinów). Jeśli dobrze obliczysz, w ciągu 24 godzin możesz zarobić nie więcej niż 0,00288 bitcoinów. Są serwisy, które płacą nawet jeszcze mniej.

Wykonywanie zadań o małym stopniu trudności

W globalnej sieci istnieje wiele serwisów online, które zapewniają możliwość zarobienia bitcoinów za wykonywanie małych zadań. Dobrym przykładem jest strona internetowa Coinworker. Są na niej zadania o różnej złożoności, których istotą jest publikowanie wiadomości na portalach społecznościowych, testowanie aplikacji internetowych i tak dalej.

Sprzedaż towarów za bitcoin

Według danych opublikowanych przez Googłe Trends, współcześni biznesmeni oraz właściciele dużych firm coraz częściej dokonują płatności za pomocą bitcoinów. Takie podejście pozwala przyciągnąć uwagę ogółu skierowaną na tę kryptowalutę. Ponadto ci, którzy chcą zarobić na platformach handlowych często oferują każdemu chętnemu możliwość zakupu za pomocą bitcoinów. Wystarczy tylko wystawić na sprzedaż towar lub usługę i czkeać na osobę zdecydowaną na zakup. 

Jednym z najlepszych przykładów kryptowalutowego marketplace jest Alphateca.

2 zarabotok btc i crypty 99

Alphateca - to globalna platforma międzynarodowa do handlu, gdzie każdy z użytkowników może sprzedawać lub kupować różne towary oraz usługi. Mogą to być na przykład samochody lub zabawki, jedzenie albo ubrania. Sprzedaż jest dokonywana bezpośrednio przez sprzedawcę, który może znajdować się w dowolnym miejscu na świecie, a wszystkie transakcje są dokonywane za pomocą waluty cyfrowej. Platforma handlowa pozwala sprzedawać oraz nabywać towary i usługi należące do różnych kategorii za pomocą tylko kilku kliknięć myszą komputerową.

Podstawowym zadaniem serwisu jest opracowanie i maksymalne ułatwienie międzynarodowego handlu online z wykorzystaniem walut cyfrowych oraz jak największe przybliżenie tej możliwości każdemu człowiekowi.

By zorganizować zasadniczo nowy rodzaj handlu za pomocą Alphateca wystarczy przejść przez prostą procedurę rejestracyjną oraz zamieścić ogłoszenie sprzedaży. Platforma oferuje sprzedawcom dwa różne rodzaje handlu:

 • • Sprzedaż zgodnie z ustaloną ceną;
 • • Otwarcie aukcji z przedmiotu handlu.

Następnie trzeba wybrać kategorię oraz podkategorię swojego towaru, wymyśleć dla niego interesującą nazwę, lokalizację i inną informację, która może być przydatna dla kupca. Kiedy wszystkie pola zostaną wypełnienie, należy ukończyć tworzenie ogłoszenia. Towar będzie zweryfikowany przez sprzedawcę i gdy wszystkie pola zostaną wypełnione poprawnie, a regulamin strony internetowej nie będzie wzbraniał sprzedaży takiego rodzaju produkcji, towar zostanie zamieszczony na sprzedaż w ciągu 30 minut.

Kiedy sprzedajesz towar za bitcoiny, to osoba kupująca płaci minimalny procent komisji za dokonanie przelewu. Najmniejszy koszt przesyłki zależy od poziomu skomplikowania sieci, ale na pewno taki rodzaj rozrachunków będzie tańszy i bardziej wygodny, aniżeli wykorzystanie karty bankowej, szczególnie gdy chodzi o handel międzynarodowy.

O kryptowalutach słyszał praktycznie każdy, są one znane od kilku lat, a zatem można być pewnym, że każdy towar znajdzie swego kupca wśród właścicieli waluty cyfrowej.

Pisanie artykułów o kryptowalutach

Aby pisać artykuły o bitcoinie, należy posiadać odpowiednią wiedzę. Ten sposób zarabiania może przynieść dobre dochody w zależności od wybranego serwisu do wysyłania artykułów.

Pisanie artykułów na warunkach kampanii BitcoinTalk (do 2,67 USD za godzinę)

Około połowy 2014 roku uruchomiono kampanię BitcoinTalk, która służy do reklamowania waluty kryptograficznej, w której użytkownicy otrzymują płatności za każdy zamieszczony wpis. Oczywiście niektóre teksty nie zawierają użytecznych informacji. Na przykład niektórzy użytkownicy po prostu zostawiają swoją wdzięczność lub podziwiają przeczytany post.

Poziom płatności zależy od kategorii członkostwa w BitcoinTalk. Zwykle ci użytkownicy, którzy nie są pełnoprawnymi członkami społeczności, otrzymują drobne płatności lub w ogóle ich nie otrzymują. Aby zostać pełnoprawnym członkiem, należy napisać co najmniej 120 przydatnych wiadomości. W przyszłości za każdy nowy post zostanie naliczona opłata w wysokości 0,0005 bitcoinów.

Istnieją pewne ograniczenia dotyczące pisania postów:

 • Tekstowa treść powinna zawierać co najmniej 60 słów, a sam tekst musi być oryginalny;
 • Użytkownik nie powinien posiadać negatywnego rankingu;
 • Zabronione jest umieszczanie reklam, które nie są związane z tematem kryptowaluty;
 • Konieczne jest napisanie określonej liczby postów tygodniowo;
 • Oczywiście materiały powinny być napisane w języku angielskim.

Jeśli wziąć pod uwagę, że nad stworzeniem sensownego tekstu na 60 słów trzeba posiedzieć co najmniej 5 minut, przez 24 godziny ciągłej pracy, można uzyskać nawet 0.144 bitcoinów. Jednak wiele serwisów online ma również limit maksymalnej liczby postów. Dlatego praca przez całą dobę nie jest możliwa.

Pisanie artykułów na stronach z wiadomościami oraz na blogach

Jeśli masz wystarczającą wiedzę, możesz przyczynić się do rozwoju technologii bitcoin, pisząc artykuły na ​​blogi i serwisy informacyjne. Wiele witryn desperacko poszukuje autorów artykułów, ponieważ aby utrzymać pozycję w wynikach wyszukiwania, wymagana jest codzienna publikacja pewnej liczby postów. Podczas pracy na różnych giełdach zarobki są znacznie niższe niż w przypadku bezpośredniej pracy z klientem i mogą wynosić od 0,85 USD za 1000 znaków lub więcej, w zależności od złożoności wybranego tematu. Będąc jednym z autorów popularnego portalu o bitcoinach, można uzyskać od 1,7 do 3,5 $ za 1000 lub więcej znaków.

Znajomość języka angielskiego będzie ogromną zaletą dla autora, ponieważ można szybciej zarobić bitcoiny na zagranicznych serwisach. Zazwyczaj koszt takich zamówień zależy od liczby słów, a nie od symboli. Za 1000 znaczących słów na temat kryptowaluty można uzyskać od 35 do 80 dolarów.

Świadczenie usług związanych ze stosowaniem bitcoina

Jest to szerszy obszar działalności, ponieważ obejmuje wszystkie usługi związane z bitcoinem, za które pobierana jest opłata. Aby wybrać odpowiednie pole działalności, możesz znaleźć przydatne informacje na forach BitcoinTalk lub odwiedzić angielski serwis Coinality. Na przykład najpopularniejszymi specjalistami są:

 • Deweloper blockchain;
 • Administrator serwisu internetowego;
 • Projektant graficzny;
 • Ekspert ds. miningu;
 • Marketer internetowy i wiele innych.

3 zarabotok btc i crypty 99

Praca jako eskrow-agent bitcoina

Innym rodzajem obecnie dostępnych usług jest kryptograficzna waluta transakcji, którą pełnią agenci depozytowi. Oczywiście, aby rozpocząć działalność w tej dziedzinie, trzeba mieć dobrą reputację w społeczności bitcoina. Trudno powiedzieć, jakiego rodzaju dochodów można się spodziewać, oferując tego typu usługi, ponieważ płatność może być różna.

Wypożyczenie własnych środków

Ta metoda jest odpowiednia dla osób, które już mają trochę pieniędzy w bitcoinach, a które chciałyby powiększyć. W sieci istnieje wiele projektów związanych z bitcoinem, które wymagają finansowania. Będąc inwestorem jednego z nich, możesz zarobić w formie odsetek od kwoty, która została przekazana.

Jednak takie działania wiążą się z pewnym ryzykiem. Niektóre osoby, które otrzymały pożyczone pieniądze, nie mogą ich zwrócić. Dlatego należy dokładnie rozważyć wybór projektów, w które można zainwestować finanse osobiste.

Do chwili obecnej najlepsze usługi online do kredytowania bitcoina to Biterest, Bitbond, Loanbase, Pure Central i Bitlending. Serwis Biterest koncentruje się przede wszystkim na obywatelach krajów byłego WNP.

Warto zauważyć, że kredyty w bitcoinach są raczej ryzykownym przedsięwzięciem, które spowoduje straty, a nie przyniesie zysku. Dlatego ten sposób zarabiania jest mało odpowiedni dla osób początkujących.

Strony do inwestowania w bitcoiny

Ostatnio w Internecie pojawiło się wiele witryn, na których obiecywane są super-wysokie dzienne zyski. Często można znaleźć takie oferty, jak "uzyskać 1 bitcoin za darmo" lub podobne. Ale tak naprawdę aby zacząć pracować użytkownik przede wszystkim powinien wpłacić na konto swoje własne środki w bitcoinach. Sądząc po licznych recenzjach prawdziwych ludzi (w sieci sporo również opinii, napisanych na zlecenie), właścicielami takich stron są oszuści. Ich prawdziwą działalnością jest zebranie maksymalnej kwoty funduszy od inwestorów, po czym oni po prostu przestają działać w sieci. Dlatego ten sposób zarabiania bitcoinów może spowodować utratę wszystkich funduszy.

Mining bitcoinów

Mining nie może być zaliczony do metod, które pozwalają na otrzymywanie darmowych bitcoinów. Aby aktywować ten proces, trzeba poświęcić trochę czasu, aby zdobyć wiedzę w tej dziedzinie i nabyć odpowiedni sprzęt. Możesz użyć standardowego komputera do wydobycia, ale proste obliczenia pokazują, że zarobki dziennie nie przekroczą 0,00000968 bitcoinów. Koszty płacenia rachunków dostawców energii elektrycznej przekraczają zysk z wydobycia.

4 zarabotok btc i crypty 99

Aby obliczyć opłacalność miningu wydobycia, wynaleziono nawet specjalne kalkulatory. Ich algorytm opiera się na formule uwzględniającej takie czynniki, jak koszt użytego sprzętu, ilość kW zużytej energii elektrycznej i inne. Aby obliczyć opłacalność wydobycia, biorąc pod uwagę wybraną kryptowalutę i cenę energii elektrycznej, skorzystaj z naszego kalkulatora miningu.

Ponieważ rekompensata w postaci bitcoinów za utworzony blok co 4 lata jest zmniejszona o połowę, do 2020 roku będzie ona kosztować tylko 6,25 bitcoinów. Prawdopodobnie od tego momentu wydobycie bitcoinów będzie celowe tylko dla dużych firm, które mają drogi sprzęt.

Alternatywą dla klasycznego miningu jest mining w chmurze. Ta metoda jest tańsza, ale pozwala także zarobić dobre pieniądze przy minimalnych nakładach inwestycyjnych.

Gry hazardowe

Ten sposób zarabiania prawie nie wymaga szczegółowych wyjaśnień. W Internecie istnieje wiele serwisów z grami hazardowymi, w których można zarobić bitcoiny. Użytkownik wnosi pewną kwotę i dostaje szansę na zdobycie przyzwoitych pieniędzy. Zaletą jest to, że gra nie wymaga specjalnych umiejętności. Jednak jest to bardziej sposobem na utratę finansów niż na wygraną.

Trading

Do chwili obecnej istnieje wiele sposobów dla tradingu. Ale aby zacząć handlować bitcoinami, musisz mieć odpowiednią wiedzę. Główne rodzaje tradingu to są:         

 • Wewnątrzdzienny, obejmujący zakup i sprzedaż wirtualnych walut przez w ciągu jednego dnia. Korzyści z takich transakcji zależą od krótkoterminowych wahań cen.
 • Inwestycje do klasy aktywów bez rzeczywistego posiadania ich we własności (kontrakty CFD lub kontrakty na różnicę). Zakup odbywa się za pośrednictwem brokerów, więc zamiast kupować prawdziwe pieniądze, użytkownik może kupić dla nich kontrakt. Kiedy zbliża się właściwy moment (skok kursu), umowa może być opłacalna w celu sprzedaży i zarobienia bitcoiny.
 • Opcje binarne są formą handlu, w której uczestnicy dokonują prognozowania kursu kryptowaluty. Aby uzyskać prawidłową prognozę, użytkownik otrzymuje nagrodę, w przeciwnym razie ponosi straty.

W rzeczywistości opcje binarne można uznać za formę hazardu, która uzyskała atrakcyjną nazwę. Nikt nie jest w stanie dokładnie przewidzieć, jaki będzie koszt kryptowaluty. W przeciwnym razie wszyscy staliby się miliarderami.

Programy partnerskie

Aby przeprowadzić ten rodzaj działalności, musisz posiadać własną stronę internetową lub blog z dużą frekwencją. Istotą marketingu partnerskiego jest reklamowanie produktu firmy, z którą podpisano umowę o współpracy. Przy każdym zakupie reklamowanego produktu, przeprowadzonym w wyniku przejścia ze strony, w której została umieszczona jednostka reklamowa, jego właściciel jest obciążany określonym procentem sprzedaży. Takie płatności mogą być naliczane w bitcoinach.

5 zarabotok btc i crypty 99

Rotator kranów bitcoin

Metoda ta pojawiła się stosunkowo niedawno i znacznie upraszcza otrzymywanie środków z licznych bitcoin-kranów, których w Internecie jest niezwykle dużo. Wymaga to użycia osobistej strony z dość prostym interfejsem, który pozwala szybko przełączać się między bitcoinami, bez otwierania nowej zakładki za każdym razem w przeglądarce.

Rotatory znacznie zwiększają zyski, ale mają też kilka wad:

 • Za wykorzystanie skryptu programiści odbierają część zysku użytkownika w postaci zainteresowania;
 • Wiele darmowych kranów bitcoin walczy z użyciem rotatorów, więc te ostatnie wymagają ciągłej aktualizacji.

Aby zacząć zarabiać musisz mieć własną stronę internetową. Można jej utworzyć za darmo za pomocą konstruktorów internetowych lub dostępnego CMS-a i zapisać na darmowy hosting. Następnie dodaj skrypt rotatora i zacznij zarabiać. Użytkownicy rotatora mają możliwość edycji listy bitcoin-kranów. Zaleca się korzystanie z usług tych serwisów, które dystrybuują darmowe bitcoiny w trybie automatycznym, - krany z możliwością natychmiastowej wypłaty.

Gry, które nie wymagają opłat wstępnych

W przeciwieństwie do gier hazardowych, możesz grać w gry bitcoin za darmo, otrzymując za to nagrodę. W rzeczywistości takie gry to bitcoin-dźwigi, dzięki którym można spędzić ciekawy i pożyteczny czas. Wśród takich gier na urządzenia mobilne można wymienić Chopcoin, Coinbrawl i Bitcoin Aliens.

Pobieranie bitcoinów za odpowiedzi na pytania

Niedawno w Internecie pojawił się serwis Bitfortip, gdzie można otrzymać nagrodę pieniężną za poprawną odpowiedź na postawione pytanie. Chodzi o to, że ktoś stawia pytanie, za najlepszą odpowiedź, na którą przyznano nagrodę pieniężną. Aby uzyskać odpowiedź, konieczne jest przeszukanie informacji w Internecie. Na przykład pytania mogą być następujące:

 • Ile kosztuje najtańszy telefon komórkowy?
 • • Jaka platforma reklamowa Bitcoin uważa się za najlepszą?

6 zarabotok btc i crypty 99

Wysokość wynagrodzenia określają osoby, które opublikowały post z pytaniem. Wadą usługi jest zbyt mały trafik. Nowe pytania pojawiają się tylko 1-2 razy w tygodniu. Być może w przyszłości jej właściciele będą w stanie przyciągnąć wystarczającą liczbę użytkowników, aby uczynić go dobrym miejscem do zarabiania bitcoinów.

Podsumowanie

Jak widać, uzyskanie absolutnie darmowego bitcoina jest prawie niemożliwe. Aby to zrobić, musisz poświęcić swój osobisty czas lub pieniądze. Nawet, aby uzyskać akceptowalny zysk z bitcoin-kranów, potrzebujesz specjalnej aplikacji online - rotatora, za korzystanie której musisz zapłacić. Ale co najważniejsze, powinieneś uważać na witryny oferujące użytkownikom bitcoin za darmo co godzinę. Najczęściej ich właściciele to oszuści, którzy chcą zostać wzbogaceni przez zaufanych ludzi.

Polecane
 • Sygnaly online

  Sygnaly online

 • Ranking brokerów

  Ranking brokerów

 • Robot Abi

  Robot Abi

 • Strategie

  Strategie

 • Wykres Online

  Wykres Online

 • Narzędzia tradera

  Narzędzia tradera

728x90

Chcesz dochodowej strategii od tradera Anny?