Niezawodny broker, sygnały online i robot!
Lepiej razem niż osobno!
Zacznij zarabiać
LINK

Przed przeczytaniem tego artykułu zalecamy zapoznanie się z naszym dokładnie opracowanym materiałem na temat tego, czym jest kryptowaluta.

Dla jednych inwestycje w kryptowalutę są czymś w rodzaju fantastyki, dla innych - dochodowym źródłem stabilnych zysków. Podczas gdy niektórzy zastanawiają się, gdzie zainwestować swoje pieniądze, ktoś inny aktywnie inwestuje i od czasu od czasu uzyskuje duży jackpot. Jak zatem zarabiać na walucie krypto?

Zanim wydasz pieniądze na zakup monet cyfrowych, dowiedz się, jak ryzykowne są te inwestycje, jakich rezultatów można się po nich spodziewać oraz, w której walucie inwestowanie jest bardziej opłacalne.

Inwestycje w kryptowaluty - zalety

Jeśli chodzi o najlepsze narzędzia inwestycyjne, kryptowaluty wymieniane są zawsze. Ale tak naprawdę, co sprawia, że są w rzeczywistości atrakcyjne dla traderów?

 1. Nowoczesne technologie. Tworzenie cyfrowych pieniędzy opiera się na unikalnych technologiach stosowanych na całym świecie. Możesz używać kryptowalut prawie w każdym kraju (z kilkoma wyjątkami). Dlatego można zarabiać przy ich użyciu w dogodnym miejscu i czasie.
 2. Wzrost wartości. Popularne kryptowaluty stają się coraz droższe. Zdarza się też, że ich koszt gwałtownie spada, ale po pewnym czasie zawsze kilkakrotnie wzrastają. Jeśli właściwe podejdziesz do inwestowania, możesz łatwo uzyskać dochód, grając tylko na różnicy w cenie.
 3. Rozszerzenie. Regularnie pojawiają się nowe kryptowaluty, które mogą stać się przedmiotem inwestycji. Prognozowanie wzrostu wartości pozwala poprawić swoją sytuację finansową przy minimalnym wysiłku.

2 invest v krypty sposoby 0

W co warto inwestować?

Sukces inwestycji w kryptowaluty zależy od prawidłowego wyboru pieniędzy cyfrowych. Ważne jest, aby użyć dochodowej kryptowaluty, która nie doprowadzi Cię do strat. Przy wyborze należy wziąć pod uwagę następujące czynniki:

 1. Popularność. Dowiedz się, w jakim stopniu kryptowaluta jest rozpowszechniona wśród użytkowników. Duże zainteresowanie, dostępność na giełdach, rosnące koszty - wszystko to wskazuje na popularność cyfrowych pieniędzy.
 2. Mobilność. Wybieraj walutę, która może być łatwo przemieszczana w różnych systemach handlowych i transakcyjnych.
 3. Bezpieczeństwo. Dobra kryptowaluta powinna być chroniona przed oszustami.

3 invest v krypty sposoby 0

Wiele nowoczesnych kryptowalut ma takie cechy. Wymieńmy najczęstsze pod względem inwestycji:

 • Bitcoin (BTC). Jest to najcenniejsza dla inwestorów kryptowaluta. Istnieje już 8 lat. Bitcoiny są bezpieczne, mobilne i popularne. Ostatnio ich koszt znacznie się zwiększył.
 • Ethereum (ETH). Druga z najpopularniejszych i najbardziej pożądanych kryptowalut wśród inwestorów. Inwestycje w bitcoin i ether stanowią duży udział w całkowitej wartości inwestycji w kryptowalutę.
 • Litecoin (LTC). Stabilna waluta, która może stać się doskonałym atutem dla inwestorów. Jej kurs nie podlega silnym wahaniom.

Przyjrzyjmy się szczegółowo zaletom i wadom inwestowania  na przykładzie bitcoina:

ZALETY

WADY

Stabilny i bardzo szybki wzrost kryptowaluty

Problemy ze skalowaniem sieci, wysokie prowizje, „zawieszanie” transakcji w sieci

Wysoki poziom zaufania społeczności, największa kapitalizacja i liczba użytkowników

Zainteresowanie ze strony organów regulacyjnych w stosunku do kryptowaluty stabilnie wzrasta, a w niektórych krajach jej wykorzystanie jest już zakazane na poziomie legislacyjnym

Płynność, różne opcje kupna/sprzedaży kryptowaluty, a nawet kupowania towarów z wykorzystaniem bitcoina

Zbyt gwałtowny wzrost wartości kryptowaluty powoduje obawy, że może również ostro zmniejszyć się, ponieważ bitcoin nie jest podparty żadnym materialnym zasobem

Narzędzie oszczędności - niestabilność i inflacja walut walutowych dodatkowo prowokują popyt na bitcoiny  
Brak regulacji przez państwo, decentralizacja i pseudo anonimowość  

Aby zobaczyć pełną listę kapitalizacji Krypto-waluty (jest ich, nawiasem mówiąc, ponad tysiąc), zapoznaj się z naszym rankingiem walut.

Od czego zacząć inwestowanie?

 1. Wybierz, z jaką kryptowalutą będziesz pracować. Od tego zależą okres zwrotu i kwota dochodu.
 2. Przeznacz środki na inwestycje. Potrzebujesz kwoty na początkową inwestycję i dalsze wsparcie działań inwestycyjnych.
 3. Utwórz portfel dla kryptowaluty. Będzie to wymagane do przeprowadzenia transakcji sprzedaży i zakupu.
 4. Zarejestruj się na giełdzie. Możesz pracować na jednej lub kilku stronach. Zapoznaj się z warunkami, aby wybrać odpowiednią opcję (na przykład Coinbase, Bitfinex, HitBTC, Autocrypto-Bot).
 5. Kup kryptowalutę. Zaczekaj na odpowiedni czas do zakupu cyfrowych pieniędzy po minimalnej stawce. Kupuj walutę podczas zmniejszenia jej kursu.
 6. Przenieś zakupioną walutę do portfela offline. Zapewnisz w ten sposób jej ochronę przed kradzieżą. Nie zostawiaj pieniędzy na koncie giełdowym, chyba że planujesz w najbliższych dniach ich sprzedaż lub wymianę. .

Możliwe ryzyka

1 invest v krypty sposoby 0

Zanim zainwestujesz swoje pieniądze w bitcoiny lub inne kryptowaluty, musisz zdać sobie sprawę z ryzyka. Niektórzy użytkownicy uważają, że kryptowaluta to kolejne „MMM” lub tak zwana „bańka”. Pomimo ciągłych rozmów na ten temat, kryptowaluta nadal istnieje i rozwija się aktywnie przez wiele lat. Takie pieniądze nie są zabezpieczone, ale dopóki rząd nie uchwali przepisów ustawowych, inwestycje w kryptowaluty są dochodowym biznesem.

Istnieje ryzyko utraty inwestycji z powodu gwałtownego spadku ceny kryptowaluty. Tu wiele zależy od zdolności przewidywania, którą posiada inwestor i jego umiejętności nie wpadania w panikę.

W wielu krajach zasady regulujące obieg kryptowaluty nie zostały przyjęte. Nie można płacić podatków od dochodu. Ponadto istnieją kraje, w których zakazane są pieniądze cyfrowe.

Pomimo pewnych zagrożeń, wielu zaawansowanych użytkowników jest zainteresowanych inwestowaniem w kryptowaluty. To świetna okazja, aby zarobić dobre pieniądze. Skorzystaj dopóki istnieje taka możliwość.

Polecane
 • Sygnaly online

  Sygnaly online

 • Ranking brokerów

  Ranking brokerów

 • Robot Abi

  Robot Abi

 • Strategie

  Strategie

 • Wykres Online

  Wykres Online

 • Narzędzia tradera

  Narzędzia tradera

728x90

Chcesz dochodowej strategii od tradera Anny?