Niezawodny broker, sygnały online i robot!
Lepiej razem niż osobno!
Zacznij zarabiać
LINK

Pomimo tego, że szczyt przemysłu kryptowalutowego już minął, inwestorzy nadal uważają, że Bitcoin będzie kosztował 50 000 USD za monetę, a może nawet więcej już na końca tego roku. Nawet w momencie spadku aktywności w handlu aktywami cyfrowymi zawsze istnieje możliwość zarabiania na wahaniach cen.
Aby odnieść sukces w tradingu, musisz mieć przynajmniej podstawową wiedzę w zakresie analizy technicznej i fundamentalnej. By to zrobić, będziesz musiał dużo czasu poświęcić nauce i ćwiczeniom, ponieważ objętość badanego materiału jest bardzo duża.

W epoce nowoczesnych technologii, handel automatyczny staje się bardzo popularny. Oznacza to, że program komputerowy sam analizuje rynek, a następnie sam może zawierać transakcje zamiast tradera! Wszystko dzięki kodowi w algorytmie programu, który opiera się na strategii.

Jeśli trader ma już opłacalną strategię handlową, to dlaczego nie przenieść jej do algorytmu komputerowego? To znacznie ułatwi życie spekulanta giełdowego. Twórcy serwisu Autocrypto-Bot wykonali już dla Ciebie całą pracę!

Już od dwóch lat program skutecznie analizuje rynek i przynosi pasywny dochód nawet tym, którzy nic nie wiedzą o Bitcoinach i Lightcoinach.
Każda osoba ma szansę stać się bogatsza dzięki takiemu serwisowi. Najważniejsze, żeby się nie wahać i już teraz zarejestrować się na stronie autocrypto-bot.com/ru. W jaki sposób to zrobić, można przeczytać w tej recenzji.

Rejestracja i otwarcie rachunku

inaroption pl screen 1 bot

Przede wszystkim należy zarejestrować się na stronie samej usługi Autocrypto Bot. Cały proces nie zajmuje więcej niż minutę, wystarczy podać swoje dane osobowe sprawdzając je kilka razy, aby uniknąć błędów.

https://autocrypto-bot.com/pl - oficjalna strona Autocryptobot

Program działa w dwóch trybach:

• Automatyczny;

• Sygnały online.

Najpopularniejszym wśród klientów jest oczywiście pierwszy tryb. To on pozwala po prostu włączyć robota i na zawsze zapomnieć o kłopotach finansowych, okresowo wycofując zyski z konta.

Jednak, aby uzyskać zysk, trzeba poprawnie skonfigurować program. Istnieje wiele opcji dostosowywania, a każdy użytkownik wybiera je dla siebie na podstawie własnych preferencji. Na forach internetowych klienci często dzielą się wskazówkami dotyczącymi tych ustawień, które stosują we własnej działalności.

Nie wszystkie z nich przynoszą pożądany wynik w 85% dochodowych transakcji, co zostało zadeklarowane pierwotnie przez twórców projektu. Jednak dzięki obecności konta demonstracyjnego klient może przetestować kombinację ustawień i upewnić się, że wybrane podejście do pracy jest skuteczne.

Pomimo faktu, że początkowo Autocrypto Bot został stworzony do handlu na rynku kryptowaluty, możliwe jest również zawieranie transakcji na innych parach walutowych.

inaroption pl screen 2 bot

Program z nano intelektem i unikatowym algorytmem pracy pozwala zarabiać nawet wtedy, kiedy klient spokojnie śpi. Ponadto dzięki elastycznym ustawieniom można kontrolować stopień ryzyka i potencjalnych zysków.

Do kluczowych zalet tego unikatowego serwisu można zaliczyć:

• Podstawą unikalnego algorytmu są tylko najlepsze i najskuteczniejsze wskaźniki techniczne, które od dłuższego czasu dowiodły swojej rentowności;

• Programiści maksymalnie uprościli gabinet osobisty użytkownika, co umożliwia szybkie przyzwyczajenie się i rozpoczęcie pracy. Konfiguracja i uzupełnianie konta są dokonywane w tej samej zakładce strony internetowej platformy;

• Mobilne wersje dla smartfonów i tabletów pozwalają monitorować pracę robota nawet w podróży lub podczas spaceru;

• Dzięki skutecznej strategii, na podstawie której został zbudowany robot, średnia wydajność nigdy nie spada poniżej 75%;

• Serwis codziennie publikuje raporty o każdej zawartej transakcji z robotem. Statystyka jest publicznie dostępna, każdy może ją oglądać i przeanalizować nawet wszystkie dni pracy, poczynając od momentu założenia.

• Robot śledzi, na których giełdach najbardziej opłaca się otworzyć ofertę na daną kryptowalutę, aby osiągnąć maksymalną rentowność na kontraktach.

• Kryptowaluty pozwalają pracować w trybie 24/7, w przeciwieństwie do par walutowych, gdzie handel jest ograniczony tylko codzienną pracą.

inaroption pl screen 3 bot

Aby uzyskać podobny wynik, musisz się zarejestrować. Gdy klient ma już dostęp do Gabinetu Osobistego, może on rozpocząć konfigurowanie robota i przystąpić do pracy.

inaroption pl screen 4 bot

Gabinet osobisty i ustawienia robota

Jak już było wspomniane wcześniej, platforma do pracy jest maksymalnie uproszczona. Pozwala to szybko nauczyć się pracować w systemie nawet początkującym inwestorom i szybko zacząć zarabiać pieniądze.

inaroption pl screen 5 bot

Każdy klient ma prawo wyboru trybu działania według własnych upodobań. Aby włączyć tryb automatyczny należy po prostu zaznaczyć pole wyboru w żądanej pozycji. Dla użytkowników konserwatywnych i sceptycznych możliwe jest samodzielne zawieszenie transakcji w poniższym panelu. Tutaj, w zakładce Sygnały, robot generuje rekomendacje handlowe. Użytkownik już sam decyduje, czy ich przestrzegać, czy też nie.

inaroption pl screen 6 bot

We wkładce Brokery klient może uzupełnić konto lub wypłacić depozyt. Najmniejsza kwota wpłacanego depozytu średnio wynosi około 250 dolarów. Jednak trzeba to wyjaśnić bezpośrednio u brokera, na platformie którego trader otwiera rachunek.

inaroption pl screen 7 bot

Głównym sekretem udanych zarobków z robotem Autocrypto-Bot są ustawienia. Twórcy w tym zakresie dali traderom pełną swobodę. Tutaj można nie tylko ustalać poziomy ryzyka i czerpać zyski, ale także wybierać strategie, wskaźniki techniczne i aktywa handlowe.

inaroption pl screen 8 bot

Dla początkujących najlepiej nadaje się system klasyczny. Dla bardziej agresywnych traderów dobrym rozwiązaniem, które mogą oni przetestować jest handel w Martingale. Ale decydując się na takie rozwiązanie należy upewnić się, że kwota depozytu będzie wystarczająca dla co najmniej 10-krotnego podwojenia stawki. Fibonacci jest używany głównie przez doświadczonych profesjonalistów, ponieważ jest to złoty środek między dwiema wcześniej opisanymi taktykami.

PODSUMOWANIE

Robot Autocrypto-Bot jest programem wyjątkowym w swoim rodzaju, który nie tylko generuje zyskowne sygnały transakcyjne, ale także niezależnie analizuje rynek i zawiera transakcje oparte na tych ustawieniach, które zainstaluje użytkownik.

Polecane
 • Sygnaly online

  Sygnaly online

 • Ranking brokerów

  Ranking brokerów

 • Robot Abi

  Robot Abi

 • Strategie

  Strategie

 • Wykres Online

  Wykres Online

 • Narzędzia tradera

  Narzędzia tradera

728x90

Chcesz dochodowej strategii od tradera Anny?