Niezawodny broker, sygnały online i robot!
Lepiej razem niż osobno!
Zacznij zarabiać
LINK

Każdy bot to zestaw wskaźników i parametrów, które automatycznie przeprowadzają transakcję na giełdzie (lub półautomatycznie - po potwierdzeniu operatora), gdy ustala się sygnał kupna lub sprzedaży. Przez większość czasu bot jest dostrajany do określonego rynku i okresu czasu, dzięki czemu wyniki są bardziej przewidywalne.

To nie jest magia, która sprawia, że wszystkie transakcje stają się udanymi, a zysk zaczyna wynosić ponad 146%. Średnia wydajność wynosi 1-2% dziennie, biorąc pod uwagę zmienność i silny wpływ nowości na giełdach.

Dostępne są różne rodzaje botów:

Trading-boty — handlują na podstawie wybranych przez użytkownika wskaźników. Te boty są dobrze ustawiane możesz stosować kombinację wskaźników dla tworzenia własnych sygnałów handlowych.

Boty arbitrażowe — stosowane są dla uzyskania zysku z różnicy cen pomiędzy różnymi giełdami.

Opcja 1: kupuje się na jednej giełdzie, przenosi się na inną i tam jest dochodzi do sprzedaży - grozi to niskim dochodem albo nawet stratą, ponieważ transakcje trwają długo, a różnica może zostać utracona.

Opcja 2: na jednej giełdzie są dolary, na innej kryptowaluta. Na giełdzie niskoemisyjnej kupujemy monety, przy giełdzie z wysoką stawką sprzedajemy w tym samym czasie taką samą kwotę. Następnie wykonywana jest odwrotna operacja (również na plus lub na minus, ale mniejszy niż zysk z poprzedniej transakcji) - różnica w stosunku do stawki trafia do Twojej kieszeni.

Przykład: Giełda 1 — ETH tutaj kosztuje 1000 dolarów, zatem wpłacamy tą kwotę. Giełda 2 — posiadamy 1 ETH, a kosztuje on tutaj 1200 dolarów. Kupujemy na giełdzie 1 ETH za 1000, sprzedajemy ETH na giełdzie 2 za 1200. Dalej czekamy lustrowej reakcji i ponownie dokonujemy transakcji – w wyniku bilans będzie następujący: giełda 1 - 1200$, giełda 2 — 1 ETH и 200$ (jest to sytuacja idealna, nie brane są w niej pod uwagę prowizje).

Order-boty — są to boty, pozwalające wprowadzać personalne ustawienia. Są one stosowane podczas pojawienia się pewnych warunków rynkowych. Mogą być połączone dla automatyzacji strategii handlowych.

• Niektórzy wyszczególniają również tak zwane „scrypty”.

Jak szybko można wzbogacić się za pomocą robotów?

torgovui robot dla torgovli kriptoi 2

Jeśli istniałby łatwy sposób na wzbogacenie się przy korzystaniu z botów i doradców, nie byłoby już żadnych pieniędzy do zarobienia, bo wszystkie byłyby wykorzytane.

Przede wszystkim boty wymagają wydatków: jednorazowy zakup programu, comiesięczna subskrypcja, potrzeba wpłaty pieniędzy dla rozwoju sprawy pod odsetki, a nawet jeżeli wszystkiego dokonacie sami, to będziecie musieli poświęcić czas, by napisać odpowiednio dobry program.

Po drugie, boty handlowe rzadko wykonują oszałamiająco udane transakcje. Jak pokazuje praktyka, trader działający na własną rękę może osiągnąć o wiele większe zyski. Boty sprawdzają się, gdy chodzi o handel w tle, ponieważ może on przynosić traderom dość dobre pieniądze.

W zależności od ram czasowych i tego, co sprzedaje Twój bot, możesz zarówno dobrze i sporo zarabiać, jak i tracić pieniądze. To jest wolny rynek, a nie bank. Podczas pracy z rynkami istnieje wiele niewiadomych, dowolna liczba czynników może spowodować wzrost lub spadek. Większość botów będzie lepszą strategią gromadzenia funduszy niż metoda kupowania i trzymania. Dopóki istnieją powody, by sądzić, że wybrany altcoin wzrośnie, najprawdopodobniej uzyskasz zysk.
Czasami bot jest używany w celu zmniejszenia strat, nie tylko dla zysku.

Jeśli bot nie spełnia oczekiwań, zawsze możesz wybrać innego kryptobota lub zawiesić jego działanie i handlować ręcznie, a następnie ponownie włączyć bota.

Po co w ogóle stosować robota handlowego?

Istnieje wiele powodów, dla których warto używać bota:

• Być może jesteś niedoświadczonym traderem i szukasz sposobu na rozpoczęcie handlu, wtedy też musisz przeanalizować zachowanie bota, aby rozwijać się w handlu;

• Może chcesz, aby ktoś zarządzał Twoim kontem na giełdzie, gdy jesteś poza domem lub śpisz - tak pieniądze będą zarabiać bez Twojego udziału;

• Może nie jesteś gotowy na stres, gdy patrzysz na monitory przez cały dzień; bot daje racjonalne i z góry przyjęte wzorce zachowań, czyniąc handel działaniem bez emocji;

• Można handlować na kilku giełdach kilkoma parami jednocześnie, nie potrafi tego zrobić jeden człowiek, ponadto bot umie wyszukiwać sygnały szybciej od ludzi;

• Bot pozwala także zabezpieczyć część portfela.

Jaki bot handlowy jest najlepszy?

torgovui robot dla torgovli kriptoi 3

To tak, jakby pytać, który samochód jest lepszy. Musisz znaleźć algorytm, który odpowiada Twoim potrzebom i nie jest oszustwem. Sprawdzasz bota przez jakiś czas i zgadzasz się z wynikami.

Bota można uzyskać na trzy główne sposoby:

• napisać samodzielnie na podstawie interfejsu giełdy API;

•pobrać bota handlowego dla giełd kryptograficznych (jest to ryzykowne, grozi kradzieżą funduszy);

• kupić lub subskrybować boty od wiadomych programistów lub lokalnych ekspertów.

Przegląd niektórych botów:

Robot Abi

Jest to platforma nabierająca popularności, a poza tym różniąca się dogranym, otwartym oraz aktywnym zespołem. Jest dobrze znana zarówno w rosyjskim segmencie, jak i w państwach Europy Zachodniej.

Robot Abi współpracuje z kilkoma giełdami, w tym Bittrex, BitFinex, Binance, Bitstamp, KuCoin, Poloniex, GDAX, Cryptopia, Huobi и YOBIT. Bot pracuje 24/7 z dowolnym urządzeniem, ponieważ jest to serwis web: można śledzić handel zarówno z komputera, jak i z tabletu lub innego urządzenia mobilnego.
Pozwala instalować jednocześnie stop-loss oraz take profit, a również posiada społeczny aspekt handlowy, który pozwala kopiować działania najbardziej skutecznych traderów.

Jeszcze jedna ciekawa cecha – opcja ETF kryptoportfolio, która pozwala tworzyć, analizować oraz sprawdzać portfolio, a także dobierać najlepszych, które zostały stworzone przez innych - jest tam również przewidziana dywersyfikacja i inne. Zatem Tobie zostaje działać według wzoru.

EasyTrading koliduje z Poloniex. Planowana jest publikacja rozszerzenia Binance. Teraz jeszcze bot dostępny jest za darmo, zespół twórców jednak przyjmuje wsparcie finansowe.

Autocrypto-Bot - darmowy bot

Zasada działania polega na śledzeniu dziennych wahań cen. Bot automatycznie umieszcza zlecenie kupna z niewielkim krokiem, a następnie sprzedaje w momencie, gdy jest możliwe uzyskanie ustalonego zysku.

Na danym etapie projekt robi tylko pierwsze kroki i zwiększa liczbę odbiorców, stopniowo uzupełniając produkt o nowe funkcje. Gdy baza użytkowników będzie szersza, stopniowo zaczną być wprowadzane płatne usługi.

Uwaga: nie bierzemy odpowiedzialności za Twój wybór i nie polecamy jakiegoś konkretnego bota, chociaż w niektórych zespołach redakcja mówiła osobiście na korzyść konkretnych doradców. Wszystkie podane przykłady zostały zamieszczone w artykule w celach informacyjnych. Aby się zabezpieczyć, przetestuj dowolnego bota (zwłaszcza darmowe wersje z otwartym kodem źródłowym) przy użyciu małych, symbolicznych kwot. Ponadto nie na kilkuminutowym, a co najmniej tygodniowym odcinku czasowym.

Dlaczego bot nie sprzedaje/kupuje na dole/szczytach?

torgovui robot dla torgovli kriptoi 4

Boty na giełdzie mają czas, kiedy czekają, a szczyt lub dno nie są przewidywalne, gdyż bot po prostu nie może tego przewidzieć z dużą dokładnością. Wszystkie boty wyszukują specjalne warunki do handlu, w większości przypadków będą one dokonywane tuż po szczycie / dole.
Oczywiście istnieją poważne boty z dużym poziomem sukcesów i dogłębnym opracowaniem ich kodu, ale zazwyczaj nie są one dostępne dla ogółu społeczeństwa.

Dlaczego jeden bot kupuje / sprzedaje, a drugi nie?

Różne boty są zaprojektowane odmiennie, posiadają inne algorytmy i strategie, a także osobiste ustawienia powodujące, że wybierane są różne drogi do prowadzenia handlu. Oczywiście będą reagować na swój sposób na sytuację mającą miejsce na rynku.

Różnice między handlem testowym a rzeczywistym

Gdy bot będzie handlował, spróbuje przetworzyć ustaloną cenę. Warto pamiętać, że rynek w tym czasie może przesunąć niektóre ceny. Nazywa się to poślizgiem lub slipadge. Niektóre inteligentne boty pozwalają minimalizować skutki tego efektu. W każdym razie uważaj się za szczęściarza, jeśli dostaniesz dokładnie taką kwotę, na jaką bot chciał handlować.

Roboty handlowe mogą pomóc traderom zawsze wchodzić w interakcję z rynkiem, nawet jeśli fizycznie nie są w stanie tego zrobić. Uwalniają także stres i emocje, które często występują na rynkach finansowych. Niemniej jednak boty handlowe nie są dla wszystkich. Zwykli ludzie, którzy niekiedy działają na giełdzie nie są główną grupą docelową takich robotów. Trader-bot nie będzie również potrzebny, jeśli planujesz utrzymywać walutę przez długi czas.

Jeśli posiadasz wiedzę w zakresie strategii transakcyjnych i sensowną ocenę, to bot handlowy może być przydatnym narzędziem do monitorowania i czerpania zysków z niestabilnego rynku.

Polecane
 • Sygnaly online

  Sygnaly online

 • Ranking brokerów

  Ranking brokerów

 • Robot Abi

  Robot Abi

 • Strategie

  Strategie

 • Wykres Online

  Wykres Online

 • Narzędzia tradera

  Narzędzia tradera

728x90

Chcesz dochodowej strategii od tradera Anny?