Niezawodny broker, sygnały online i robot!
Lepiej razem niż osobno!
Zacznij zarabiać
LINK

Dzisiejszy artykuł jest częścią wstępnego kursu do świata opcji binarnych. Po jego przeczytaniu dowiecie się:

1) Czym są opcje binarne;

2) Gdzie kupić opcje binarne;

3) Jak można zarabiać na opcjach binarnych.

No to zaczynamy. Zwracając się do najsłynniejszej internetowej encyklopedii, którą jest Wikipedia, możemy zapoznać się z taka interpretacją:

wikipedia

Opcja binarna (opcja cyfrowa, opcja „wszystko albo nic” albo opcja zwrotu inwestycji) – to opcja, która w zależności od spełnienia określonych warunków w określonym czasie zapewnia założony z góry dochod (procent wartości pozycji), albo przynosi stratę zainwestowanych środków. Ponieważ opcje kupuje się po określonej w trakcie otwarcia transakcji cenie (jej poziom jest wiadomy) - wynik końcowy jest albo pozytywny (jest to pozytywny wynik różnicy pomiędzy poziomem ceny w czasie wygaśnięcia a ceną zakupu opcji), albo negatywny (negatywny wynik różnicy pomiędzy poziomem ceny w czasie wygaśnięcia a ceną zakupu opcji).

Sama definicja z ujęciu ogólnym jest trudno strawna i jakby sucha jakaś Dlatego spróbuję to wytłumaczyć nieco prościej. Lepsze zrozumienie wymaga rysunku – bo jak wiadomo jeden obrazek to więcej niż 1000 słów. Przyjrzyjmy się zatem poniższemu diagramowi.

utrader opcje binarne co to

Rysunek przedstawia dwie opcje binarne z czasem wygaśnięcia 15 minut. Pierwsza została otworzona na wzrost W GÓRĘ CALL - start o godzinie 17:15 z czasem wygaśnięcia 17:30 (zauważmy, że różnica ceny końcowej i ceny początkowej dała wynik pozytywny – ZYSK) druga zaś została otworzona na spadek PUT o godzinie 17:30 z czasem wygaśnięcia na godzinę 17:45 (różnica ceny końcowej i początkowej dała wynik negatywny, zgodny z przewidzianym kierunkiem W DÓŁ – kolejny ZYSK). Proste – prawda? Zatem można powiedzieć, że:

Opcje Binarne – to najbardziej prosty, łatwo-dostępny, zarazem uniwersalny sposób handlu na giełdzie. Można handlować parami walutowymi, towarami takimi jak: złoto, srebro, ropa, miedź, kukurydza oraz indeksami światowych giełd papierów wartościowych – Dow Jones, RTS, NASDAQ S&P 500, DAX itd. Możliwy jest oczywiście również handel akcjami spółek czołowych firm światowych – Microsoft, Apple, Facebook, Google i wielu, wielu innych.

activu

Sam system handlu jest niezmiernie prosty, zrozumiały nawet dla dzieci (choć według prawa transakcje mogą zawierać tylko osoby pełnoletnie). Do wyboru wykorzystywane są tylko dwa przyciski calloraz put (w GÓRĘ CALL i odpowiednio w DÓŁ PUT). Państwa zadaniem jest jedynie dokonać prognozy przebiegu poziomu cenowego w określonym czasie. Zatem pytanie jest niezwykle proste: cena aktywów przez założony, ściśle określony czas pójdzie w górę? Czy też w dół? 50% szansy na wygranie przy zerowej znajomości opcji binarnych (to już większa szansa wygranej niż w Totka) Opcja może zostać otwarta na okres od 30 sekund do jednego miesiąca.

Zaznaczyć należy, iż doświadczenie, znajomość analizy technicznej i fundamentalnej znacząco zmniejsza stopień ryzyka przegranej – niejednokrotnie do zera!
Opcje kupuje się na platformach obrotu, stworzonych przez brokerów opcji binarnych. Możecie Państwo zapoznać się z moim Rankingiem brokerów. Zebrane są tam wszystkie niezbędne charakterystyki porównawcze z możliwością bardziej szczegółowego przeglądu każdego brokera. Wybór brokera jest niezmiernie ważny i posiada jakby cechy dłuższego partnerstwa – mamy sobie wzajemnie odpowiadać – to przecież związek na dłużej....

Po rejestracji, która trwa mniej niż 3 minuty, będziecie Państwo mieć dostęp do wszystkich narzędzi niezbędnych do skutecznego tradingu. Nie zostaniecie jednak sami – będziemy Wam towarzyszyć wraz z naszymi materiałami (strategie, sygnały, wiadomości i książki), które umieszczamy w naszym serwisie specjalnie dla WAS.

 

Polecane
 • Sygnaly online

  Sygnaly online

 • Ranking brokerów

  Ranking brokerów

 • Robot Abi

  Robot Abi

 • Strategie

  Strategie

 • Wykres Online

  Wykres Online

 • Narzędzia tradera

  Narzędzia tradera

728x90

Chcesz dochodowej strategii od tradera Anny?

Dodaj komentarz